Hokejs uz lielā ekrāna

k./t. „RENESANSE” atsāk tiešraides translāciju hokejā. Uz lielā ekrāna redzēsim mūsu komandas DINAMO  RĪGA cīņu Kontinentālās hokeja līgas 5.sezonā.
Pirmā spēle notiks jau 13. septembrī plkst. 19.30. 
DINAMO  RĪGA tiksies ar SIBIRJ /Novosibirska/.
Tiksimies k.t. „Renesanse” un fanosim par savējiem kopīgi radītā atmosfērā!
Darbosies kafejnīca.
Biļetes cena  Ls 0.80  
Info: k.t.”Renesanse” 65428424;  www.vienibasnams.lv
Translāciju organizē Latviešu kultūras centrs sadarbībā ar hokeja klubu „Latgale”

SPĒĻU KALENDĀRS

ČELLA UN AKORDEONA BURVĪBA

Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē 18. septembrī plkst. 18.00
ČELLA UN AKORDEONA BURVĪBA

Akordeoniste Ksenija Sidorova un čelliste Guna Āboltiņa pirmoreiz uz skatuves satikās Cēsu mākslas festivāla atklāšanas koncertā S.Gubaiduļinas kompozīcijā „7 vārdi” kopā ar kamerorķestri „Sinfonietta Rīga” un diriģentu Normundu Šnē. Pēc šī koncerta mūzikas kritiķe Inese Lūsiņa par darbu un ansambli rakstīja, ka „nebija iespējams atšķirt solo instrumentu skaņas vienu no otra”. Kompliments mūziķēm, bet vēl lielāks kompliments komponistei, kas tieši šajā sastāvu atradusi ideālu lietaskoku savas mūzikas radīšanai. S.Gubaiduļinas un Dāvida Gortona oriģinālskaņdarbi čellam un akordeonam ir izcils piemērs no šim ansamblim rakstītā kompozīciju saraksta, kurš mūsdienu mūzikas lauciņā nemaz nav īss.

KARSTIE NAKTS RITMI

Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē 13.septembrī plkst. 18.00
KARSTIE NAKTS RITMI

Piedalās  Sinfonietta Riga stīgu kvartets: Kristiāna Šīrante - I vijole, Agnese Kanniņa - Liepiņa II vijole, Artūrs Gailis - alts, Kārlis Klotiņš - čells, Ivo Krūskops - sitaminstrumenti

Šajā programmā Sinfonietta Rīga stīgu kvartets atkāpjas no akadēmiskās mūzikas repertuāra, piedāvājot klausītājiem populārus un karstasinīga temperamenta pārpilnus skaņdarbus. Programma patiks tiem, kam tuvs ir argentīniešu tango, latīņamerikas ritmi un skaņdarbi, kas neizraisa dziļdomīgas vai grūtsirdīgas pārdomas par dzīvi. Izbaudi šo mirkli un ļaujies dzīves svinēšanai!
Biļetes cena: 1.50 Ls
Koncertu rīko Latviešu kultūras centrs un VSIA „Latvijas koncerti”.
Tiksimies Vienības namā!
Informācija pa tālruni: 65426691, www.vienibasnams.lv

DŽEZĀ NE TIKAI MEITENES

Daugavpils teātrī 8.septembrī plkst. 18.30
DŽEZĀ NE TIKAI MEITENES

Piedalās:
Olga Mitroshina Blue Sound
Olga Mitrošina - vokāls & klavieres
Frédéric Borey - tenora saksofons
Parīze, Francija

Jussendo
Žannas Blagovesčenska – vokāls, klavieres
Artūrs Kutepovs – ģitāra
Oļegs Grišins – bass
Valērijs Injutins – bungas
Jūrmala, Latvija
[24.07.2012]

UZAICINĀJUMS

Uzaicinājums  pretendentiem iesniegt piedāvājumus būvuzraudzības pakalpojumu veikšanai.

DZĪSME un SVĀTRA festivālā BALTICA 2012

Laikā no 5. līdz 9. jūlijam Latvijā norisinājās starptautiskais folkloras festivāls "Baltica 2012", kura ietvaros bija redzami un dzirdami visu Latvijas novadu raksturīgākie un krāšņākie dziedājumi un dejas.

2012. gadā festivāls norisinājās Rīgā un citās Latvijas pilsētās un novados. Festivālā piedalījās desmit ārvalstu kopas no dažādiem pasaules kontinentiem un reģioniem (300 dalībnieki), ap 130 folkloras kopas un etnogrāfiskie ansambļi no visiem Latvijas novadiem un pilsētām, kā arī lietišķās mākslas studijas, tautas teicēji, amatnieki un individuālie izpildītāji (2000 dalībnieki).

JĀŅUDZIESMAS SKANĒS VITEBSKĀ

2012. gada 7. Jūlijā, Vitebskā, Daugavas krastos, baltkrievu tautas svētkos „Kupaļje” skanēs jāņudziesmas Daugavpils Latviešu kultūras centra radošo kolektīvu izpildījumā. Latgales tautasdziesmu un deju tradicionālo mantojumu rādīs folkloras dziesmu un deju kopa „Svātra”, bet estrādes ritmu aranžētā gaisotnē dziesmas izdziedās vokālā studija „Pērlītes” kopā ar profesionālā pūšamo instrumentu orķestra „Daugava” mūziķu grupu

Baltkrievu tautas svētki „Kupaļje” svinami no 6. uz 7. jūliju, un tie ir ļoti līdzīgi mūsu Līgo svētkiem. Tāpat kā mūsu senči, arī baltkrievi, svētkiem sāka gatavoties ar zāļu vākšanu un vainagu pīšanu, dzīvs arī nostāsts par papardes zieda meklēšanu, tiek dedzināti ugunskuri un sagaidīts saullēkts.

Eiropas čempionāta futbolā tiešraides translācija

Kinoteātrī „RENESANSE
no 8. jūnija līdz 1. jūlijam
Eiropas čempionāta futbolā tiešraides translācija.


SPĒĻU KALENDĀRS

Biļetes cena Ls 0.80

Translāciju organizē Latviešu kultūras centrs

Info: k.t. „Renesanse” 65428424
www.vienibasnams.lv

DAUGAVPILS PILSĒTAS SVĒTKI

Dokumentāla filma “Svēto vārtu slieksnis”

Daugavpilī, kinoteātrī „RENESANSE” 15. maijā plkst. 17.00  dokumentālās filmas «ПОРОГ СУДНЫХ ВРАТ» (“Svēto vārtu slieksnis”) par pareizticīgo svētvietām Izraēlā prezentācija.
Filmas autori: Ņina un Valentīns Margeviči.

Ieeja bezmaksas

Info k.t. “Renesanse” 65428424
www.vienibasnams.lvKalendārs