muzikalais augusts 2018velniņu ziemassvētki

Koncerts “Latvijas simtgadei – ar sirdi dejā”

2.06. plkst. 16.00
Vienības nama koncertzālē
vidējās paaudzes deju kolektīva “Saime” 15 gadu jubilejas koncerts
“Latvijas simtgadei – ar sirdi dejā”

Turpinot Latvijas valsts simtgadei veltīto pasākumu ciklu, Latviešu kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīvs “Saime” aicina skatītājus uz savu 15 gadu jubilejas koncertu “Latvijas simtgadei – ar sirdi dejā”, kas norisināsies 2. jūnijā plkst. 16.00 Vienības nama koncertzālē.

Koncertā būs skatāmas dažāda rakstura tautas dejas. "“Saime” dejojot ne tikai atkārto kādu gatavu modeli, bet arī ieliek dejā emocijas, jūtas un iedvesmu, cenšoties atklāt dejas sižetu”, saka kolektīva vadītāja Lilija Graudiņa.

Koncertuzvedums “Pretī vasarai”

29.maijā plkst.18.00
Vienības nama koncertzālē
Koncertuzvedums
“Pretī vasarai”

Tuvojoties vasaras brīvlaikam EntreeDance Studio /horeogrāfes Rasita Titkova un Jeļena Fatičeva/ kopā ar saviem draugiem bērnu vokālo studiju “Pērlītes”/ vadītāja Iveta Ustinskova/ un solistēm Kamilu Siliņu un Linu Kuzņecovu /pedagoģe Jeļena Borele/ ir sagatavojuši lielisku dāvanu saviem skatītājiem.

V starptautiskais bērnu un jauniešu mūzikas konkurss “Daugavas pērle”

Šī gada 12.maijā Vienības nama koncertzālē noritēja V starptautiskais bērnu un jauniešu mūzikas konkurss “Daugavas pērle”, kas pulcēja konkursantus no Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas.
 
Dalībnieki vecumā no 6 līdz 18 gadiem izpildīja dziesmas savas valsts valodā un pasaules slavenus hītus.

Muzikālā izrāde EŅĢEĻA ĒNA

Daugavpilī, 1. Jūnijā
plkst. 21.30 Mārtiņa Lutera katedrālē
SANKTPĒTERBURGAS FILHARMONIJAS BIEDRĪBAS
JAUNIEŠU KAMERKORA muzikālā izrāde
EŅĢEĻA ĒNA

Mārtiņa Lutera katedrāle aicina apmeklētājus iekļauties BAZNĪCU NAKTS gaisotnē.

1. jūnijā plkst. 21.30 Mārtiņa Lutera katedrālē apmeklētājiem būs iespēja skatīties, klausīties un līdzi dzīvot muzikālās izrādes „Eņģeļa ēna” veidotājiem. Izrādi piedāvā Starptautisko konkursu laureāti Sanktpēterburgas Filharmonijas biedrības JAUNIEŠU KAMERKORIS. Kora mākslinieciskā vadītāja, diriģente Jūlija HUTORECKAJA.

Koncerts “Latvija ir Laismeņai un Laismeņa ir Latvijai!”

19.05. plkst. 16.00
Vienības nama koncertzālē
Deju ansambļa “Laismeņa” 30 gadu jubilejas koncerts
“Latvija ir Laismeņai un Laismeņa ir Latvijai!”

Daugavpils Latviešu kultūras centra Deju ansamblis “Laismeņa” šī gada 19.maijā plkst. 16.00, svinot Latvijas valsts simtgadi un savu 30 gadu jubileju, aicina visus interesentus uz koncertu “Latvija ir Laismeņai un Laismeņa ir Latvijai!”, ko izdejos kopā ar draugu deju kolektīviem no Rīgas, Preiļiem, Ilūkstes un Daugavpils.

V starptautiskais bērnu un jauniešu mūzikas konkurss “Daugavas pērle”

12.maijā
Vienības nama koncertzālē
V starptautiskais bērnu un jauniešu mūzikas konkurss
“Daugavas pērle”

12.maijā Vienības nama koncertzāle tiks pieskandināta ar skaistākajām estrādes dziesmām  – jau piekto reizi noritēs starptautiskais bērnu un jauniešu mūzikas konkurss “Daugavas pērle”.
 
Bērni un jaunieši vecumā no 6 līdz 18 gadiem no Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas izdziedās dziesmas savas valsts valodā, kā arī visu iemīļotus pasaules slavenus hītus. Dalībnieki uzstāsies ansambļu un solistu nominācijās, trīs vecuma grupās – 6 – 9 gadi , 10 – 13 gadi un 14 – 18 gadi.

Bērnu vokālās studijas „PĒRLĪTES” 15 gadu jubilejas koncerts

13. maijā plkst. 14.00
Vienības nama koncertzālē
Bērnu vokālās studijas „PĒRLĪTES” 15 gadu jubilejas koncerts „TIKAI TĀ”
Mākslinieciskā vadītāja Iveta Ustinskova

Bērnu vokālai studijai „Pērlītes” – 15 gadi!
Studijas vadītāja Iveta Ustinskova un mazie dziedātāji sveic visas māmiņas Mātes dienā un aicina skatītājus uz jubilejas koncertu 13. maijā plkst. 14.00 Vienības nama koncertzālē.

15 gadi spraiga darba un neskaitāmie panākumi Latvijas un starptautiskajos konkursos spilgti raksturo Latviešu kultūras centra bērnu vokālās studijas „Pērlītes” radošo dzīvi. Studija dibināta 2003. gadā. Tās dalībnieku vecums ir no 3 līdz 15 gadiem. Kolektīva repertuāru, lielākoties, veido estrādes dziesmas.

Koncerts RŪTOJ RŪTA, RŪTOJ LATVIJĀ

27.04. plkst. 18.00
Vienības nama koncertzālē
Sieviešu kora “Rūta” 55 gadu jubilejas koncerts
RŪTOJ RŪTA, RŪTOJ LATVIJĀ

27.04. plkst. 18.00  Sieviešu koris “Rūta” aicina uz savu 55 gadu jubilejas koncertu “Rūtoj Rūta, rūtoj Latvijā”.

Jau no laika gala mūsu senči ir godājuši un cienījuši Sauli, dzīvojuši un strādājuši pēc saules ritējuma cikla, apzinājušies tās spēku un burvību.
 
Rotājoties savās dziesmās, arī sieviešu koris “Rūta” ar savu daudzveidīgo repertuāru godina Sauli kā mūsu tautas enerģijas nesēju, kā visa skaistā un tikumīgā radītāju.

Koncerts DŽEZS PAVASARA KRĀSĀS

30.aprīlī plkst. 18.00
Vienības nama koncertzālē
koncerts
DŽEZS PAVASARA KRĀSĀS

Mākslas dienu ietvaros un atzīmējot Starptautisko džeza dienu Latvijā, Vienības nama koncertzāle aicina uz koncertu Džezs pavasara krāsās.
 
Kopā ar Daugavpils profesionālo pūšamo instrumentu orķestri “Daugava” (diriģents Arnolds Grīnberts), un Latviešu kultūras centra Džeza ansambli (vadītāja Irina Grīnberte), koncertu ar savu neatkārtojamo balsi rotās vairāku starptautisku konkursu laureāte, vokālās grupas FRAMEST un muzikālās apvienības “Vintāža” soliste – Rūta Dūduma.

7. aprīlī Vienības nama koncertzālē norisinājās ģimeņu konkurss “Trāpi simtniekā”.

Sagaidot Latvijas valsts 100 gadu jubileju, 7. aprīlī Vienības nama koncertzālē norisinājās ģimeņu konkurss “Trāpi simtniekā”. Konkursā piedalījās četras atraktīvas Daugavpils ģimenes – SOLDONĪ, AŠIE PUIKAS, SAULES BĒRNI un eMILIJO. Tā laikā gan konkursa dalībniekiem, gan skatītājiem bija iespēja iegūt jaunas zināšanas, laimēt gardas un arī vērtīgas balvas, kā arī pavadīt brīvdienu siltā un ģimeniskā atmosfērā.


Kalendārs