Ziedošais pavasaris – klasiskās mūzikas skaņās

12.05. plkst. 18.00
Vienības nama koncertzālē
Ziedošais pavasaris – klasiskās mūzikas skaņās

Aicinām uz jauno talantu koncertu, ko sagatavojuši Daugavpils Universitātes Mūzikas un mākslu fakultātes studenti un pasniedzēji. Koncertā līdzās pedagogu sastāvam – Latvijas Nacionālās operas solistei Ilonai Bagelei, solistēm Jeļenai Borelei un Natālijai Kotonai – piedalīsies arī Daugavpils Universitātes Mūzikas un mākslu fakultātes studenti un absolventi – Anastasija Lukašenoka, Tatjana Sevostjanova, Diāna Laizāne, Arturs Lisovs, Dana Šaripova, Ilja Orlovs, Sandis Ulpe, Marija Sprūde.

Koncerts LATVIAN METAL SUPPORTS UKRAINE

Daugavpils Kultūras pilī notiks labdarības koncerts
“LATVIAN METAL SUPPORTS UKRAINE”

Šī gada 23. aprīlī no plkst. 19.00 līdz 23.00 visi smagās mūzikas interesenti aicināti apmeklēt Ukrainas atbalsta koncertu “Latvian Metal Supports Ukraine”. Pasākums notiks Daugavpils Kultūras pilī (Smilšu 92).  Ņemot vērā ierobežoto vietu skaitu (tikai stāvvietas), ieeja ar ielūgumiem, kurus jārezervē iepriekš Biļešu paradīzes kasēs vai internetā.

Koncertā piedalīsies folk metāla grupa “Varang Nord” (Daugavpils), latviešu smagās mūzikas leģenda “Preternatural” (Rīga) un progresīvie “Stagnant Project” (Rīga).

Otrās Lieldienas Daugavpilī

Pirmdien, 18. aprīlī, Vienības namā (Rīgas iela 22a) pasākumā „Kas Lieldienu iešūpoja…”, aicinām svinēt Otrās Lieldienas.

Pasākums sāksies plkst. 12.00 ar koncertu „Kas Lieldienu iešūpoja…” Vienības nama koncertzālē un meistarklasi Tradīciju mājā. Koncertā piedalās Tautas mūzikas ansamblis “Rakari” /vad. Ēvalds Daugulis/, jauniešu deju ansamblis “Laismeņa” /vad. Diāna Soldāne/ un Latviešu biedrības vokālais ansamblis “Retro” /vad. Skaidrīte Ērliha/. Radošajā meistarklasē, kas notiks Tradīciju mājā (ieeja no Saules ielas puses), no dažādiem dabas un sadzīves materiāliem mācīsimies veidot Lieldienu rotājumus.

Plkst. 13.00 Lieldienu svinēšana turpināsies ar Daugavpils teātra aktieru uzvedumu bērniem “Pūkaiņu Pavasara Pārsteigums”.

Koncerts PAVASARA DIVERTISMENTS

28.04.2022. plkst. 18.00
Vienības nama koncertzālē
Daugavpils mūziķu koncerts
PAVASARA DIVERTISMENTS

Daugavpils Vienības nama un pilsētas mākslinieki apvienojas, lai sniegtu koncertu pavasarīgās noskaņās. Koncertā skanēs mūzika un dziesmas sporta deju ritmos, kas savīsies ar ielas dejas mākslu – Stoptime Dance Studio (vadītājs Aleksandrs Lukša), Dmitrija Arestova balles deju studijas dejotāju priekšnesumiem un dzeju aktrises Ineses Ivulānes  izpildījumā.

Mūzika ciešanu laikā

14.04. plkst. 18.00
Vienības nama koncertzālē
DAUGAVPILS SINFONIETTA
Diriģents Aivars BROKS
Mūzika ciešanu laikā

14. aprīlī plkst. 18.00 Vienības nama koncertzālē orķestris “Daugavpils Sinfonietta” (diriģents Aivars Broks) ielūdz uz garīgās mūzikas koncertu “Mūzika ciešanu laikā”.

Šajā sarežģītajā, dramatiskajā satraukuma laikā, kad uz zemes nav miera, ir laiks atbilstošai mūzikai, kura ne tikai ataino ciešanas, bet arī dod spēku, cerību un mīlestību. Līdz ar to koncerta programmā ir divi garīgās mūzikas ģēniji – BAHS un PERGOLĒZI. Centrālais programmas skaņdarbs būs ģeniālais Pergolēzi skaņdarbs “Stabat mater”, kurā piedalīsies arī varonīgās Ukrainas dziedātāja Anna Labut.

TAS VISS IR MĪLESTĪBA!

29.04.2022. plkst. 18.30
DAUGAVPILS KULTŪRAS PILĪ
Smilšu ielā 92
Inna KRALIKA
savā jubilejā ar koncertprogrammu
TAS VISS IR MĪLESTĪBA!

Inna Kralika savā jubilejā aicina pilsētniekus uz koncertu “Tas viss ir mīlestība!”. Koncerts notiks 29. aprīlī plkst. 18.30 Daugavpils Kultūras pils koncertzālē, Smilšu ielā 92.

Savu jubileju ar radošu koncertu atzīmēs populārā estrādes dziedātāja Inna Kralika. Koncerta priekšnesumus soliste veidos kopā ar trio “Milonga” un grupas “Re-born” mūziķiem, skanēs populārais franču šansons, tango, autordziesmas un citas muzikālas tēmas. Galvenā koncerta tēma būs Mīlestība! Mīlestība – poētiska, cildena, tīra, skaista! Neatkārtojama gan literatūrā, gan mūzikā, gan mākslā, gan katra cilvēka dzīvē. Mīlestības vārdā ir veidots arī šis koncerts.

Koncerts "Trīs gadsimti kamermūzikā"

05.05. plkst. 18.00
Vienības nama koncertzālē
Trio SEMPRE MUSICA
kamermūzikas koncerts
“Trīs gadsimti kamermūzikā”
Trio SEMPRE MUSICA aicina uz kamermūzikas vakaru, kurā izskanēs klasiskās mūzikas pērles.

Koncertu iesāks mūžīgā klasika - kas var būt skaistāks par izcilā Mocarta muzikālās valodas vienkāršību un pieejamību kombinācijā ar domu dziļumu un formas pilnību. Koncerta turpinājumā skatītāji tiks aizvesti uz 19. gadsimta krievu romantisma laikmetu, kurš izskanēs Antona Arenska mūzikā. A. Arenska Trio Re minorā ir darbs, kas pārsteidz ar jūtu patiesīgumu, melodiju skaistumu un muzikālās formas pilnību.Kalendārs