muz augusts 2016Marija Naumova
Jaunumi

VASARAS PILNBRIEDĀLatviešu kultūras centrs jūlijā daugavpiliešiem un pilsētas viesiem piedāvā kino-muzikālu projektu “Vasaras pilnbreidā”:

Līgosim Stropu estrādē!

Līgo vakarā, 23.jūnijā, visi līgotāji tiek aicināti uz kopīgu līgošanu Stropu estrādē.

Jau no plkst. 19:00 23.jūnijā Stropu estrādē sāks darboties svētku tirdziņš, savukārt no plkst. 19:30 sāksies svētku koncertu virkne, ko uzsāks Daugavpils Latviešu kultūras centra Profesionālais pūšamo instrumentu orķestris "Daugava" (diriģents Arnolds Grinberts). Koncertprogrammas turpinājumā, plkst. 20:00, uz sadziedāšanos visus aicinās Viktors Zemgals, bet plkst. 21:00 sāksies  zaļumballe kopā ar grupu "Sestā Jūdze".

Koncerts „LĪDZ GAIŠĀM ASARĀM”

13.10. / 19.00 Daugavpilī,
Latviešu kultūras centrā
„LĪDZ GAIŠĀM ASARĀM”
Marijas Naumovas solo koncerts

Marijas Naumovas jaunā solo programma „Līdz gaišām asarām” atklās romanču muzikālā stila rašanos un attīstību, ceļojumu laikā un vietā, līdz ar to izmaiņas to skanējumā. Programmā varēs dzirdēt romances no dažādiem gadsimtiem, valstīm un kultūrām. Skanēs daudziem zināmās un iemīļotās, kā arī senās un nezināmās romances.

Koncertā kā ierasts muzicēs Rolands Beļēvičs (taustiņi), Norberts Skraucis (bass), Ingus Feldmanis (ģitāra), Andris Buiķis (bungas). Par pārsteigumu gaidāms arī kāds viesis.

VASARAS SAULGRIEŽI

Klavierkoncerts DMITRIJS JUDINS (Maskava)

21.06. / 18.00 Vienības nama koncertzālē
Klavierkoncerts / DMITRIJS JUDINS (Maskava)

Gņesinu vārdā nosauktās Maskavas speciālās mūzikas vidusskolas audzēknis, Vladimira Spivakova Starptautiskā labdarības fonda stipendiāts, starptautisko konkursu laureāts Krievijā, Ukrainā, Vācijā, Šveicē, Austrijā, Francijā u.c. – Dmitrijs JUDINS sniegs klavierkoncertu Daugavpilī.

Starptautiskā jauniešu simfoniskā orķestra „Baltās naktis” (Sanktpēterburga) un Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas mācību kora koncerts

20.06. / 18.00
Vienības nama koncertzālē
Starptautiskā jauniešu simfoniskā orķestra „Baltās naktis” (Sanktpēterburga) un Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas mācību kora koncerts

Sanktpēterburgas starptautiskais jauniešu simfoniskais orķestris „Baltās naktis” (diriģents Aleksejs Vasiļjevs) un Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas mācību koris (vadītājs Jevgeņijs Ustinskovs) 20.jūnijā sniegs klasiskās mūzikas koncertu Daugavpilī.

Koncerts „Muzeju nakts”

21.05. / 18.00 Daugavpils Mārtiņa Lutera Katedrālē
Daugavpils akordeonistu orķestra „Muzeju nakts” atklāšanas koncerts

2016. gada 21. maija vakarā muzeju durvis visā Latvijā atkal būs atvērtas starptautiskās akcijas „Muzeju nakts” viesiem. Šī gada akcijas tēma rosina mirkli pakavēties uz sliekšņa un pavērot, kādas durvis mēs veram – aicinošas, pārsteigumus sološas vai varbūt smagas, bijību raisošas. Ko sargā, ko slēpj, ko dāvā un stāsta muzeju durvis? (www.muzeju-nakts.lv)

Akcijā „Muzeju nakts” aktīvi iesaistās Daugavpils Mārtiņa Lutera Katedrāle, un šogad, paverot durvis no šodienas uz pagātni, Katedrāles draudze uzaicināja Daugavpils akordeonistu orķestri sniegt koncertu „Muzeju nakts” atklāšanā. Orķestra mākslinieciskā vadītāja Tatjana Saratova.

Daugavas pērle – 2016

IV starptautiskais bērnu un jauniešu mūzikas konkurss
“Daugavas pērle – 2016”

14. maijā Vienības nama koncertzālē notika IV starptautiskais bērnu un jauniešu mūzikas konkurss “Daugavas pērle – 2016”, kurā piedalījās solisti un ansambļi no Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas, kopumā 52 dalībnieki.

Koncerts DANČI PILĪ – 2016

21. maijā plkst.18.00
Daugavpils cietoksnī
Marka Rotko mākslas centra pagalmā
tautas deju koncerts DANČI PILĪ – 2016

Daugavpils Cietoksnī Marka Rotko mākslas centra pagalmā 21. maijā Muzeju nakts zīmē uz deju koncertu pulcēsies 6 pilsētu – “piļu” vidējās paaudzes tautas deju kolektīvi.
Vidējās paaudzes deju kolektīvu sadraudzības projekts “Danči pilī” kopā pulcē  dejotājus tikai no tām Latvijas pilsētām, novadiem vai pagastu centriem un apdzīvotajām vietām, kuru nosaukumā ir vārda daļa “pils”:  Salaspils, Jaunpils, Jēkabpils, Daugavpils, Mālpils, Valdemārpils.

Koncerts „No sirds uz sirdi”

08.05./14.00
Vienības nama koncertzālē
Mātes dienas koncerts
„No sirds uz sirdi”

Daugavpils Latviešu kultūras centra mazie dziedātaji un dejotāji sveiks un iepriecinās klātesošos mātes dienai veltītā koncertā „No sirds uz sirdi”, kas norisināsies š.g. 8. maijā plkst. 14.00.


Kalendārs