Marija Naumova
Jaunumi

Koncerts LIELDIENU GAIDĀS

23.03./18.00
Vienības nama koncertzālē
Daugavpils Kamerorķestris koncertā
LIELDIENU GAIDĀS

Tuvojoties Lieldienām, Vienības nama koncertzālē būs iespēja apmeklēt garīgās mūzikas koncertu Daugavpils Kamerorķestra izpildījumā.

Koncertprogramma LIELDIENU GAIDĀS piedāvā Arkandželo Korelli, Antonio Vivaldi, Henrija Pērsela un Johana Sebastiāna Baha skaistākos instrumentālos un vokālos opusus.

Izskanējis mazo vokālistu konkurss „Daugavpils Cālis 2016”

Šī gada 5. martā ar pavasarīgām dziesmām Latviešu kultūras centra balkonu pieskandināja mazo vokālistu konkursa „Daugavpils Cālis 2016” dalībnieki.

Rossini: MISERERE

20.03. / 13.00 Daugavpils Jaunavas Marijas
Bezvainīgās ieņemšanas Romas katoļu baznīcā
Rossini: MISERERE

Pūpolu svētdienā, Daugavpils Jaunavas Marijas Bezvainīgās ieņemšanas Romas katoļu baznīcā notiks koru garīgās mūzikas koncerts Latviešu kultūras centra vīru kora „Forte” (diriģents Jevgeņijs Ustinskovs) un vīru kora „Ķekava” (diriģents Arvīds Platpers) izpildījumā.

Solisti: Lāsma Sondore, Māris Evalds, Maksis Krilovs. Koncertmeistare Ilze Arne.
Koncerta diriģenti: Arvīds Platpers un Jevgeņijs Ustinskovs.

FRANKOFONIJAS KONCERTS

16.03. / 18.00 Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē
FRANKOFONIJAS KONCERTS / DŽEIMS ŽERMĒNS
(James Germain, Haiti) ar mūziķiem no Francijas

Džeimsa Žermēna īpašā dziedāšanas maniere ir veidojusies dziļā viņa dzimtenes Haiti tradicionālo kreoliešu dziesmu un vudū ceremoniju pavadošās mūzikas, klasiskā un Eiropas džeza skolas, kā arī afrikāņu sarīkojumus pavadošās mūzikas ietekmē. Citādi sakot, Džeimsa Žermēna stils apvieno tradicionālo ar mūsdienīgo, kas ir raksturīgs trijiem kontinentiem. Viņa muzikālā pasaule ir pilna karstu ritmu un vārdu, kas nāk no pašas sirds.

Koncerts VĒSTULE MEITENEI

29.04. / 19.00 Vienības nama koncertzālē
Latvieši un zviedri raksta vēstules turpinājumu.
Normunds Rutulis, Katrīna Cīrule un Hansa Anteheda trio koncertā
VĒSTULE MEITENEI

2016. gadā Normunds Rutulis turpinās iepriecināt sava talanta cienītājus ar jaunāko muzikālo projektu “Vēstule meitenei”.

Pateicoties 2015.gadā izdotajam albumam ar tādu pašu nosaukumu un veiksmīgajiem koncertiem tā paša gada rudenī projekts ieguva jaunu impulsu Latvijas un Zviedrijas mūziķu sadarbības turpinājumam, kā arī jaunā vokālā dueta – Normunds Rutulis un Katrīna Cīrule - mākslinieciskajai attīstībai.

Latvijas Nacionālās operas koncerts CON AMORE

8.03. / 17.00 Vienības nama koncertzālē
Latvijas Nacionālās operas koncerts CON AMORE

8.martā, Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē Latvijas Nacionālās operas koncerts „Con amore” jeb tulkojumā no itāļu valodas „Ar mīlestību”.  Tajā skanēs skaistākās operu, operešu un mūziklu melodijas Latvijas Nacionālās operas solistu un orķestra izpildījumā ar Andri Veismani pie diriģenta pults.

JAUNIEŠU SADANCIS „DEJU PUTENĪ”

27.02. / 17.00
Vienības nama koncertzālē
JAUNIEŠU SADANCIS „DEJU PUTENĪ”

Latviešu kultūras centra Deju ansamblis „Laismeņa” /vad. Diāna Soldāne/ pulcē draugus no dažādām Latvijas pusēm, lai vienotos jautrā, nebēdnīgā un košā deju putenī.

Jauniešu sadancī „Deju putenī” tiksies tautas deju ansamblis „Svīta” /vad. Gatis Konrads/ no Tukuma, jauniešu deju kolektīvs „Zemgaļi” /vad. Līga Ozola, repet. Daina Mestere/ no Jelgavas, jauniešu deju kolektīvs „Mārupe” /vad. Rolands Levics/ no Mārupes, Preiļu novada kultūras centra un Preiļu valsts ģimnāzijas jauniešu deju kolektīvs „Dancari” /vad. Ilze Broka/, jauniešu deju kolektīvs „Labrīt” /vad. Antonija Stalidzāne/ no Ilūkstes, jauniešu deju kolektīvs „Lāse” /vad. Aina Razminoviča/ no Bebrenes un Latviešu kultūras centra bērnu deju kolektīvs „Pienupīte” /vad. Inese Zuģicka/ no Daugavpils.

Daugavpilī būs skatāms koncertuzvedums „Spraud man puķi…” - biļetes izpārdotas

Šī gada 6.martā plkst. 16:00 Daugavpils Vienības nama koncertzālē notiks ikgadējais Pavasara koncerts, kas veltīts sievietēm. Šoreiz tas būs teatrāls koncertuzvedums „Spraud man puķi…”.
 
Kā norāda uzveduma veidotāji, „Izklaides producentu grupa 7”: ”„SPRAUD MAN PUĶI...būs teatrāls koncertuzvedums, veidots no teju 25 izrāžu dziesmām, kur savu asprātīgo, vienmēr trāpīgo, dziļi izjusto un reizēm tik trausli sentimentālo dzejas domu teicis Jānis Peters. Un par teātra dziesmu trūkumu ar šī dzejnieka vārdiem sūdzēties patiesi nevaram. „Šerloks Holmss”, „Trīnes grēki”, „Māsa Kerija”, „Dekamerons”, „No saldenās pudeles”, „Draudzes bazārs”, „Minhauzena precības”, „Seši mazi bundzenieki”, „Preilenīte”, „Sirano de Beržeraks”, „Kabīrijas naktis”, „Nāc pie puikām”, „Trīs draugi”, „Sprīdītis”, „Un atkal Pifs”, „Satikšanās”, „Latgola.lv”, „Meldermeitiņa”, „Šveiks”, „Dāmu paradīze”, „Stikla kalns”, „Varkaļu pagasta skolotājs” – lūk, izrādes, kas savulaik pulcējušas un dažas – jaunākās  vēl aizvien pulcē pilnas skatītāju zāles teātros.

SKAISTĀKĀS DZIESMAS FRANČU VALODĀ!

11.03. / 15.30 Latviešu kultūras centra Mazajā zālē
SKAISTĀKĀS DZIESMAS FRANČU VALODĀ!

Katru gadu 20. martā pasaulē svin starptautisko Frankofonijas dienu. Par cik vienas dienas ietvaros nav iespējams parādīt Francijas kultūras daudzveidību, pasākumu virkne notiek visu mēnesi. Arī Daugavpilī marts noritēs Frakofonijas zīmē. Šogad pilsētā notiks Francijas viesmākslinieku koncerti, izstādes un tikšanās ar franču viesiem.

Tautas mūzikas koncerts PAVASARI GAIDOT

4.03. / 18.00 Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē
Tautas mūzikas koncerts PAVASARI GAIDOT

Vienības nama koncertzālē notiks tautas mūzikas koncerts „Pavasari gaidot”, kurā divas atraktīvas muzikālas grupas - Tautas mūzikas ansamblis RAKARI (Daugavpils), vadītājs Ēvalds Daugulis un Jauniešu post-folkloras grupa RIKŠI (Rēzekne), vadītājs Ēriks Zeps ieskandinās pirmās vēsmas pavasarim.

Abu kolektīvu koncertprogrammas veidotas stilistiski dažādās manierēs - no klasiski romantiskām tautas melodiju apdarēm līdz brīvi veidotām kompozīcijām, kuru saknes sniedzas latgaliešu un latviešu tautas mūzikas mantojumā.


Kalendārs