orkestris kamerhokkejs 2014restart2014nozimigakie pasakumi 2014
Jaunumi

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja pagalmā
7.augustā plkst. 19.30
PIENEŅU VĪNS (Rīga)

„Pieneņu vīns” ir funk-jazz-fusion grupa, izveidota 2005. gadā. Šobrīd grupa vieno sešus profesionālus mūziķus, kuri pastāvīgi pilnveido savas muzikālās prasmes, piedaloties projektos, festivālos un konkursos. Grupas dziesmu autori ir Evilena Protektore un Jurijs Koškins.

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ

Vienības nama koncertzālē
7.augustā plkst. 18.00
PĒTERA ČAIKOVSKA ROMANCES

Rihards MAČANOVSKIS (basbaritons), Mārtiņš ZILBERTS (klavieres), Jurijs SAVKINS (vijole).

Muzikālais augusts Daugavpilī iesāksies ar Latvijas Nacionālās operas solista, daugavpilieša – Riharda Mačanovska un LNO mūziķu koncertu.

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ

KINO PROGRAMMA

Šī gada 17.maijā Daugavpilī, kinoteātrī „Renesanse” noritēja I Starptautiskais īsfilmu kinofestivāls „Greipfrūts”. Uz filmu konkursu tika iesūtītas 26 filmas, 9 no tām - Rīgas un Daugavpils filmu veidotāju - tika atlasītas dalībai konkursā. Ārpus konkursa kārtas programmā piedalījās mūsu ārzemju viesi no Lietuvas - sabiedriskā kompānija „Litfilmas” un Krievijas - filmu festivāls „Vēstījums cilvēkam” (Sankt-Pēterburga).

Muzikālā augusta ietvaros aicinām visus iepazīties ar filmu programmu, kura tiks demonstrēta Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja pagalmā.

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ – 2014

Ar muzikāliem pārsteigumiem Daugavpilī atkal ienāk augusts, tādēļ aicinām daugavpiliešus un pilsētas viesus kopā ar lieliskiem mūziķiem izjust klasiskās, džeza, akordeona, pūtēju un instrumentālās mūzikas valdzinājumu.

Koncertus rīko Latviešu kultūras centrs. Atbalsta: Daugavpils pilsētas dome, Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs un Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvalde.


PROGRAMMA:

XIII SENIORU DZIESMU UN DEJU FESTIVĀLS

DAUGAVPILĪ, 26. JŪLIJĀ
LATGALES NOVADA
XIII SENIORU DZIESMU UN DEJU FESTIVĀLS

Sestdien, 26. jūlijā plkst. 18.00 Daugavpils Olimpiskajā centrā notiks Latgales senioru XIII Dziesmu un deju festivāla „Skani, lepna dziesma, pāri novadu novadiem, tautu kopā saukdama, lielus darbus izdarīt, saticību veidojot” Lielkoncerts, kurā piedalīsies Latgales novada pensionāru apvienību mākslinieciskie kolektīvi: kori, vokālie ansambļi, deju kolektīvi, folkloras kopas un etnogrāfiskie ansambļi, kā arī mazākumtautību ansambļi.

GAUDEAMUS DAUGAVPILĪ!

GAUDEAMUS DAUGAVPILĪ!
Vienības nama koncertzālē
27. jūnijā plkst. 20.30
SIMFONISKĀS MŪZIKAS KONCERTS

17. Baltijas valstu studentu dziesmu un deju svētku „Gaudeamus” pirmajā dienā Vienības nama koncertzālē izskanēs simfoniskās mūzikas koncerts.

Šoreiz tas būs unikāls gan tādēļ, ka festivāla ietvaros notiks pirmo reizi, gan arī tādēļ, ka tajā, kā solisti savukārt piekrituši uzstāties visu svētku dalībvalstu mūzikas augstskolu rektori. Koncerta piedalīsies Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas simfoniskais orķestris, diriģents Andris Vecumnieks.

Līgosim Stropu estrādē!

Daugavpilī, 23. jūnijā plkst. 20.00
Līgosim Stropu estrādē!

23. jūnijā aicinām daugavpiliešus un pilsētas  viesus līgot Stropu estrādē.

No plkst. 19.00  darbosies svētku tirdziņš

Plkst. 20.00  jauniešu deju kolektīva „Laismeņa” un vidējās paaudzes deju kolektīva „Saime” deju programma no lieluzveduma „Lec saulīte

Ielīgošana kopā ar folkloras kopu SVĀTRA

Daugavpilī, Dubrovina parkā
19. jūnijā plkst. 17.00
Ielīgošana kopā ar folkloras kopu SVĀTRA

19. jūnijā plkst. 17.00 aicinām daugavpiliešus un pilsētas viesus kopā ar Latviešu kultūras centra folkloras kopu SVĀTRA /vad.Sarmīte Teivāne/  ieskandināt tuvojošos vasaras saulgriežu svētkus – Jāņus.

Cenu aptauja "Vienības nama ēkas apdrošināšana"

Pašvaldības iestāde „Latviešu kultūras centrs” veic cenu aptaujas apkopojumu par objekta „Vienības nama atjaunošana ERAF projekta „Daugavpils vēsturiskā centra dominantes – Vienības nama atjaunošana” ietvaros” apdrošināšanas iespējām.


Kalendārs