koncerts svētku dancisSĪPOLIŅA JAUNIE PIEDZĪVOJUMI
Jaunumi

NUOVA SINFONIA BALTICA 2016

Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē
I Baltijas valstu jauniešu un amatieru simfonisko orķestru festivāls
NUOVA SINFONIA BALTICA 2016

4. novembrī plkst.18.00

5. novembrī plkst.15.00

Sevi piesaka jauns orķestru festivāls - NUOVA SINFONIA BALTICA 2016, kurā pirmo reizi kopā pulcēsies 12 jauniešu un amatieru simfoniskie orķestri no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas.

koncerts RAKSTU RAKSTUS IZRAKSTĪJU

10.11. / 18.30
Vienības nama koncertzālē
Latviešu kultūras centra kolektīvu koncerts
RAKSTU RAKSTUS IZRAKSTĪJU

Tuvojoties valsts svētkiem, katrs no mums arvien vairāk sāk apzināt piederību savai  valstij un tautai. Jau no seniem laikiem latvju tautu vieno spēka zīmes, kuras mūsu senči izmantojuši, sargājot sevi, saimi un mājokli. Latvju raksts ir mūsu tautas izpausme.

Latviešu kultūras centra kolektīvi piedāvā latvisko zīmju apkopojumu, katru zīmi izdziedot un izdancojot koncertā RAKSTU RAKSTUS IZRAKSTĪJU.

Daugavpilī notiks Latgales koru koncerts

Piektdien, 14.oktobrī, plkst. 18.00 Vienības nama koncertzālē V Mūzikas un Mākslas festivāla „Daugavpils ReStArt 2016” izskaņā notiks kora mūzikas koncerts, kas veltīts neatkarīgās Latvijas atjaunošanas 25-gadei.

Diriģenta Raimonda Igolnieka 70 gadu jubilejas koncerts

2016. gada 22. oktobrī plkst. 15.00
Vienības nama koncertzālē
Diriģenta Raimonda Igolnieka 70 gadu jubilejas koncerts

Pūtēju orķestris „Daugava” (galvenais diriģents Arnolds Grīnberts)  ir vienīgais profesionālais pūšamo instrumentu orķestris Daugavpilī un jau sen ir kļuvis par pilsētas muzikālo vizītkarti. Orķestris vienmēr ir Daugavpils pilsētas svētku gājiena priekšgalā, piedalās nozīmīgu objektu, festivālu, sacensību atklāšanā, piedāvā interesantas koncertprogrammas saviem klausītājiem un pārstāv pilsētu Vispārējos latviešu dziesmu un deju svētkos. Orķestris dibināts 1985. gadā diriģenta Raimonda Igolnieka vadībā.
Daugavpils Latviešu kultūras centra sieviešu koris “Rūta” 
X Rimini starptautiskajā koru konkursā Itālijā
ieguvis sudraba godalgu.

Daugavpils LKC sieviešu koris “Rūta” (vadītāja Maruta Veļičko) no 22. līdz  25. septembrim piedalījās X Rimini starptautiskajā koru mūzikas konkursā Itālijā. Konkursā kopumā bija piecas kategorijas – jauktie kori, garīgā mūzika, tautas vai gospeļmūzika, viendabīgo balsu (sieviešu un vīru kori) un bērnu un jauniešu kori.

LATGALES FOLKLORAS SKOLA 2016

Daugavpils Latviešu kultūras centrs un folkloras kopa “Svātra”, sākot no šī gada 6.oktobra, organizēs Latgales folkloras skolu 2016.

Šī jau būs trešā reize, kad pateicoties KKF Latgales programmas atbalstam, Latgales folkloras kustības dalībniekiem un folkloras attīstībā ieinteresētiem ļaudīm, būs iespēja apmeklēt meistarklases  tradicionālo mūzikas instrumentu spēlē, tradicionālajā dziedāšanā un latviešu tradicionālajā dejā.

Koncerts MŪZIKA LAIKMETU GRIEŽOS

28.09. / 18.00 Vienības nama koncertzālē
DAUGAVPILS KAMERORĶESTRIS koncertprogrammā
MŪZIKA LAIKMETU GRIEŽOS

Uz koncertu aicina V Mūzikas un Mākslas festivāls „Daugavpils ReStArt 2016”!

28. septembrī Vienības nama koncertzālē uz koncertu ielūdz Daugavpils Kamerorķestris. Koncertprogrammā Mūzika laikmetu griežos Daugavpils Kamerorķestris piedāvā iejusties 19.gadsimta beigu un 20.gadsimta sākuma vēlīnā romantisma un ekspresionisma gaisotnē, kā arī pārcelties pēc tam uz 20.gadsimta beigām, kur varēs saklausīt, no vienas puses, gan asākas disonanses, no otras puses, gan populāru mūziklu melodijas.

Koncerts „CONCERTINO accordion band” (Moldova)

21.09. / 18.00 – Vienības nama koncertzālē, Rīgas ielā 22a
„CONCERTINO accordion band” (Moldova)

Uz koncertu aicina V Mūzikas un Mākslas festivāls „Daugavpils ReStArt 2016”!

21. septembrī Vienības nama koncertzālē Moldovas mūziķu grupas „CONCERTINO accordion band” izpildījumā skanēs akordeons. Tā ir mūziķu grupa, kuras galvenais mērķis kopš dibināšanas (2003) ir popularizēt akordeonu kā instrumentu, kas var pilnvērtīgi izpildīt jebkuru mūzikas žanru.

Daugavpils Latviešu kultūras centra radošās pašdarbības kolektīvi aicina jaunus dalībniekusSeptembris ir klāt, jaunā sezona ir sākusies un LKC radošās pašdarbības kolektīvi ir gatavi uzņemt jaunus dalībniekus, lai kopā piedalītos pilsētas kultūras dzīves pilnveidošanā.

Savā kolektīvā jaunus dalībniekus uzņem jauktais koris “Daugava”, vīru koris “Forte”, sieviešu koris “Rūta”, deju ansamblis “Laismeņa”, senjoru deju kolektīvs “Atbalss”, bērnu vokālā studija “Pērlītes”, džeza studija, senjoru vokālais ansamblis “Retro”.

Ja vēlies dejot, dziedāt, darboties radošā un draudzīga kolektīvā, tad pievienojies mums!

DA “Laismeņa” mēģinājums Vienības laukumā!

Svinot jaunās sezonas sākumu un baudot skaisto atvasaru Daugavpils Latviešu kultūras centra Deju ansambļa “Laismeņa” mēģinājums pirmdien, 5.septembrī notiks nevis kā ierasts Latviešu kultūras centra Lielajā zālē, bet gan Vienības laukumā plkst. 19:00.


Kalendārs