JAUNIEŠU DŽEZA KONCERTSDaugavpilī, Vienības nama koncertzālē 21. martā plkst. 18.00
JAUNIEŠU DŽEZA KONCERTS

Šogad, aprīļa nogalē Daugavpilī skanēs starptautiskais džeza festivāls „Jazz Joy Spring 2013”. Gatavojoties šim muzikālajam notikumam, 21. martā aicinām visus apmeklēt jauniešu džeza mūzikas kolektīvu koncertu. Tajā piedalīsies Daugavpils Mūzikas vidusskolas, 13. vidusskolas, Latviešu kultūras centra, Džeza skolas, Džeza mūzikas un mākslas attīstības centra un citi kolektīvi.

Džezs - 20. gadsimta sākumā aizsākās Amerikā afroamerikāņu mūziķu vidū, laika gaitā pārceļojot uz Eiropu kļuva par modernās mākslas etalonu. Savā attīstībā šis mūzikas žanrs no vienkāršas fona mūzikas ir transformējies par populāru deju mūziku dažādu sastāvu orķestru pavadījumā, vēlāk to izpilda arī kā elitāru koncertmūziku, ko klausoties var iegrimt absolūtā skaņu meditācijā.

Pateicoties džeza festivālam Daugavpilī, jau vairākus gadus šis mūzikas žanrs kļuva par daugavpiliešu sabiedroto. Iešūpojot festivāla pavasari džeza skaņās, 21.martā aicinām izjust tā daudzveidību kopā ar jaunajiem instrumentālistiem un dziedātājiem.

Ieeja bezmaksas.

Koncertu rīko: Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvalde, Latviešu kultūras centrs, Džeza mūzikas un mākslas attīstības centrs.

Informācija: Latviešu kultūras centrs - t. 65426691, www.vienibasnams.lv
Kalendārs