Lai rīb tautu istabiņaŠī gada 30. novembrī plkst. 18.00 ,Vienības nama koncertzālē ,notiks koncerts “Lai rīb tautu istabiņa”, kurā latviešu skatuviskās tautas dejas būs skatāmas jauniešu deju ansambļu no Rīgas, Jelgavas, Ogres un Daugavpils sniegumā.

Skaistākās vecmeistaru dejas, jau iemīļotas mūsdienu horeogrāfu dejas, kā arī pavisam jaunas horeogrāfijas, izdejos vieni no spēcīgākajiem Latvijas jauniešu deju ansambļiem. “Ar šiem kolektīviem esam tikušies dažādos citos koncertos un pasākumos un zinām – viņu dejojums tiešām aizkustina līdz sirds dziļumiem, azarts patiesi aizrauj un enerģija, kas virmo uz skatuves ir netverama”, atzīst deju ansambļa “Laismeņa” dejotāji.

Koncertā piedalās: Daugavpils Latviešu kultūras centra deju ansamblis “Laismeņa” (mākslinieciskā vadītāja Diāna Soldāne), Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes “Kultūra” tautas deju ansamblis “Diždancis” (mākslinieciskā vadītāja Ieva Karele), Ogres novada Kultūras centra Tautas deju ansamblis “Ogre” (mākslinieciskais vadītājs Mārtiņš Kaiva), Rīgas Celtniecības koledžas deju kolektīvs “Austris” (mākslinieciskā vadītāja Elita Treilone) un VEF Kultūras pils Tautas deju ansamblis “Dardedze” (mākslinieciskā vadītāja Ilze Kronberga).

Koncertu rīko Daugavpils Latviešu kultūras centrs, atbalsta Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvalde un Daugavpils Māla mākslas centrs.

Informējam, ka Latviešu kultūras centra rīkoto pasākumu laikā tiek veikta fotografēšana un video filmēšana ar nolūku atspoguļot pasākuma norisi plašsaziņas līdzekļos un sociālajos tīklos internetā. Fiksēto foto un video materiālu pārzinis – Latviešu kultūras centrs, Rīgas ielā 22a, Daugavpils, LV-5401.
Kalendārs