Atbalssthe magic orkestrispilsētas svētkiviru korisdaugavas_perle_2014nozimigakie pasakumi 2014
Jaunumi

Losandželosas vīru koris UZDZIEDĀSIM, BRĀĻI!

Vienības nama koncertzālē
18.jūnijā plkst.19.00
Losandželosas vīru koris
UZDZIEDĀSIM, BRĀĻI!

Koris dibināts 1997. gada jūnijā, un savā pastāvēšanas laikā tas sniedzis koncertus plašai publikai ASV un Kanādā. Vīri ar panākumiem uzstājušies Losandželosā, Čikāgā, Filadelfijā, Garezerā, Ņujorkā, Sanfrancisko, Sietlā, Toronto, Vašingtonā DC, Kalifornijas štata Fullertonas universitātē, Longbīčas Starptautiskajā koru festivālā, kā arī nenoliedzami aizraujošajā sarīkojumā "Mrs. Globe Pageant" Palm Springs, Kalifornijā un Holivudas "Set Decorators` Society of America" goda banketā.

Daugavpils Kamerorķestris EIROPAS SKAŅU KARTE ITĀLIJAS SAULĒ

Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē
24. martā plkst. 18.00
EIROPAS SKAŅU KARTE
Daugavpils Kamerorķestra koncerts
ITĀLIJAS SAULĒ

Šogad Rīga ir Eiropas Savienības kultūras galvaspilsēta. 2015.gadā Latvija būs Eiropas Savienības prezidējošā valsts. Līdz ar to arī Kamerorķestris kā Daugavpils – Latvijas otrās lielākās pilsētas – mākslinieciskā vienība, piedāvājot daugavpiliešiem un pilsētas viesiem iepazīt Eiropas valstu kultūru, uzsāk koncertciklu Eiropas skaņu karte.

DAUGAVPILS AKORDEONISTU ORĶESTRA KONCERTS „50 5”

Vienības nama koncertzālē
27. martā plkst. 18.00
DAUGAVPILS AKORDEONISTU ORĶESTRA KONCERTS „50 + 5”

Kādreiz izcilais daugavpilietis, akordeona spēles pedagogs Valērijs Hodukins (25.03.1939.-15.07.2009.) ieviesa lielisku tradīciju – savā dzimšanas dienā dāvāja savai pilsētai akordeona mūzikas pārsteigumu. Turpinot šo pavasara koncertu ciklu, Daugavpils akordeonistu orķestris Tatjanas Saratovas vadībā 27. martā aicina uz muzikālu tikšanos, kurā klausītājiem būs iespēja izjust emocionālu pārdzīvojumu kopā ar orķestra māksliniekiem.

MUZIKĀLIE DZĪVES AKORDI

Daugavpilī, kinoteātrī „Renesanse”
23. martā plkst. 16.00
MUZIKĀLIE DZĪVES AKORDI
Videoatmiņas – veltījums Valērija Hodukina piemiņai

Sagaidot izcilā akordeona spēles pedagoga, lieliskā mūziķa, Daugavpils Goda pilsoņa Valērija Hodukina (25.03.1939.–15.07.2009.) 75. gadskārtu, Latviešu kultūras centrs pasākumā „Muzikālie dzīves akordi” aicina daugavpiliešus un pilsētas viesus ieskatīties godājamā maestro radošās dzīves videoatmiņās.

JAUNIEŠU DŽEZA KONCERTS

Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē
21.martā plkst. 18.00
JAUNIEŠU DŽEZA KONCERTS

Daugavpils jaunie talantīgie mūziķi jau otro gadu pēc kārtas pavasari ieskandinās džeza mūzikas skaņās.

Šogad, Daugavpils Mūzikas vidusskolas, 13. vidusskolas, Latviešu kultūras centra, Džeza skolas, Džeza mūzikas un mākslas attīstības centra un citu kolektīvu jauno mūziķu izpildījumā klausīsimies instrumentālās variācijas, improvizācijas un dziedājumus džeza stilā.

Daugavpils „cālēni” tiek aicināti uz sadziedāšanos!

Daugavpils Latviešu kultūras centrs ir izsludinājis dalībnieku pieteikšanos mazo vokālistu konkursam „Daugavpils Cālis 2014”, kas notiks šī gada 30. martā plkst. 13:00 Daugavpils Latviešu kultūras centra Lielajā zālē (Rīgas ielā 22a).

Konkursā aicināti piedalīties mazie daugavpilieši vecumā līdz 5 gadiem (ieskaitot).
Lai piedalītos konkursā, līdz šī gada 20. martam jāaizpilda pieteikuma anketa un jānosūta uz e-pastu vilevko@inbox.lv vai jāiesniedz personīgi Daugavpils Latviešu kultūras centrā 32. vai 33. kabinetā.
Latviešu kultūras centrs veic cenu aptauju aptumšojošo rullo žalūziju ierīkošanai Latviešu kultūras centra koncertzālē. Latviešu kultūras centrs lūdz visus interesentus iesniegt savus piedāvājumus atbilstoši tehniskai specifikācijai par izmaksām līdz 2014. gada 27. februāra   plkst. 10.00  elektroniski centrs@apollo.lv, pa faksu 65426518.

Pielikumā:  Tehniskā specifikācija aptumšojošo rullo žalūziju ierīkošanai Latviešu kultūras centra koncertzālē (1 lpp.)

Daugavpilī sievietēm tiek dāvināts koncerts vintage stilā

Šī gada 8. martā plkst. 17:00 Daugavpils Vienības nama koncertzālē (Rīgas ielā 22a) notiks bezmaksas koncerts “Veltījums sievietēm”, ko organizē Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvalde sadarbībā ar Daugavpils Latviešu Kultūras centru.

Koncertā apmeklētājus priecēs muzikālā apvienība Neaizmirstulītes & Vintage Brass orchestra: četras koķetas vokālistes un seši švītīgi puiši - pūšamo instrumentu izpildītāji. Tie ir jaunieši, kuri klausītājus gan vizuāli, gan muzikāli pārsteidz ar vintage stila noslēpumu un eleganci.

Mūzikas koncerts AK, PAVASAR…

Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē
15. martā plkst.17.00
Mūzikas koncerts AK, PAVASAR…

Daugavpils Latviešu kultūras centra tautas mūzikas ansamblis „RAKARI”, vadītājs Ēvalds Daugulis un Daugavpils Universitātes trio „PIANO VOICE BEAT”, tā sastāvā Madara Ivane / balss, Gļebs Beļajevs / klavieres, Aleksandrs Tamans / sitaminstrumenti aicina uz tautas mūzikas koncertu un iedrošina visus ar to, ka pavasaris neizbēgami tuvojas...

Daugavpilī norisināsies Izraēlas kino nedēļa

No 22. līdz 28. februārim Daugavpilī norisināsies Izraēlas kino nedēļa, kuras ietvaros ikvienam kino cienītājam būs iespēja bez maksas iepazīties ar deviņām Izraēlas režisoru un producentu radītajām filmām. Izraēlas kino nedēļa Daugavpilī ir viens no pirmajiem pasākumiem, ko šogad organizēs Izraēlas vēstniecība Latvijā, lai iepazīstinātu Latvijas iedzīvotājus ar Izraēlas kultūras daudzveidību.

Izraēlas kino nedēļas oficiālais atklāšanas pasākums notiks 22.februārī plkst.18 kinoteātrī "Renesanse" (Daugavpils, Vienības iela 30).


Kalendārs