Senioru deju kolektīvs „Atbalss” tika dibināts 1989. gadā, pirmais vadītājs bija Mečislavs Caune. Kolektīva darbības atjaunošana sākās 2004. gadā, kad par tā vadītāju kļuva Ivars Mironovs, kurš to vadīja līdz 2021. gadam. Ivars Mironovs ir veidojis horeogrāfijas 42 dejām, kuras dejo gan SDK “Atbalss”, gan citi kolektīvi visā Latvijā.
 
SDK “Atbalss” ir vairāku Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku dalībnieks (2008., 2013., 2018. g.).

“Atbalss” labprāt koncertē kopā ar folkloras ansambļiem vai citiem dziedošajiem kolektīviem; ir piedalījies Latgales novada senioru dziesmu un deju festivālos Daugavpilī, Ludzā, Krāslavā, Višķos, tautu draudzības festivālos Salaspilī, Paņevēžā (Lietuva), Viļņā (Lietuva), senioru deju svētkos Jūrmalā, Ikšķilē, Saulkrastos, Madonā, jaunrades deju atlases konkursā Valmierā un jaunrades deju skatē Daugavpilī, draudzības koncertos Skrīveros, Siguldā un Daugavpils novadā, Latgales deju svētkos, kā arī starptautiskajā tautas mākslas festivālā “Augšdaugava”. Savas pastāvēšanas laikā kolektīvs ir dejojis vairāk kā simts koncertos Latvijā un ārpus tās.

Senioru deju kolektīvs aktīvi iesaistās pilsētas rīkotajos pasākumos, dejo pilsētas svētkos, ikgadējās deju kolektīvu skatēs, Vienības nama koncertos un kolektīvu jubilejas koncertos.

Mēģinājumi notiek otrdienās un ceturtdienās plkst. 19.00. Kolektīva vadītājs – Dāvis Greļevskis.

Kontakttālrunis: 22494997, e-pasts: grelevskis@gmail.com