JAZZ JOY SPRING 2015perle
Jaunumi

SUSANNE ABBUEHL & STÉPHAN OLIVA (Šveice, Francija)

22.04. / 18.40 Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē
SUSANNE ABBUEHL & STÉPHAN OLIVA (Šveice, Francija)

Džezs ienāk pilsētā…

XIV Starptautiskā džeza festivāla JAZZ JOY SPRING 2015 ietvaros Daugavpilī muzicēs Suzanna Abuela (vokāls) un Stefans Oliva (klavieres).

Muzikālo programmu „The Listening” džeza mākslinieki velta saviem iemīļotajiem mūziķiem Jimmy Giuffre un Don Cherry. Dueta izpildījums ir organisks, papildinot dažas kompozīcijas ar tekstiem, tādejādi parādot, ka šo divu amerikāņu džeza klasiķu repertuārs stāv pāri laikam un modei. S.Abuela un S.Oliva sadarbība aizsākusies 2001. gadā, kad katrs jau bija guvis individuālus panākumus. Izveidotais duets, kas spēku smēlis tieši katra mūziķa īpašajā rokrakstā, piedāvā niansēm bagātu programmu ar spēcīgu improvizācijas devu un drosmīgiem aranžējumiem.

GALAKTIKA Vislatvijas koncerttūrē LABVAKAR, DRAUGI!

13.05. / 19.00 Daugavpils Latviešu kultūras centrā
Grupa GALAKTIKA Vislatvijas koncerttūrē
LABVAKAR, DRAUGI!

Grupa GALAKTIKA ielūdz uz savu Vislatvijas koncerttūri „Labvakar, draugi”!

Šāda koncerttūre, GALAKTIKAS pastāvēšanas laikā, notiek pirmo reizi. Tas nozīmē, ka ir daudz kas sakrājies un ir daudz ko parādīt. Koncertprogrammā neizpaliks jau populārās dziesmas „Rāzna”, „No visas sirds”, „Sauc atpakaļ” u.c.. Ar GALAKTIKU kopā uz skatuves būs arī  jau tautā iemīlētā, jaunā un šarmantā dziedātāja Ingrīda Balode, kura izpildīs dziesmu „Atpakaļ ceļa nav”.

Rainim 150: ZIRŅA BĒRNI RAIŅA ZĪMĒ

BĒRNI SAVAI PILSĒTAI!
20. aprīlī plkst. 18.00 / Vienības nama koncertzālē
Rainim 150: ZIRŅA BĒRNI RAIŅA ZĪMĒ
  
Šogad, atzīmējot Raiņa 150. dzimšanas dienu un Daugavpils 740. gadskārtu, Latviešu kultūras centrs aicina uz pasākumu ģimenēm ar bērniem „Zirņa bērni” Raiņa zīmē pēc Raiņa bērnu dzejas motīviem.

XVII SPORTA DEJU FESTIVĀLS „DAUGAVPILS KAUSS - 2015”

2015. gada 18. aprīlī, sestdien
Daugavpils Latviešu kultūras centrā (Rīgas ielā 22a)
XVII SPORTA DEJU FESTIVĀLS „DAUGAVPILS KAUSS - 2015”

18. aprīlī Daugavpilī notiks Starptautiskais sporta deju festivāls „Daugavpils kauss - 2015”.
Sporta deju sacensības notiek jau 17. reizi, un, kā vienmēr tās pulcēs lielu pāru skaitu. Šogad dažāda vecuma grupās standartdejās un Latīņamerikas dejās savu meistarību demonstrēs dejotāji no Latvijas un Lietuvas.

Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas KLAVIERU NODAĻAS AUDZĒKŅU KONCERTS

13.04. / 18.00 Vienības nama koncertzālē
Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas
KLAVIERU NODAĻAS AUDZĒKŅU KONCERTS

St. Broka Daugavpils Mūzikas vidusskola uzsāk jaunu tradīciju – muzicēt Daugavpils labākajā akustiskajā zālē, izmantojot arī Daugavpilī vislabākās klavieres. Kā pirmie uzstāsies vidusskolas jaunie pianisti – skolas vecāko klašu un vidusskolas audzēkņi.

Skanēs gan klasika, gan romantika, gan mūsdienu komponistu skaņdarbi.

JAZZ JOY SPRING 2015

XIV Starptautiskais džeza festivāls JAZZ JOY SPRING 2015
22.-24. aprīlī Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē

Džezs ienāk pilsētā…

Daugavpils 740. jubilejas gadā aicinām mūzikas cienītājus uz koncertu virkni, kas norisināsies XIV Starptautiskā džeza festivāla „Jazz Joy Spring 2015” ietvaros.

Filma “Laimes ekonomika”

Daugavpilī
Kinoteātrī  „Renesanse“
9. aprīlī plkst. 18.00

Sociālās kampaņas par atbildīgu pārtikas patēriņu “Beidz spēlēt pārtikas cirku!” ietvaros tiks demonstrēta dokumentālā filma “Laimes ekonomika”, kuru no 20. marta līdz 25. aprīlim vairāk nekā 100 Latvijas novados varēs noskatīties ikviens interesents.

„SAIME” DRAUGU LOKĀ

11.04. / 17.00
Vienības nama koncertzālē
„SAIME” DRAUGU LOKĀ

Latviešu kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīvs SAIME (vadītāja Lilija Graudiņa) aicina uz ikgadējo tautas deju  koncertu, kurā ar savu dejotprasmi dalīsies Baltijas valstu kolektīvi.

Kopā ar SAIMI visspilgtākās sava repertuāra dejas izdejos kolektīvi no Latvijas: Berģu kultūras nama SAIME (vad.Viesturs Virza), Dobeles DIEVERI un Bauskas LĪDUMS (vad. Arvils Noviks), Līksnas kultūras nama DAUGAVEŅA (vad.Vilma Tārauda) un Ilūkstes novada DVIETE (vad. Anita Meikšāne), no Lietuvas: Paņevēžas deju kolektīvs MIESTEĻENAI (vad. Zita Rimkuviene), Traķu kultūras pils deju kolektīvi NAVA un LENDVARIS (vad. Rimute Blikertiene), no Igaunijas Kohtla-Jarve  pilsētas deju kolektīvs VIRULAINE (vad.Taivo Aljaste).

Aicinām svinēt Lieldienas Daugavpilī!

No 2. līdz 8.apīlim Daugavpilī norisināsies Lieldienu pasākumi, kuru laikā varēs apmeklēt dažādas radošās un interaktīvās darbnīcas, koncertus, izšūpoties Lieldienu šūpolēs, kā arī piedalīties Lieldienu olu kaujās u.c. aktivitātēs.

Gatavojoties Lieldienu svinēšanai, jau no 2.aprīļa pilsētā tiek organizētas dažādas radošās darbnīcas. Biedrība „ERFOLG” 2.aprīlī aicina ikvienu interesentu apmeklēt stikla apgleznošanas darbnīcu un iemācīties, kā uz stikla var izveidot skaistas Lieldienu dekorācijas. Lai uzzinātu par senajām Lieldienu tradīcijām, līdz 3.aprīlim skolēni tiek aicināti pieteikties dalībai Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja piedāvātajā interaktīvajā programmā (pieteikšanās pa tālr.: 20203713),  bet 4.aprīlī muzejā ikviens tiek aicināts uz šķīvīšu dekorēšana darbnīcu.

Koncerts „KAD SAPNIS PIEPILDĀS...”

30.03. / 18.00 Daugavpils teātrī
Bērnu baleta studija „Antre” / vadītāja R. Titkova,
Latvijas Nacionālā baleta solisti: Baiba Kokina, Viktors Seiko
koncertā „KAD SAPNIS PIEPILDĀS...”

Daugavpils teātrī notiks bērnu baleta studijas „Antre” radošā darba 30 gadu jubilejas koncerts.


Kalendārs