koncerts UN PIANOFORTE....UNA VOCE...

Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē
15. martā plkst. 18.30
Andrejs OSOKINS (klavieres) un Anna PIMANOVA (koloratūrsoprāns) koncertā
UN PIANOFORTE....UNA VOCE...

Pianista Andreja Osokina izpildījumā izskanēs J. Haidna, F. Lista, K.A. Debisī, S. Prokofjeva skaņdarbi un dziedātājas Annas Pimanovas izpildījumā – klasiskās ārijas,
mūzika no operetēm, krievu romances un dziesmas.

Anna Pimanova – Daugavpilī populārā dziedātāja Sergeja Pimanova meita – mācījusies Daugavpils Mūzikas vidusskolā pie slavenās vokālās mākslas pedagoģes Regīnas Petkevičas un Latvijas Mūzikas akadēmijā – izcilā Latvijas basa Sergeja Martinova klasē. Tālākais dzīves ceļš aizvedis Annu uz Vīni, kur viņa pilnveido savu meistarību privātā operstudijā, vienlaicīgi piedaloties daudzos mūzikas projektos, konsekventi un neatlaidīgi realizējot savu lielāko sapni – dziedāt operteātrī.

GOLFA STRAUME ZEM LEDUS KALNA

Daugavpilī, kinoteātrī „RENESANSE”
GOLFA STRAUME ZEM LEDUS KALNA

K.t. „Renesanse” no 1. līdz 6. februārim Nacionālā filmu festivāla „Lielā Kristapa” uzvarētāja, režisora Jevgēņija Paškēviča spēlfilma „Golfa straume zem ledus kalna” – barokāli izsmalcināta fantāzija par vīrieša un sievietes mūžseno saistību vienam ar otru, par mīlestību, atkarību un cīņu. Latvija filmu izvirzījusi ASV Kinoakadēmijas balvai “Oskars” kategorijā Labākā filma ārzemju valodā.
1., 4., 5., 6. februārī – 18.00
2. februārī – 16.00; 18.30
3. februārī – 14.00; 16.30
Filma krievu valodā. Bērniem  līdz 16 gadiem neiesakām.
Biļetes cena: Ls 0.80
Info k.t. “Renesanse” 65428424; www.vienibasnams.lv

Tiešraide hokejā k.t.”Renesanse”

Tiešraide hokejā k.t.”Renesanse”

k./t. „RENESANSE” turpina tiešraides translāciju hokejā.


Uz lielā ekrāna redzēsim mūsu komandas DINAMO  RĪGA labākās spēles Kontinentālās hokeja līgas 5. sezonā.
Pirmā spēle 16. janvārī 19.30 DINAMO RĪGA – SKA (Sanktpēterburga)
Fanosim par savējiem k.t. „Renesanse” kopīgi radītā atmosfērā!
Biļetes cena  Ls 0.80
Info: k.t.”Renesanse” 65428424; www.vienibasnams.lv
Translāciju organizē Latviešu kultūras centrs sadarbībā ar hokeja klubu „Latgale”
Spēļu kalendārs

FK SVĀTRA MŪZIKAS DISKS

TAPIS JAUNS FOLKLORAS KOPAS SVĀTRA MŪZIKAS IERAKSTU DISKS

Lai saglabātu un popularizētu latgaliešu tautas dziesmas un dejas, folkloras kopa Svātra Latgales kultūras programmas atbalstītā projekta Ekur, šekur pa pōram... ietvaros 2012. gada nogalē ierakstīja gan tautā zināmas latgaliešu tautas dziesmas, gan maz pazīstamu, sen aizmirstu Latgales folkloras deju – kadriļu, lancetu, kā arī rotaļdeju  mūziku.

Šobrīd sabiedrībā ir pastiprināta interese par folkloru un tradicionālo tautas mūziku, kuras izpildījums ir „dzīvā muzicēšana”, izmantojot senākos mūzikas instrumentus un balsis.
 

GARĪGĀS MŪZIKAS FESTIVĀLS SUDRABA ZVANI

X STARPTAUTISKAIS GARĪGĀS MŪZIKAS FESTIVĀLS
SUDRABA ZVANI

10. – 13.01.2013.

Katra jaunā gada sākums ir jaunu cerību laiks, savukārt garīgo impulsu mūsu pilsētai ik pārgadus sniedz starptautiskais garīgās mūzikas festivāls.

Arī šogad, no 10. – 13. janvārim, simtiem dziedātāju Daugavpili pieskandinās ar skanīgajām balsīm un ticību labajam pasaulē.

X starptautiskajā garīgās  mūzikas festivālā "Sudraba zvani" piedalīsies mūziķi no Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Krievijas un Ukrainas, bet konkursā spēkiem mērosies 50 kori un 11 vokālie ansambļi.

PRIECĪGUS ZIEMASSVĒTKUS UN LAIMĪGU JAUNO GADU

JEĻENAS BORELES jubilejas koncerts

Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē 17. decembrī plkst. 18.00
JEĻENAS BORELES jubilejas koncerts

Solistes, vokālās mākslas pedagoģes Jeļenas Boreles jubilejas koncertā izskanēs klasiskās ārijas, romances un dziesmas sadarbībā ar Latviešu kultūras centra muzikālajiem kolektīviem: Akordeonistu orķestri (diriģente Tatjana Saratova), profesionālo pūšamo instrumentu orķestri „Daugava” (diriģents Arnolds Grīnberts) un vīru kori „Forte” (diriģents Jevgeņijs Ustinskovs).

LATVIJAS NACIONĀLĀ OPERA CANTANDO Y AMANDO

Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē 19. decembrī plkst. 18.00
LATVIJAS NACIONĀLĀ OPERA
CANTANDO Y AMANDO

Vienības nama 75. jubilejas gadā Latviešu kultūras centrs sadarbībā ar Latvijas Nacionālo operu aicina uz Argentīnas tango muzikālu iestudējumu CANTANDO Y AMANDO.

Milonga. Pjacolla. Bagele.

Mecosoprāns Ilona Bagele ievērību guvusi ne vien kā LNO soliste, bet arī kā spilgta džeza un populārās mūzikas interprete.

Koncerts MĪLAS VALŠI

Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē 7. decembrī plkst. 18.00
LATVIJAS RADIO KORA KONCERTS
MĪLAS VALŠI
Diriģents Sigvards KĻAVA.

Vienības nama 75. jubilejas gadā Daugavpils Latviešu kultūras centrs sadarbībā ar VSIA „Latvijas koncerti” aicina uz Latvijas Radio kora koncertu „Mīlas valši”. Programmā: Johannesa Brāmsa un Franča Šūberta mūzika. Klavieru solo: Dace Kļava un Aldis Liepiņš.

Latvijas Radio koris ir viens no Eiropas labākajiem profesionālajiem kamerkoriem. Koris regulāri uzstājas Latvijā, prestižos starptautiskos mūzikas forumos (toskait: Baltic Sea Festival, Klangspuren, La Musica, Ultima, Venēcijas biennāle) un prestižās koncertzālēs, kuru skaitā ir Amsterdamas Concertgebouw un Muziekgebouw, Berlīnes Konzerthaus, Parīzes Elizejas lauku teātris u. c.

VANESA VĀGNERE

Vienības nama koncertzālē 28. novembrī plkst. 18.00
VANESA VĀGNERE (klavieres, Francija)

Vienības nama 75. jubilejas gadā Latviešu kultūras centrs sadarbībā ar Francijas institūtu Latvijā aicina uz franču pianistes Vanesas VĀGNERES solokoncertu.
V.Vāgneres izjustā un pārdomātā klavierspēle, diskrētā personība, mākslinieciski eklektiskā kompozīciju izvēle un apņemšanās padara viņu par īpašu mākslinieci.


Kalendārs