SENĀS MŪZIKAS KONCERTS

14. septembrī plkst. 12.00
Daugavpils Mārtiņa Lutera katedrālē
SENĀS MŪZIKAS KONCERTS

Kā izsakās paši mūziķi – kamermūzikas žanrs viņiem ir ļoti svarīgs, bet, savukārt skatītājiem klausoties to, ir iespēja paaugstināt savas personiskās izjūtas.

DAUGAVPILS ReStArt 2014

No 13. septembra līdz 18. oktobrim Daugavpilī notiks III Starptautiskais Mūzikas un Mākslas festivāls DAUGAVPILS ReStArt 2014.

Festivāls sāksies sestdien, 13. septembrī, ar krāsaino pastaigu Rīgas ielā. Tajā tiks izgaismoti vēsturiskie nami, skanēs mūzika, notiks gājēju ekskursijas, tiks izvietoti jauni mākslas objekti, sev uzmanību piesaistot darbosies Skursteņslauķis, Mākslinieks, Kalējs, Zelta dāma, Galma āksts un citas dzīvās skulptūras, būs skatāmas fotoizstādes, darbosies keramikas, kalēju un bērnu zīmējumu meistardarbnīcas. Šajā dienā no Rīgas uz Daugavpili atceļos milzīgs Rozā gliemezis. „Mākslai vajag telpu” - ar šādu saukli tas lēnā gaitā dosies pa Rīgas ielu no Dzelzceļa stacijas līdz pat Daugavai. Vakara pastaiga pa Rīgas ielu solās būt krāsaini bagāta, tādēļ nāciet un piedalieties, tā sāksies plkst.18.00.

ANIMĀCIJAS FILMAS BĒRNIEM!

Kinoteātrī „Renesanse”
1. septembrī plkst. 12.00
ANIMĀCIJAS FILMAS BĒRNIEM!

Daugavpils pilsētas izglītības pārvalde sadarbībā ar Latviešu kultūras centru sveic visus skolniekus ar mācību gada sākumu!

Aicinām 1. septembrī plkst. 12.00 uz animācijas filmu programmu, kurā atdzīvosies latviešu bērnu literatūras spilgtākie tēli.

Fotoizstāde „GAUDEAMUS”

Daugavpilī, kinoteātrī „Renesanse”
Fotoizstāde „GAUDEAMUS”

Fotogrāfs Teodors Rudāns fotoizstādē „GAUDEAMUS” ir iemūžinājis 17. Baltijas valstu dziesmu un deju svētku neaizmirstamos mirkļus Daugavpilī. Izstādes atklāšana notiks 29. augustā plkst. 14.00 kinoteātrī „Renesanse”.

2014. gada vasarā, no 27. līdz 29. jūnijam Daugavpilī bija sabraukuši studenti no trijām Baltijas valstīm: Lietuvas, Latvijas un Igaunijas, lai kopā nosvinētu kārtējos „studentijas” svētkus. Jaunība, prieks, enerģija, dziesma, deja, mūzika, māksla un daudz kas cits virmoja pilsētas ielās, koncertskatuvēs un cilvēku sirdīs. …Varētu teikt – viss ir gaistošs, bet, šoreiz, pateicoties tieši fotogrāfa Teodora Rudāna darbam, mums ir iespēja atskatīties vai arī iepazīties ar svētku spilgtākajiem momentiem.

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ

Vienības nama koncertzālē
28.augustā plkst. 18.00
RIČI SVINĒS KĀZAS!

Latvijas koncertturnejā ar nosaukumu „Riču kāzas”, Daugavpilī dziedās „Dziedošo ģimeņu” šovā iepazītā un iemīļotā RIČU ĢIMENE.

Paši mūziķi ir pārliecināti, ka jaunās programmas nosaukums ir ļoti pateicīgs apspēlēšanai, īpaši tādēļ, ka romi daudziem asociējas galvenokārt ar kaislību, kvēlu mīlestību un – nenoliegsim – arīdzan kāzu muzikantiem. Tiesa, vai kāds no Ričiem beigu beigās apprecēsies, lai paliek noslēpums... Iespējams, tas atklāsies koncerta gaitā…

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ

Vienības nama koncertzālē
28.augustā plkst. 19.30
VAKARS DŽEZA NOSKAŅĀ

2014.gada Muzikālā augusta pēdējā nots izskanēs plkst.19.30 profesionālā pūšamo instrumentu orķestra „DAUGAVA” un Japānas džeza pianistes, solistes Keiko McNAMARAS koncertā „Vakars džeza noskaņās”.

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja pagalmā
21. augustā plkst. 19.30
HOT EXPRESS (Daugavpils)

Atraktīva, dzirkstoša, muzikāla džeza grupa „Hot Express” ar savdabīgās balss īpašnieku Aleksandru Kapeļušu un citiem mūziķiem - Staņislavs Šimanskis (trompete), Eduards Bitiņš (ģitāra), Marks Ivanovs (kontrabass), Jans Bogdanovs (sitaminstrumenti), Jevģenijs Šablovs (bandžo) sniegs koncertu Muzikālajā augustā Daugavpilī.

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja pagalmā
21. augustā plkst. 18.00
4TANGO (Viļņa)

Instrumentālā ansambļa „4TANGO” darbība sākās 1999.gadā un līdz ar tā parādīšanos uz skatuves, ansamblis ieguva savu popularitāti un savus skatītājus. „4TANGO” mūziķi ir Lietuvas Mūzikas un teātra akadēmijas absolventi: Kristina ŽEBRAUSKAITĖ (akordeons), Feliks ZAKREVSKIS (klavieres), Birute BAGDONIENĖ (alts), Donatas BAGURSKAS (bass).

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ

Vienības nama koncertzālē
14.augustā plkst. 19.30
ST. PETERSBURG MUSETTE ENSEMBLE
Gandrīz pēc divdesmit gadiem…

St. Petersburg MUSETTE Ensemble – kolektīvs ar spilgtu, bagātu biogrāfiju un māksliniecisko pieredzi. Tā nosaukums vēsta par muzikālo stilu, kura centrā ir akordeons un estrādes mūzika, kas skan akordeona izpildījumā
 
Kolektīva sastāvs: Vladimirs UŠAKOVS (akordeons), Svetlana STAVICKA (akordeons), Vladimirs BOGOMOLOVS (elektroniskā ģitāra), Boris NIKOLAJEVS (basģitāra), Viktors ŠAFRANOVS (bungas), Lina KOLESNIKA (vijole), Ivans OVČINNIKOVS (akordeons), Katrin LORIO (vokāls).