lai tik sniegVienibas namam 77SONORSperlenozimigakie pasakumi 2014
Jaunumi

DAUGAVPILĪ TIKS IEDEGTA GALVENĀ PILSĒTAS SVĒTKU EGLE

Piektdien, 5.decembra vakarā, Daugavpils centrā, Vienības laukumā, tiks iededzināta svētku eglīte un atvērts Rūķu namiņš.

Pasākuma sākumā, plkst. 17:00, visi klātesošie Vienības laukumā tiek aicināti uz koncertu „Iededzies, eglīte”. Tā laikā Daugavpils kultūras biedrību dāvātās dziesmas, dzejoļi vairākās valodās, dažādu tautu dejas un tradīcijas ikvienam klātesošajam koncerta laikā palīdzēs uzzināt, kā sveicieni Ziemassvētku eglītei tiek izteikti Latvijā, Lietuvā, Polijā un citās valstīs. Savukārt pēc koncerta, plkst. 17:30, visi tiek aicināti uz visgaidītāko notikumu – svētku eglītes iedegšanu un Rūķu namiņa atklāšanas brīdi.

Pūtēju orķestris „Daugava” koncertā „LAI TIK SNIEG…”

14.12. / 16.00 Daugavpilī,
Vienības nama koncertzālē
Pūtēju orķestris „Daugava” koncertā „LAI TIK SNIEG…”

Džeza un estrādes mūzikas stilā profesionālais pūšamo instrumentu orķestris „Daugava” Arnolda Grīnberta vadībā ir sagatavojis ziemas melodiju koncertu un aicina visus ieklausīties tā skanīgajā izpildījumā kopā ar Latviešu kultūras centra džeza ansambli (vadītāja Irina Grīnberte) un solistu Andri Baltaci.

Valsts Akadēmiskais koris „Latvija” un Daugavpils Kamerorķestris svētku koncertā „Vienības namam 77”

19.12. / 18.00 Daugavpilī,
Vienības nama koncertzāle
Valsts Akadēmiskais koris „Latvija” un Daugavpils Kamerorķestris svētku koncertā „Vienības namam 77”

19. decembrī Vienības nams svin savu dzimšanas dienu, un, turpinot aizsākto tradīciju, Latviešu kultūras centrs nama dzimšanas dienā aicina daugavpiliešus un pilsētas viesus uz lielisku koncertu. Šoreiz tas ir Valsts Akadēmiskā kora „Latvija” un Daugavpils Kamerorķestra sadarbības muzikālais projekts.

Koncertprogrammā ITĀĻU OPERMŪZIKAS ŠEDEVRI

5.12. / 18.00 Vienības nama koncertzāle
Sonora VAICE / soprāns
Jānis ĶIRSIS / tenors
Ilze OZOLIŅA / klavieres
Koncertprogrammā ITĀĻU OPERMŪZIKAS ŠEDEVRI

Koncertprogrammā „Itāļu opermūzikas šedevri” jums būs unikāla iespēja izdzīvot īstas kaislības itāļu gaumē - patiesi neatkārtojams, muzikāli teatrāls piedzīvojums, sākot ar bell canto (itāļu val. „skaists dziedājums”) meistara Donizzetti ārijām līdz absolūtai romantisma kulminācijai Puccini gaumē. Šī programma radīta, atlasot vissmalkākās pērles no itāļu opermūzikas, sniedzot klausītajiem patiesu baudījumu. Koncertā būs gan klasiskas opermūzikas ārijas, gan dueti, savienoti lieliskā mūziķu aktierspēlē, izdzīvojot uz skatuves daudzveidīgu emociju spektru - vienaldzīgs nepaliks neviens.

k.t. „RENESANSE” turpina tiešraides translāciju hokejā

14.11. plkst. 19.30     Dinamo Rīga – Dinamo Minska (Baltkrievija)
16.11. plkst. 17.00     Dinamo Rīga – Dinamo Maskava (Krievija)
22.11. plkst. 17.00     Dinamo Rīga – SKA (Sanktpēterburga)
28.11. plkst. 19.30     Dinamo Rīga – Amur (Habarovska)

Fanosim par savējiem k.t. „Renesanse” kopīgi radītā atmosfērā!
Biļetes cena    EUR 1.10 


Info: k.t.”Renesanse” 65428424; www.vienibasnams.lv

Spēlfilma “DŽIMLAI RŪDI RALLALLĀ!”

Daugavpilī, kinoteātrī “Renesanse”
18. novembrī pl.14.00
Spēlfilma “DŽIMLAI RŪDI RALLALLĀ!”

Režisori: Māris Putniņš un Jānis Cimmermanis
Lomās: Olga Dreģe, Baiba Indriksone, Ģirts Jakovļevs, Astrīda Kairiša, Leons Krivāns, Pēteris Liepiņš, Jānis Paukštello, Gunārs placēns, Jakovs Rafalsons, Juris Žagars un citi.
Filmas garums 106 minūtes.

Izstāde „Rudens noskaņās”

Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas „Saules skola”
audzēkņu radošo darbu
Latvijas valsts svētkiem veltīta izstāde
„Rudens noskaņās”
   
„Saules skolas” audzēkņi, veidojot darbus, ir strādājuši ar dažādiem materiāliem, sākot ar papīru beidzot ar rudens lapām, sūnām un citiem dabas materiāliem. Rezultātā tapušas rudens iedvesmotas kompozīcijas, kurās atainoti gan klusā daba, gan ainavas.
Izstādes darbos jūtams siltums, rudens toņu bagātība, kas būs tīkama dažādu gaumju cilvēkiem.

Izstādes atklāšana 11. novembrī plkst. 13.00 k/t „Renesanse” (Daugavpils, Vienības ielā 30). Izstāde apskatāma līdz 1. decembrim.

k.t. "Renesanse", t. 654-28424

Koncerts NĀK RUDENS APGLEZNOT LATVIJU

13.11. / 18.00 – Vienības nama koncertzālē
Koncerts savai zemei
NĀK RUDENS APGLEZNOT LATVIJU

Raimonda Paula, Zigmara Liepiņa, Jāņa Lūsēna, Valta Pūces, Mārtiņa Brauna, Lolitas Ritmanes, Ainara Virgas un citu komponistu skaistākās dziesmas kā veltījums Latvijas dzimšanas dienai skanēs muzikālajā koncertā „Nāk rudens apgleznot Latviju”.

SERGEJA PIMANOVA KONCERTS

23.11. / 15.00 Vienības nama koncertzālē
SERGEJA PIMANOVA KONCERTS

Šogad, 23. novembrī Vienības nama koncertzālē dziedās pazīstamais krievu romanču meistars, daugavpilietis Sergejs Pimanovs.

Dziedātāja radošais tēls ir daudzpusīgs, un viņa atvērtā izpildījuma maniere skatītājos izraisa vispatīkamākās emocijas. Sergejs Pimanovs – izglītots mūziķis, vokālās mākslas profesionālis, viens no nedaudzajiem dziedātājiem, kura repertuārā ir tautasdziesmas, klasiskās romances, ārijas no operām un garīgā mūzika.

NOVEMBRIS DAUGAVPILĪKalendārs