Ceļojošā izstāde “Saimes galds” Tradīciju mājā

MANHETENAS STARPTAUTISKAIS ĪSFILMU FESTIVĀLS

Andrejam Pumpuram 180. Piemiņas pasākumi Daugavpilī

22. septembrī vienam no spilgtākajām personībām latviešu kultūras vēsturē – tautas atmodas darbiniekam, karavīram, ievērojamam latviešu 19. gadsimta dzejniekam un spilgtam tautiskā romantisma pārstāvim Andrejam Pumpuram aprit 180 gadi.
 
Ar Daugavpili ir saistīti dzejnieka mūža pēdējie seši gadi. 1896. gadā A. Pumpurs ar ģimeni pārcēlās uz dzīvi Daugavpilī, kur strādāja kara intendantūrā – iestādē, kas apgādāja armiju ar mantām un nodrošināja armijas sūtījums uz citām valstīm. Daugavpilī viņš ir ieguldījis savu darbu latviskās kultūras un nacionālās pašapziņas veidošanā, bija viens no Latviešu biedrības dibināšanas iniciatoriem.

Koncerts CEĻĀ UZ EIROPAS KULTŪRAS GALVASPILSĒTU

PAZIŅOJUMS SKATĪTĀJIEM PAR ATCELTO KONCERTU 2020. gadā!

Koncerts Pie klavierēm Beata ANDRIUŠKEVIČIENE

X MŪZIKAS UN MĀKSLAS FESTIVĀLS Daugavpils ReStArt 2021

Fotostudijas EZERZEME – F izstāde MIRKĻU MOZAĪKA

No 14. septembra Vienības nama skatlogos (Saules un Ģimnāzijas ielu krustojumā) ir skatāma fotostudijas "Ezerzeme - F" 40 gadu jubilejas izstāde “Mirkļu mozaīka”.

Fotostudija tika dibināta 1980. gadā Daugavpilī. Šobrīd tajā darbojas aptuveni 20 dalībnieki, kuri regulāri piedalās izstādēs, plenēros un konkursos. Pēdējos gados ir izdevies nodibināt labus kontaktus ar kolēģiem no dažādām Latvijas, Lietuvas un Krievijas pilsētām. Studijas pārstāvju darbi regulāri saņem augstus novērtējumus arī starptautiskās izstādēs. Paši fotogrāfi uzsver, ka galvenā vērtība ir vienotības sajūta un kopīgais radītprieks.

Ingas BĒRZIŅAS un MIRAGE JAZZ ORCHESTRA koncerts SAPNIS

Spēlfilma – romantiska komēdija SAKI JĀ!
Kalendārs