Jay Joy Springkarlsons balete
Jaunumi

Izskanējis mazo vokālistu konkurss Daugavpils Cālis 2017

Šī gada 19. martā ar pavasarīgām dziesmām Vienības nama koncertzāli pieskandināja mazo vokālistu konkursa „Daugavpils Cālis 2017” dalībnieki.

Mazajiem solistiem bija jāizpilda divas brīvi izvēlētas dziesmas, kas atbilst dziedātāja vecumam un balss spējām. Konkursā piedalījās 23 dalībnieki.

Koncerts “Sanāciet, sadziediet”

26.03. plkst. 16:00
Vienības nama koncertzālē
Tautas mūzikas koncerts
“Sanāciet, sadziediet”

Vienības namu jubilejas gadā sveiks  Latviešu kultūras centra tautas mūzikas ansamblis “RAKARI” (vadītājs Ēvalds Daugulis) kopā ar grupu “KAKTU BALLES MUZIKANTI”  tautas mūzikas koncertā „Sanāciet, sadziediet”, 26. martā plkst. 16.00 Vienības nama koncertzālē.

Vysi muni gosti beja, kas munā ustobā

18.03./17.00
Vienības nama koncertzālē
Jauniešu deju kolektīvu sadancis
“Vysi muni gosti beja, kas munā ustobā”

Jauniešu deju kolektīvi sveic Vienības namu jubilejā

Daugavpils Latviešu kultūras centra Deju ansamblis “Laismeņa” šī gada 18. martā plkst. 17.00, sveicot savu mājvietu – Vienības namu 80 gadu jubilejā, dāvina tam koncertu “Vysi muni gosti beja, kas munā ustobā”, ko izdejos kopā ar draugu deju kolektīviem no Tukuma, Mārupes, Ilūkstes, Jelgavas un Daugavpils.

ĻAUNUMA PUĶES

16.martā plkst. 18.00
Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē
Muzikāli literārs iestudējums „ĻAUNUMA PUĶES”

Francijas institūts Latvijā un Daugavpils Latviešu kultūras centrs ielūdz skatītājus uz franču muzikāli literāru iestudējumu „Ļaunuma puķes”.

Marseļas festivāla Musiques Interdites (Aizliegtās mūzikas) iestudējums „Ļaunuma puķes” ir veltījums franču dzejniekam Šarlam Bodlēram, kurš dzejoļu krājumā ar tādu pašu nosaukumu pievērsies sava laika aizliegtajām tēmām. Savukārt iestudējums veidots kā dialogs starp šveiciešu soprānu Emīliju Piktē un franču aktrisi Fransuāzu Fabiānu. Abas mākslinieces pavadīs pianists Vladiks Poļonovs, dzeju lasīs Katī Debovē.

Roberto Meloni koncerts

Šī gada 10.martā plkst. 18:30 Daugavpils Vienības nama koncertzālē notiks ikgadējais pavasara koncerts „Veltījums sievietēm”, kurā piedalīsies šarmantais itāļu dziedātājs Roberto Meloni.

Koncerta programmā skanēs populārākās itāļu melodijas un pasaules hiti. Kā norāda pats mākslinieks: „Koncertā tiks iekļautas dziesmas plašai klausītāju auditorijai. Ja pirmā daļa būs veidota vairāk romantiskās noskaņās, tad otrā daļa būs aktīvākā un ritmiskākā skanējumā. Izskanēs A. Čelentano, T. Kutunio, F. Sinatras un citu labi zināmu mākslinieku dziesmas.”

Kopā ar Roberto Meloni koncerta skanējumu bagātinās arī mūziķi: Uģis Krūskops (bungas), Norberts Skraucis (bass), Artis Gāga (saksofons) un Anatolijs Livča (klavieres).

Koncerts PAVASARA UVERTĪRA

Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē
8.martā plkst. 18.00
DAUGAVPILS SINFONIETTA koncertā
PAVASARA UVERTĪRA

2017.gada 8.marts ir īpaša diena ne tikai ar to, ka tiek svinēta Starptautiskā sieviešu diena, bet arī ar to, ka Daugavpils Kamerorķestris, pārtapis šogad par orķestri Daugavpils Sinfonietta, sniedz šajā dienā savu pirmo lielo koncertu.

Šajos dubultsvētkos orķestris spēlēs šim notikumam un orķestra sastāvam piederošo un klausītājiem, cerams, baudāmo klasisko, romantisko un mūsdienu simfonisko mūziku.
Latviešu kultūras centra senioru deju kolektīvs „Atbalss” piedalījās
Lietuvas Neatkarības dienas svinību Galā koncertā „DEJO UN SKANI, LIETUVA”.

2017.gada 16. februārī Latviešu kultūras centra senioru deju kolektīvs „Atbalss” piedalījās Viļņā, Lietuvas Neatkarības dienas svinību Galā koncertā „Dejo un skani, Lietuva”.

Tautas deju koncerts SVĒTKU DANCIS

Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē
4. martā plkst.16.00
Tautas deju koncerts SVĒTKU DANCIS

2017. gads Daugavpilī rit Vienības nama zīmē. Šogad ēkai - 80 gadi (1937.19.12.). Vienības nama jubilejas gadā Latviešu kultūras centrs veido pasākumu virkni un aicina savus skatītājus tikties ar dažādu žanru mūzikas un deju kolektīviem.

4. martā plkst. 16.00 Vienības nama koncertzālē būs skatāms tautas deju koncerts ar Daugavpils un Viļņas kolektīvu piedalīšanos.

Koncerts JŪTU ROMANTIKA

Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē
16. februārī plkst. 18.00
Daugavpils Akordeonistu orķestra koncerts
JŪTU ROMANTIKA

Daugavpils akordeonistu orķestris aicina uz muzikālu iedvesmas koncertu „Jūtu romantika”, kas notiks Vienības nama koncertzālē 16. februārī plkst. 18.00.

Koncertā izskanēs populāru skaņdarbu savirknējums. Līdzās melodiskām un liriskām dziesmām no pasaulslaveniem mūzikliem dzirdēsim dedzīgas un kaisles pārpilnas spāņu, argentīniešu, krievu un citu komponistu melodijas. Daugavpils mūziķi koncerta skatītājus burtiski ieskaus romantiski smeldzīgā un arī kontrastiem bagātā skaņu pasaulē.

SĪPOLIŅA JAUNIE PIEDZĪVOJUMI

Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē 23. martā plkst. 14.00
SĪPOLIŅA JAUNIE PIEDZĪVOJUMI

Latviešu kultūras centrs aicina vismazākos skatītājus uz muzikālu koncertuzvedumu „Sīpoliņa jaunie piedzīvojumi”. Koncerts notiks Vienības nama koncertzālē 23. martā plkst. 14.00.

Taisnības meklētājs Sīpoliņš dodas ceļā, jo vēlas atbrīvot netaisnīgi ieslodzītos no cietuma. Kāds izvērtīsies viņa piedzīvojums?

Lai mazais un drosmīgais Sīpoliņš varētu atbrīvot no cietuma visus netaisnīgi ieslodzītos, viņam jāsadraudzējas ar Ķirsēnu, Zemenīti un labo Kurmieni. Savā ceļojumā viņš satiks arī Ķirbīti, Mellenīti, raudulīgo Hercogu Mandarīnu, dusmīgo Bruņinieku Tomātu, nejaukās grāfienes Ķirses un neizlēmīgo Advokātu Zirni.
Kā viss risināsies, uzzināsiet, noklausoties koncertuzvedumu “Jaunie Sīpoliņa piedzīvojumi”, kurā izskanēs gan skaistā un aizrautīgā itāļu mūzika, gan pa kādam tango, tarantellai un pat ļoti populārai latviešu dziesmai.


Kalendārs