karlsons balete
Jaunumi

Daugavpilī notiks Latgales koru koncerts

Piektdien, 14.oktobrī, plkst. 18.00 Vienības nama koncertzālē V Mūzikas un Mākslas festivāla „Daugavpils ReStArt 2016” izskaņā notiks kora mūzikas koncerts, kas veltīts neatkarīgās Latvijas atjaunošanas 25-gadei.

Diriģenta Raimonda Igolnieka 70 gadu jubilejas koncerts

2016. gada 22. oktobrī plkst. 15.00
Vienības nama koncertzālē
Diriģenta Raimonda Igolnieka 70 gadu jubilejas koncerts

Pūtēju orķestris „Daugava” (galvenais diriģents Arnolds Grīnberts)  ir vienīgais profesionālais pūšamo instrumentu orķestris Daugavpilī un jau sen ir kļuvis par pilsētas muzikālo vizītkarti. Orķestris vienmēr ir Daugavpils pilsētas svētku gājiena priekšgalā, piedalās nozīmīgu objektu, festivālu, sacensību atklāšanā, piedāvā interesantas koncertprogrammas saviem klausītājiem un pārstāv pilsētu Vispārējos latviešu dziesmu un deju svētkos. Orķestris dibināts 1985. gadā diriģenta Raimonda Igolnieka vadībā.
Daugavpils Latviešu kultūras centra sieviešu koris “Rūta” 
X Rimini starptautiskajā koru konkursā Itālijā
ieguvis sudraba godalgu.

Daugavpils LKC sieviešu koris “Rūta” (vadītāja Maruta Veļičko) no 22. līdz  25. septembrim piedalījās X Rimini starptautiskajā koru mūzikas konkursā Itālijā. Konkursā kopumā bija piecas kategorijas – jauktie kori, garīgā mūzika, tautas vai gospeļmūzika, viendabīgo balsu (sieviešu un vīru kori) un bērnu un jauniešu kori.

LATGALES FOLKLORAS SKOLA 2016

Daugavpils Latviešu kultūras centrs un folkloras kopa “Svātra”, sākot no šī gada 6.oktobra, organizēs Latgales folkloras skolu 2016.

Šī jau būs trešā reize, kad pateicoties KKF Latgales programmas atbalstam, Latgales folkloras kustības dalībniekiem un folkloras attīstībā ieinteresētiem ļaudīm, būs iespēja apmeklēt meistarklases  tradicionālo mūzikas instrumentu spēlē, tradicionālajā dziedāšanā un latviešu tradicionālajā dejā.

Koncerts MŪZIKA LAIKMETU GRIEŽOS

28.09. / 18.00 Vienības nama koncertzālē
DAUGAVPILS KAMERORĶESTRIS koncertprogrammā
MŪZIKA LAIKMETU GRIEŽOS

Uz koncertu aicina V Mūzikas un Mākslas festivāls „Daugavpils ReStArt 2016”!

28. septembrī Vienības nama koncertzālē uz koncertu ielūdz Daugavpils Kamerorķestris. Koncertprogrammā Mūzika laikmetu griežos Daugavpils Kamerorķestris piedāvā iejusties 19.gadsimta beigu un 20.gadsimta sākuma vēlīnā romantisma un ekspresionisma gaisotnē, kā arī pārcelties pēc tam uz 20.gadsimta beigām, kur varēs saklausīt, no vienas puses, gan asākas disonanses, no otras puses, gan populāru mūziklu melodijas.

Koncerts „CONCERTINO accordion band” (Moldova)

21.09. / 18.00 – Vienības nama koncertzālē, Rīgas ielā 22a
„CONCERTINO accordion band” (Moldova)

Uz koncertu aicina V Mūzikas un Mākslas festivāls „Daugavpils ReStArt 2016”!

21. septembrī Vienības nama koncertzālē Moldovas mūziķu grupas „CONCERTINO accordion band” izpildījumā skanēs akordeons. Tā ir mūziķu grupa, kuras galvenais mērķis kopš dibināšanas (2003) ir popularizēt akordeonu kā instrumentu, kas var pilnvērtīgi izpildīt jebkuru mūzikas žanru.

Daugavpils Latviešu kultūras centra radošās pašdarbības kolektīvi aicina jaunus dalībniekusSeptembris ir klāt, jaunā sezona ir sākusies un LKC radošās pašdarbības kolektīvi ir gatavi uzņemt jaunus dalībniekus, lai kopā piedalītos pilsētas kultūras dzīves pilnveidošanā.

Savā kolektīvā jaunus dalībniekus uzņem jauktais koris “Daugava”, vīru koris “Forte”, sieviešu koris “Rūta”, deju ansamblis “Laismeņa”, senjoru deju kolektīvs “Atbalss”, bērnu vokālā studija “Pērlītes”, džeza studija, senjoru vokālais ansamblis “Retro”.

Ja vēlies dejot, dziedāt, darboties radošā un draudzīga kolektīvā, tad pievienojies mums!

DA “Laismeņa” mēģinājums Vienības laukumā!

Svinot jaunās sezonas sākumu un baudot skaisto atvasaru Daugavpils Latviešu kultūras centra Deju ansambļa “Laismeņa” mēģinājums pirmdien, 5.septembrī notiks nevis kā ierasts Latviešu kultūras centra Lielajā zālē, bet gan Vienības laukumā plkst. 19:00.

INGAS KALNAS SOLOKONCERTS

6.10. / 18.00 Vienības nama koncertzālē
INGAS KALNAS SOLOKONCERTS

Uz koncertu aicina V Mūzikas un Mākslas festivāls „Daugavpils ReStArt 2016”!

Ceturtdien, 6. oktobrī, plkst. 18.00 Daugavpils Vienības nama koncertzālē Ingas Kalnas solokoncerts. Inga Kalna / soprāns, Diāna Ketlere / klavieres.

Programmā: Riharda Štrausa, Alfrēda Kalniņa, Jāņa Mediņa vokālā lirika.

LISTS: Dievi un Dēmoni

11.10. / 18.00 – Vienības nama koncertzālē
ŠVIESĖ ČEPLIAUSKAITĖ (Lietuva)
klavierprogrammā „LISTS: Dievi un Dēmoni”.

Uz koncertu aicina V Mūzikas un Mākslas festivāls „Daugavpils ReStArt 2016”!


Vienības nama koncertzālē solo klavierkoncertu sniegs Lietuvas izcilā pianiste ŠVIESĖ ČEPLIAUSKAITĖ.


Kalendārs