D-pils 740
Jaunumi

JAUNIEŠU DŽEZA KONCERTS

7.04. / 18.00 Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē
JAUNIEŠU DŽEZA KONCERTS

7. aprīlī Daugavpilī startēs džeza mūzikas jaunie talanti.

Ik pavasari sagaidot „Jazz Joy Spring” festivāla džeza vēsmas, jaunie mūziķi iepazīstina sevi ar plašāku publiku, izpildot pasaulslavenu komponistu skaņdarbus. Koncertā dzirdēsim mūsdienu un klasiskā džeza dažādu žanru mūziku, sākot ar solo izpildījumu, ansambļu saspēlēšanos, diksilendu parādi un beidzot ar bigbenda kopskaņu.

Aicinām skatītājus uz mūzikas svētkiem, kuros varēsim iepazīties ar jauno instrumentālistu un vokālistu fantāzijas lidojumu un džeza mūzikas interpretācijas iespējām.

Koncerts DEJU RITMĀ

26.03. /18.00 Vienības nama koncertzālē
Daugavpils akordeonistu orķestra koncerts DEJU RITMĀ

Aicinām visus, kam tīk Latīņamerikas deju sinkopētie kaisles ritmi sambā un rumbā, grieķu sirtaki dejas akordi, Pjacollas tango mūzika, jauno komponistu mūsdienu tehno-ritmi, mūžīgā valša vēsmas, ugunīgā spāņu un čigānu degsme, ungāru deju melodiskā plūsma un daudzas citas melodijas, kas izskanēs atraktīvajā koncertā „Deju ritmi’, kuru saviem skatītājiem sniegs Daugavpils akordeonistu orķestris.

Daugavpils cālis 2015

22.03. / 12.00
Latviešu kultūras centra balkonā
Mazo vokālistu konkurss
„Daugavpils cālis 2015”

Līdz ar līksmajiem putnu treļļiem dabā Daugavpils Latviešu kultūras centru pieskandinās mazo daugavpiliešu, konkursa „Daugavpils Cālis 2015”  dalībnieku, skanīgās balsis.
Konkurss notiks LKC balkonā  20. martā plkst. 12.00.
Konkursam pieteikušies 20 Daugavpils pilsētas bērni.

Koncerts ROMANTISKĀ KLASIKA

19.03. / 18.00 Daugavpilī,
Vienības nama koncertzālē
Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas simfoniskais orķestris koncertā
ROMANTISKĀ KLASIKA

Marta otrajā pusē Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas /JVLMA/ simfoniskais orķestris ar skaistu klasiskās mūzikas koncertprogrammu „Romantiskā klasika” dosies koncertturnejā uz Daugavpili, Krāslavu un Viļņu.

Mūzikas grupa IMPÉRIAL ORPHÉON

11.03. / 18.00 Daugavpilī,
Vienības nama koncertzālē
Mūzikas grupa IMPÉRIAL ORPHÉON (Francija)

Latviešu kultūras centrs sadarbībā ar Francijas institūtu Latvijā aicina uz mūzikas grupas „Impérial Orphéon” Baltijas tūres koncertu.
Grupa „Impérial Orphéon” izveidojusies, satiekoties četriem multiinstrumentālistiem. Prasīgums pret sevi un izpildījuma oriģinalitāte uz skatuves izpaužas kā kopīgas eksplozīvas enerģijas piesātināts priekšnesums.

DAUGAVA – NERIS – NEVĖŽIS: dziesmas un dejas

1.03. / 15.00 Vienības nama koncertzālē
DAUGAVA – NERIS – NEVĖŽIS: dziesmas un dejas

Trīs sidraba upes tek,
Gar bāliņa pagalmiņu…

Koncertā „Daugava – Neris – Nevėžis: dziesmas un dejas” aicinām uz tikšanos ar dziedātājiem un dejotājiem no Latvijas un Lietuvas triju lielāko upju krastiem.

D E J U P U T E N Ī

28.02./17.00
Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē
Deju ansamblis „Laismeņa”
aicina uz jauniešu sadanci
D E J U   P U T E N Ī

Aizsākot jaunu tradīciju, Deju ansamblis „Laismeņa” /vad. Diāna Soldāne/ 28. februārī pulcē draugus no dažādām Latvijas pusēm, lai vienotos jautrā, nebēdnīgā un skaistā dejas lidojumā.

VIDZEMES KAMERORĶESTRIS

20.02. / 18.00 Daugavpilī,
Vienības nama koncertzālē
VIDZEMES KAMERORĶESTRIS

Latviešu kultūras centrs realizē Daugavpils pilsētas domes atbalstītu kultūras projektu „Latvijas novadi Daugavpilī”.

Novadu viesošanos Daugavpilī iesāksim 20. februārī, sagaidot vidzemniekus. Vidzemi prezentēs viens no spilgtākajiem šī novada kolektīviem – Vidzemes kamerorķestris diriģenta Andra Veismaņa vadībā.

DAUGAVPILIJ 740 LATVIJAS NOVADI DAUGAVPILĪ

Svinot Daugavpils 740. gadskārtu, Latviešu kultūras centrs ielūdz viesus no visiem Latvijas novadiem.

Ar Daugavpils pilsētas domes atbalstu tiek realizēts kultūras projekts „Latvijas novadi Daugavpilī”. 2015. gadā ieplānots aicināt Vidzemes, Kurzemes, Zemgales, Latgales kolektīvus ar savām koncertprogrammām, kas atspoguļotu novadu raksturīgākās īpatnības, veidotu kopējo iespaidu par mūsu valsts kultūras vērtībām un iepazīstinātu daugavpiliešus ar Latvijas kultūrmantojuma dažādību.  Daugavpils jubilejas gadā skatītājiem būs unikālā iespēja izbaudīt novadu tautas mākslas, klasiskās mūzikas un citu žanru kolektīvu koncertprogrammas, mākslas un foto izstādes, prezentācijas un citas aktivitātes.

Koncerts ŠAJĀ RAIBĀ PASAULĒ

18.02. / 18.00 Daugavpils teātrī
Bērnu vokālās studijas „Pērlītes” koncerts
ŠAJĀ RAIBĀ PASAULĒ

Sadarbībā ar Latvijas komponistu Valtu Pūci Daugavpils Latviešu kultūras centra bērnu vokālā studija „Pērlītes” ir sagatavojusi krāšņu koncertu „Šajā raibā pasaulē”.

Šajā raibā pasaulē katram sava vieta
Katram krūmam, katram kokam arī ziedam
Šajā raibā pasaulē nav neviena lieka
Sava vieta skolotājam, sava arī man.


Kalendārs