Krievu kultūras centrs aicina uz koncertu "SLĀVU MELODIJA"Svētdien, 26. maijā, plkst. 12.00 Daugavpils Slāvu kultūras dienu ietvaros Vienības nama Krievu kultūras centra pagalmā (Varšavas iela 14) notiks koncerts "Slāvu melodija”. Ieeja pasākumā bez maksas.

Koncertā skanēs krievu, poļu un baltkrievu tautas dziesmas un dejas, ko izpildīs gan pašmāju kolektīvi, gan viesi no citām Latvijas pilsētām. Atklājot slāvu kultūrai raksturīgos toņus dziesmās, kas stāsta par dzīvi, mīlestību un attiecībām, skatītājus priecēs Vienības nama Krievu kultūras centra (KKC) radošie kolektīvi: vīru vokālais ansamblis "Vdohnovenije" (vadītāja Regīna Krukovska), koris "Maļinovij zvon" (diriģents un mākslinieciskais vadītājs Pāvels Gončarovs), folkloras ansambļi "Slavjanka" (vadītāja Jevgeņija Panova) un "Rusiči" (vadītāja Tatjana Zubkova) un bērnu kolektīvs “Russkije karagodi” (vadītāja Natālija Davidova). Senākās baltkrievu tautas dziesmas izpildīs Vienības nama Baltkrievu kultūras centra ansamblis "Spadčina" (vadītājs Sergejs Bratusevs), savukārt ar jestrām dejām uzstāsies KKC jauniešu deju kolektīvs "Uzori" (vadītāja Arina Popova) un Vienības nama Poļu kultūras centra tautas deju kolektīvs „Kukulečka" (vadītāja Žanna Stankeviča).

Līvānus koncertā pārstāvēs Daugavpilī jau labi pazīstamais ansamblis "Razdoļje" (vadītāja Jeļena Borele), bet kolektīvs "Harmonija" no Rēzeknes (vadītāja Olga Gaile) un vokālie ansambļi "Rjabinuška" un "Kaļinuška" (vadītāja Svetlana Stepanova) no Preiļiem Slāvu kultūras dienās Daugavpilī piedalīsies pirmo reizi.

Informējam, ka pasākuma laikā notiks fotografēšana un filmēšana vēsturiskajām un publicitātes vajadzībām.

Slāvu kultūras dienas Daugavpilī rīko Vienības nama Krievu kultūras centrs. Un šogad tās  notiek jau 29. reizi. Visu pasākumu programma atrodama www.daugavpils.lv.


Pasākums notiek “Līdzdarbības līgums par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības  un starpkultūru sadarbības attīstības un mazākumtautību nevalstisko organizāciju līdzdalības veicināšanas jomā Latgales reģionā” (Nr.: Nr.2.5.-11-207) ietvaros, kas noslēgts starp biedrību “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” un LR Kultūras ministriju.”

Papildu informācija:
Vienības nama Krievu kultūras centrs
Gaļina Ivanova
t.: +371 20010284, +371 65413792,
e-pasts: krievunams@daugavpils.lv