KONCERTS MŪZIKA SIRDIJ UN GARAM...Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē 19. aprīlī plkst. 18.00
KONCERTS MŪZIKA SIRDIJ UN GARAM...


Ir debesis atkal tik skaistas!
Tās noliecas lejup un raugās
Kā dzidrās acis tām laistās
Kūstošā sniega strautā...
Un dvēseli apņem svēta līksme
Kā zemi krāsaina varavīksne,
Ir pienācis pavasaris!

Festivāls JAZZ JOY SPRING 2013

Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē 2013. gada 25.-27. aprīlī
XIII Starptautiskais džeza festivāls JAZZ JOY SPRING 2013

... atkal aprīlis, atkal džezs!

Aicinām skatītājus aprīļa nogalē uz XIII starptautisko džeza festivālu JAZZ JOY SPRING 2013 Daugavpilī. Šogad festivāla koncertos dzirdēsim gan jaunus māksliniekus, gan Daugavpils džeza festivāla publikai jau pazīstamus mūziķus no Latvijas, Krievijas un Japānas.

Bērnu radošais koncerts APRĪĻA PILIENI

Aizvien biežāk aiz loga sāk iespīdēties pavasara saulīte, kuru šogad visi gaidīja ar tik lielu nepacietību, un no māju jumtiem sāk pilēt pirmie aprīļa pilieni...

Vienības nama koncertzālē
12. aprīlī plkst. 18.00
Bērnu radošais koncerts
APRĪĻA PILIENI

Lai ieskandinātu pavasara atnākšanu, bērnu baleta studija „Antre” (vadītāja Rasita Titkova), bērnu deju kolektīvs „Pienupīte” (vadītāja Inga Pīnupe) un Daugavpils Mūzikas skolas audzēkņi aicina Daugavpils iedzīvotājus un pilsētas viesus uz bērnu radošo koncertu „Aprīļa pilieni”, kas norisināsies šī gada 12. aprīlī Vienības nama koncertzālē plkst.18.00.

PRĀTA VĒTRAS koncertfilma VĒL VIENA KLUSĀ DABA

Daugavpilī, kinoteātrī „Renesanse” Vienības ielā 30
2013. gada 19. aprīlī plkst. 20.00
PRĀTA VĒTRAS koncertfilma VĒL VIENA KLUSĀ DABA

Piektdien, 2013. gada 19. aprīlī grupa “Prāta Vētra” kopā ar AS “Laima” realizēs unikālu projektu – vienlaikus 100 Latvijas pilsētās un novados tiks demonstrēta koncertfilma “Vēl viena klusā daba”, kas ir grupas “Prāta Vētra” pagājušās vasaras koncerttūres noslēguma koncerta Rīgā, Skonto stadionā video ieraksts.

Bezmaksas seansu norises vietas un ieejas kartes meklējiet www.ekase.lv sadaļā “Biļetes”. Projekts tiek realizēts sadarbībā ar AS “Laima”, “Kinopunkts”, “Latvijas Pasts” un “McĀbols”.

Sveicam JEĻENU ŅITECKU!

Sveicam Daugavpils Mūzikas vidusskolas audzēkni,
Latviešu kultūras centra akordeonistu orķestra mūziķi
JEĻENU ŅITECKU!

No 21. līdz 23. martam Limbažos norisinājās XII Starptautiskais akordeonistu festivāls. Klausītājus un skatītājus ar savu profesionālo sniegumu priecēja solisti, ansambļi un orķestri no daudzām Eiropas valstīm. Festivāla ietvaros notika arī starptautiskais mūzikas skolu akordeonistu solistu konkurss, kurā piedalījās jaunie mūziķi no Lietuvas, Krievijas, Moldāvijas, Vācijas un Latvijas trijās nominācijās.

RIPO, RIPO LIELDIENIŅAS

Daugavpilī, Latviešu kultūras centrā 1. aprīlī plkst. 12.00
RIPO, RIPO LIELDIENIŅAS

1. aprīlī aicinām lielus un mazus kopā ar Latviešu kultūras centra Tautas mūzikas ansambli „Rakari” svinēt Otrās Lieldienas!

„Rakaru” koncerta laikā bērni varēs piedalīties olu krāsošanā, bet pēc tā būs olu dižošanās olimpiāde.

RADOŠĀ DEJU MEISTARKLASE

Latviešu kultūras centrā 2013. gada 6. aprīlī plkst. 10.00
RADOŠĀ DEJU MEISTARKLASE

Turpinās Latvijas – Lietuvas – Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programmas projekta „Daugavpils un Vitebska: kultūras sadarbības veicināšana” (LLB-1-072) realizācija.

SEŠI REITI NEDEĻĀ

Daugavpilī, Latviešu kultūras centra kafejnīcā 6. aprīlī plkst. 16.00
SEŠI REITI NEDEĻĀ
Folkloras kopas SVĀTRA mūzikas albuma ieskandināšana

Seši reiti nedeļā, visi seši darbeņā...šādi Daugavpils Latviešu kultūras centra folkloras kopa Svātra iesāk jaunā mūzikas albuma skanējumu.

Katrai dienai ir savs darbs, kas jāpadara, lai būtu saskaņā ar dabu un tās ritējumu, cilvēkiem un sevi. Lai radītu savu sakārtotāku pasauli, folkloras kopa Svātra sadarbībā ar kultūras menedžmenta centru Lauska ierakstīja gan tautā zināmas latgaliešu tautas dziesmas, gan maz pazīstamu, sen aizmirstu Latgales folkloras deju – kadriļu, lancetu, kā arī rotaļdeju mūziku. Tā 2013. gada sākumā ar Latgales Kultūras programmas un Latviešu kultūras centra atbalstu klajā nāca otrais mūzikas albums „Seši reiti nedeļā”. (pirmais - Lobreiteņ, reitā agri - 2008.g.).

DZIESMU UN DEJU SVĒTKU ZĪMĒ

Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē 4. aprīlī plkst. 18.00
Latviešu kultūras centra radošo kolektīvu koncerts
DZIESMU UN DEJU SVĒTKU ZĪMĒ

Jauktais koris „Daugava”, vīru koris „Forte” – diriģents Jevgeņijs Ustinskovs, sieviešu koris „Rūta” – diriģente Silvija Juhņeviča, jauniešu deju kolektīvs „Laismeņa” – vadītāja Diāna Soldāne, vidējās paaudzes deju kolektīvs „Saime” – vadītāja Lilija Graudiņa, senioru deju kolektīvs „Atbalss” – vadītājs Ivars Mironovs, bērnu folkloras ansamblis „Dzīsmeite” – vadītāja Lūcija Vaivode un profesionālais pūšamo instrumentu orķestris „Daugava” – diriģents Arnolds Grīnberts aicina daugavpiliešus un pilsētas viesus uz koru mūzikas un tautas deju koncertu. Koncerts veltīts XXV Vispārējiem Latviešu dziesmu un XV deju svētkiem, kas notiks no 30. jūnija līdz 7. jūlijam Rīgā.

Daugavpils akordeonistu orķestra koncerts TANGO MĪLAS UN NĀVES SKAVĀS

Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē 27. martā plkst. 18.00
Daugavpils akordeonistu orķestra koncerts
TANGO MĪLAS UN NĀVES SKAVĀS

Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē, skanēs mūzika, kas rada īpašas izjūtas un noskaņu – iedvesmojošais, brīžiem traģiskais, degsmes un kaisles pilnais TANGO.

Tango aizsākumi meklējami Argentīnā: 20. gs. sākumā, kad Buenosairesas dejotāji un orķestri devās koncertturnejā uz Eiropu, tango iepazina plašāka pasaule. Dejas un mūzikas popularitāte iekaroja parīziešu sirdis, tālāk sekoja Londona, Berlīne, Ņujorka, Somija. Par tango muzikālā žanra piekritējiem kļuva komponisti, mākslinieki, mūziķi, aktieri, dejotāji u.c.


Kalendārs