nozimigakie pasakumi 2014
Jaunumi

Starptautiskais bērnu un jauniešu mūzikas konkurss „Daugavas pērle”

2014. gada 11. maijā
Daugavpils teātrī
Starptautiskais bērnu un jauniešu mūzikas konkurss „Daugavas pērle”

Šī gada 11. maijā Daugavpils teātrī norisināsies Starptautisks bērnu un jauniešu mūzikas konkurss „Daugavas pērle”, kurā dalību ņems konkursanti no Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas.

Bērnu kolektīvu koncerts “Pavasara taurenīši”

Vienības nama koncertzālē
30. aprīlī plkst. 18.00
Bērnu kolektīvu koncerts
“Pavasara taurenīši”

Baleta studija “Antre” /vadītāja Rasita Titkova/ kopā ar bērnu vokālo ansambli “Pērlītes” /vadītāja Iveta Ustinskova/ un bērnu deju kolektīvu “Pienupīte” /vadītāja Inga Pīnupe/  vēlas sveikt Daugavpils iedzīvotājus ar dabas atmodas laiku – pavasari.

4. MAIJS DAUGAVPILĪ

4. maijā – Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas 24. gadadienā aicinām daugavpiliešus un pilsētas viesus apmeklēt svētku koncertus.

Plkst. 11.30 – Daugavpils Mārtiņa Lutera katedrālē - Latviešu kultūras centra jauktais koris „Daugava” un vīru koris „Forte”, diriģents Jevgeņijs Ustinskovs koncertā „Latviešu komponistu garīgā mūzika un tautas dziesmu apdares”.

Jauktā kora „DAUGAVA” un vīru kora „FORTE” koncerts

Daugavpils Mārtiņa Lutera katedrālē
4.maijā plkst. 11.30
Jauktā kora „DAUGAVA” un vīru kora „FORTE” koncerts
Diriģents: Jevgeņijs Ustinskovs

Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas 24. gadadienā Daugavpils Mārtiņa Lutera katedrāles draudze sadarbībā ar Daugavpils Latviešu kultūras centru aicina uz jauktā kora „Daugava” un vīru kora „Forte” koncertu „Latviešu komponistu garīgā mūzika un tautas dziesmu apdares”.

Senioru deju kolektīva „ATBALSS” 25 gadu jubilejas koncerts „LIKTEŅDZIRNAS”

Vienības nama koncertzālē
27. aprīlī plkst. 16.00
Latviešu kultūras centra senioru deju kolektīva „ATBALSS”
25 gadu jubilejas koncerts „LIKTEŅDZIRNAS”

Ar plašu koncertprogrammu Latviešu kultūras centra senioru deju kolektīvs „Atbalss” svinēs savu 25. radošā darba jubileju. Kolektīvs nodibināts 1989.gada rudenī, kad sāka apgūt Vispārējos latviešu Dziesmu un 10. Deju svētku (1990.g.) repertuāru. Tolaik kolektīva vadītājs bija Mečislavs Caune.

Cenu aptauja

Latviešu kultūras centrs veic cenu aptauju pakalpojumam „Aizkaru šūšana teātra foaje logiem” (11 komplekti).

Latviešu kultūras centrs aicina visus interesentus iesniegt savus piedāvājumus atbilstoši augstāk minētajām prasībām par izmaksām līdz 2014. gada 16. aprīlim  plkst. 17.00  elektroniski centrs@apollo.lv, pa faksu 65426518.

THE MAGIC TIME ORCHESTRA

Vienības nama koncertzālē
28.aprīlī plkst.18.00
Viļņas jauniešu bigbends
THE MAGIC TIME ORCHESTRA

„The Magic Time Orchestra“ ir jauniešu bigbends no Viļņas, kuru vada no 2004.gada tā dibinātājs Jevgeņijs Vedeckas. Kolektīva pirmajā sastāvā muzicēja bērni no 9 līdz 13 gadiem, tolaik tas bija jaunākais džeza orķestris Baltijā, un daudzi no jaunajiem mūziķiem arī šodien veido orķestra pamatsastāvu.

…augšup pa ciešanu ceļu…

Vienības nama koncertzālē
16.aprīlī plkst.18.00
…augšup pa ciešanu ceļu…

PAHELBELS – Kanons Re mažorā
PERGOLĒZI – Stabat Mater

Vera Taļerko – soprāns
Joana Stanelyte – mecosoprāns
Daugavpils kamerorķestris – diriģents Aivars Broks

Lieldienu klusajā nedēļā aicinām uz klasiskās mūzikas koncertu, kurā izskanēs baroka laikmeta izcilāko komponistu – Johana Pahelbela (1653-1706, vācu komponists, ērģelnieks) un Džovanni Batista Pergolēzi (1710-1736, itāļu komponists, vijolnieks, ērģelnieks) garīgā un laikmetīgā mūzika.

DAUGAVPILS KAMERORĶESTRIS INFORMĒ

Daugavpils Kamerorķestris – viens no Latvijas Orķestru asociācijas (LOA) dibinātājiem, šā gada 5.aprīlī ņems dalību LOA un Valsts izglītības satura centra (VISC) rīkotajā pasākumā, kas tādā mērogā notiks pirmo reizi Latvijā.

LOA sadarbībā ar VISC organizē XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku simfonisko orķestru modelēšanas koncertu 05.04.2014. plkst.16.00 Rīgā, Lielajā Ģildē.

Kalifornijas kora “Main Street Singers” un Daugavpils Mūzikas vidusskolas jauktā kora koncerts

Vienības nama koncertzālē
10. aprīlī plkst. 17.30
Kalifornijas kora “Main Street Singers” un Daugavpils Mūzikas vidusskolas jauktā kora koncerts

Kalifornijas štata koris “Main Street Singers” no Los Altosas, atzīmējot savu 29. dzimšanas dienu, ir sagatavojis koncertprogrammu, kurā izskan skaņdarbi no Renesanses laikmeta līdz mūsdienu autoru un komponistu skaņdarbiem.


Kalendārs