Baltkrievu kultūras centrā būs skatāma Gaļinas Želabovskas darbu izstādePiektdien, 2024. gada 24. maijā, plkst.18:00, Vienības nama Baltkrievu kultūras centrā (Alejas ielā 68-1A, Daugavpilī) Slāvu kultūras dienu ietvaros tiks atklāta Daugavpils mākslinieces Gaļinas Želabovskas gleznu personālizstāde “Ieskicējums akvarelī”.

G. Želabovska savos darbos attēlo kluso dabu un ainavas, eļļas, tempera un akrila glezniecības tehnikā. Viņa ir piedalījusies mākslas izstādēs Latvijā, Lietuvā, Baltkrievijā. Arī Baltkrievu kultūras centrā (BKC) ir notikušas vairākas mākslinieces gleznu un kartiņu izstādes. Izstādē “Ieskicējums akvarelī” tiks prezentēti mākslinieces jaunākie darbi un apmeklētājiem tā būs pieejama līdz 31.augustam (darba dienās no plkst. 9:00 līdz 17:00). Ieeja bezmaksas.

Gaļina Želabovska ir Baltijas baltkrievu mākslinieku apvienības “Maju gonar”, Latgales brīvmākslinieku asociācijas, Daugavpils radošās inteliģences biedrības “Dina-Art” un Daugavpils baltkrievu kultūrizglītības biedrības “Uzdim” biedre.

Pasākumu rīko Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādes „Vienības nams” Baltkrievu kultūras centrs.

Informējam, ka izstādes atklāšanas laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana BKC publikācijām un arhīvam.

Informāciju sagatavoja:
Baltkrievu kultūras centra
Kultūras projektu vadītāja
Anastasija Borovska
tel.: +371 65424695, 20374840
e-pasts: anastasijaborovska21@gmail.com