JEĻENAS BORELES jubilejas koncerts

Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē 17. decembrī plkst. 18.00
JEĻENAS BORELES jubilejas koncerts

Solistes, vokālās mākslas pedagoģes Jeļenas Boreles jubilejas koncertā izskanēs klasiskās ārijas, romances un dziesmas sadarbībā ar Latviešu kultūras centra muzikālajiem kolektīviem: Akordeonistu orķestri (diriģente Tatjana Saratova), profesionālo pūšamo instrumentu orķestri „Daugava” (diriģents Arnolds Grīnberts) un vīru kori „Forte” (diriģents Jevgeņijs Ustinskovs).

LATVIJAS NACIONĀLĀ OPERA CANTANDO Y AMANDO

Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē 19. decembrī plkst. 18.00
LATVIJAS NACIONĀLĀ OPERA
CANTANDO Y AMANDO

Vienības nama 75. jubilejas gadā Latviešu kultūras centrs sadarbībā ar Latvijas Nacionālo operu aicina uz Argentīnas tango muzikālu iestudējumu CANTANDO Y AMANDO.

Milonga. Pjacolla. Bagele.

Mecosoprāns Ilona Bagele ievērību guvusi ne vien kā LNO soliste, bet arī kā spilgta džeza un populārās mūzikas interprete.

Koncerts MĪLAS VALŠI

Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē 7. decembrī plkst. 18.00
LATVIJAS RADIO KORA KONCERTS
MĪLAS VALŠI
Diriģents Sigvards KĻAVA.

Vienības nama 75. jubilejas gadā Daugavpils Latviešu kultūras centrs sadarbībā ar VSIA „Latvijas koncerti” aicina uz Latvijas Radio kora koncertu „Mīlas valši”. Programmā: Johannesa Brāmsa un Franča Šūberta mūzika. Klavieru solo: Dace Kļava un Aldis Liepiņš.

Latvijas Radio koris ir viens no Eiropas labākajiem profesionālajiem kamerkoriem. Koris regulāri uzstājas Latvijā, prestižos starptautiskos mūzikas forumos (toskait: Baltic Sea Festival, Klangspuren, La Musica, Ultima, Venēcijas biennāle) un prestižās koncertzālēs, kuru skaitā ir Amsterdamas Concertgebouw un Muziekgebouw, Berlīnes Konzerthaus, Parīzes Elizejas lauku teātris u. c.

VANESA VĀGNERE

Vienības nama koncertzālē 28. novembrī plkst. 18.00
VANESA VĀGNERE (klavieres, Francija)

Vienības nama 75. jubilejas gadā Latviešu kultūras centrs sadarbībā ar Francijas institūtu Latvijā aicina uz franču pianistes Vanesas VĀGNERES solokoncertu.
V.Vāgneres izjustā un pārdomātā klavierspēle, diskrētā personība, mākslinieciski eklektiskā kompozīciju izvēle un apņemšanās padara viņu par īpašu mākslinieci.

JAUNIEŠU KORIS „KAMĒR…”

Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē,
17. novembrī plkst. 17.00
Latvijas Republikas proklamēšanas 94. gadadienā
JAUNIEŠU KORIS „KAMĒR…”
Diriģents Jānis Liepiņš

Jauneklīga degsme apvienojumā ar augsti attīstītām vokālajām prasmēm un juteklisku muzikalitāti šodien raksturo jauniešu kori Kamēr..., ko 1990. gadā dibināja un līdz 2012. gada jūlijam vadīja diriģents Māris Sirmais. Kopš 2006. gada kora otrais diriģents un šī brīža mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents ir Jānis Liepiņš, bet vokālie pedagogi jau daudzus gadus ir Aina Bajāre un Ansis Sauka.

Izstāde “LATVIJAI!”

LATGALES MĀKSLAS SKOLU  AUDZĒKŅU
Radošo darbu izstāde
“LATVIJAI!”  

2012. gada 9. novembrī plkst. 15.30 kinoteātrī „Renesanse” (Vienības iela 30, Daugavpils) notiks Latgales mākslas skolu audzēkņu radošo darbu izstādes „Latvijai!” atklāšana. Izstāde apskatāma līdz 30.novembrim.Informācija:
Dagnija Urča, Tel. 65424576, www.saules.lv ,
k.t. „Renesanse” 65428424, www.vienibasnams.lv

Daugavpilī, kinoteātrī „Renesanse” 10. novembrī plkst. 12.00

Jūs gaida brīnumjauka iepazīšanās ar varonīgo un drošsirdīgo skotu princesi Meridi.

Režisori: Marks Andrevs, Brenda Čapman

filmas garums: 1h 30 min

Filma dublēta krievu valodā

Biļetes cena: Ls 0.80

Info k.t. “Renesanse” 65428424

IEVA AKURATERE

Vienības nama koncertzālē, 11. novembrī plkst. 16.00
IEVA AKURATERE

11. novembrī, Lāčplēša dienā, Daugavpilī īpašu noskaņu varēs izjust, apmeklējot svētku koncertu, kurā uzstāsies populārā latviešu dziedātāja, dziesmu autore un aktrise Ieva Akuratere.

Ieva Akuratere karjeras laikā iesaistījusies vairākos muzikālajos projektos, tostarp bijusi leģendārās rokgrupas "Pērkons" soliste. Ieva darbojas arī eksperimentālā folkmūzikas projektā "Lidojošais paklājs", kurā perkusijas spēlē viņas dēls Matīss. 1988. gada festivālā "Liepājas Dzintars" izpildot dziesmu "Manai tautai", kļuvusi par vienu no dziesmotās revolūcijas simboliem.

Hokkejs uz lielā ekrāna

k./t. „RENESANSE” turpina tiešraides translāciju hokejā.
Uz lielā ekrāna redzēsim mūsu komandas DINAMO  RĪGA labākās spēles Kontinentālās hokeja līgas 5.sezonā.
4.novembrī plkst. 17:00 DINAMO  RĪGA tiksies ar DINAMO MINSKA
Fanosim par savējiem k.t. „Renesanse” kopīgi radītā atmosfērā!
Biļetes cena  Ls 0.80
 
Info: k.t.”Renesanse” 65428424; www.vienibasnams.lv
Translāciju organizē Latviešu kultūras centrs sadarbībā ar hokeja klubu „Latgale”

IESKANDINA RUDENI

Vienības nama koncertzālē 18.oktobrī plkst.18.00
Latviešu kultūras centra kolektīvi IESKANDINA RUDENI

Lietus lāses sit pa palodzi un dzeltenas lapas krīt zem gājēju kājām, rudens ir atnesis sev piemītošo miera un padarīta darba sajūtu. Šajā laikā Latviešu kultūras centra kolektīvi ar jaunu sparu ķeras pie darba un vēlas aicināt skatītājus uz jaunas radošās darba sezonas atklāšanas koncertu.Kalendārs