Ingas Kalnas solokoncertsdievi un demoniPleskavas simfoniskais orkestrisMarija Naumova
Jaunumi

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ - 2016

18.08. / 17.30 Daugavpils teātrī
CANTANDO Y AMANDO

Muzikālais augusts Daugavpilī! Latvijas Nacionālās operas soliste Ilona Bagele un operas orķestra mūziķi aicina uz Argentīnas tango muzikālu iestudējumu CANTANDO Y AMANDO.


Milonga. Pjacolla. Bagele.

Mecosoprāns Ilona Bagele ievērību guvusi ne vien kā LNO soliste, bet arī kā spilgta džeza un populārās mūzikas interprete. Astora Pjacollas fascinējošā mūzika un Ilonas Bageles balss, pavadošo mūziķu azarts un virtuozitāte, kā arī foto projekcijās tvertā sajūta uzbur īsto Argentīnas tango, ko nedejo, bet izdzīvo.

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ - 2016

18.08. / 19.30 Daugavpils teātrī
Ansamblis „MUSETTE kvadrātā” (Sanktpēterburga, Omska)

Muzikālais augusts Daugavpilī!
18.augustā, Daugavpils teātrī daugavpiliešu uzmanībai tiks piedāvāts muzikāls projekts, kurā skatuves galvenais varonis būs akordeons.

Koncertu sniegs „St.Petersburg Musette Ensemble” solisti Svetlana Stavicka un Vladimirs Ušakovs (akordeons, klavieres) kopā ar izciliem mūziķiem no Omskas municipalitātes ansambļa „Musette”. Tā sastāvā: Vladimirs Plužniks, Tatjana Stepanova (akordeons), Anatolijs Tkačenko (klavieres), Jevgeņijs Popovs (basa ģitāra), Staņislavs Sezonovs (sitaminstrumenti), Irina Čenina (vokāls), Ksenija Litvinova (koncerta vadītāja). Par cik vārds „Musette” ir nosaukumā abām muzikālajām grupām, no tā arī izriet koncerta skanīgais nosaukums „Musette kvadrātā” – veiksmes formula! Vārds Musette tulkojumā no franču valodas izskaidrojams kā akordeona mūzikas spēle estrādes žanrā.

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ - 2016

25.08. / 18.00 Vienības nama koncertzālē
ČERŅIGOVAS FILHARMONIJAS (Ukraina)
estrādes mākslinieku koncerts

Muzikālais augusts Daugavpilī!
25.augustā, ceturtdien, Vienības nama koncertzālē Muzikālā augusta izskaņā koncertēs Čerņigovas Filharmonijas (Ukraina) estrādes mākslinieki. Skatītāju uzmanībai tiks piedāvātas skaistākās un liriskākās ukraiņu estrādes un tautas dziesmu apdares, kuras ar ritmiskiem un enerģiskiem deju soļiem papildinās filharmonijas dejotāji.

VASARAS PILNBRIEDĀLatviešu kultūras centrs jūlijā daugavpiliešiem un pilsētas viesiem piedāvā kino-muzikālu projektu “Vasaras pilnbreidā”:

Līgosim Stropu estrādē!

Līgo vakarā, 23.jūnijā, visi līgotāji tiek aicināti uz kopīgu līgošanu Stropu estrādē.

Jau no plkst. 19:00 23.jūnijā Stropu estrādē sāks darboties svētku tirdziņš, savukārt no plkst. 19:30 sāksies svētku koncertu virkne, ko uzsāks Daugavpils Latviešu kultūras centra Profesionālais pūšamo instrumentu orķestris "Daugava" (diriģents Arnolds Grinberts). Koncertprogrammas turpinājumā, plkst. 20:00, uz sadziedāšanos visus aicinās Viktors Zemgals, bet plkst. 21:00 sāksies  zaļumballe kopā ar grupu "Sestā Jūdze".

Koncerts „LĪDZ GAIŠĀM ASARĀM”

13.10. / 19.00 Daugavpilī,
Latviešu kultūras centrā
„LĪDZ GAIŠĀM ASARĀM”
Marijas Naumovas solo koncerts

Marijas Naumovas jaunā solo programma „Līdz gaišām asarām” atklās romanču muzikālā stila rašanos un attīstību, ceļojumu laikā un vietā, līdz ar to izmaiņas to skanējumā. Programmā varēs dzirdēt romances no dažādiem gadsimtiem, valstīm un kultūrām. Skanēs daudziem zināmās un iemīļotās, kā arī senās un nezināmās romances.

Koncertā kā ierasts muzicēs Rolands Beļēvičs (taustiņi), Norberts Skraucis (bass), Ingus Feldmanis (ģitāra), Andris Buiķis (bungas). Par pārsteigumu gaidāms arī kāds viesis.

VASARAS SAULGRIEŽI

Klavierkoncerts DMITRIJS JUDINS (Maskava)

21.06. / 18.00 Vienības nama koncertzālē
Klavierkoncerts / DMITRIJS JUDINS (Maskava)

Gņesinu vārdā nosauktās Maskavas speciālās mūzikas vidusskolas audzēknis, Vladimira Spivakova Starptautiskā labdarības fonda stipendiāts, starptautisko konkursu laureāts Krievijā, Ukrainā, Vācijā, Šveicē, Austrijā, Francijā u.c. – Dmitrijs JUDINS sniegs klavierkoncertu Daugavpilī.

Starptautiskā jauniešu simfoniskā orķestra „Baltās naktis” (Sanktpēterburga) un Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas mācību kora koncerts

20.06. / 18.00
Vienības nama koncertzālē
Starptautiskā jauniešu simfoniskā orķestra „Baltās naktis” (Sanktpēterburga) un Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas mācību kora koncerts

Sanktpēterburgas starptautiskais jauniešu simfoniskais orķestris „Baltās naktis” (diriģents Aleksejs Vasiļjevs) un Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas mācību koris (vadītājs Jevgeņijs Ustinskovs) 20.jūnijā sniegs klasiskās mūzikas koncertu Daugavpilī.

Koncerts „Muzeju nakts”

21.05. / 18.00 Daugavpils Mārtiņa Lutera Katedrālē
Daugavpils akordeonistu orķestra „Muzeju nakts” atklāšanas koncerts

2016. gada 21. maija vakarā muzeju durvis visā Latvijā atkal būs atvērtas starptautiskās akcijas „Muzeju nakts” viesiem. Šī gada akcijas tēma rosina mirkli pakavēties uz sliekšņa un pavērot, kādas durvis mēs veram – aicinošas, pārsteigumus sološas vai varbūt smagas, bijību raisošas. Ko sargā, ko slēpj, ko dāvā un stāsta muzeju durvis? (www.muzeju-nakts.lv)

Akcijā „Muzeju nakts” aktīvi iesaistās Daugavpils Mārtiņa Lutera Katedrāle, un šogad, paverot durvis no šodienas uz pagātni, Katedrāles draudze uzaicināja Daugavpils akordeonistu orķestri sniegt koncertu „Muzeju nakts” atklāšanā. Orķestra mākslinieciskā vadītāja Tatjana Saratova.


Kalendārs