Vienibas namam 77perlenozimigakie pasakumi 2014
Jaunumi

“ART – I – SHOCK” Daugavpilī

Svētdien, 5.oktorbī, plkst. 16.00 Vienības nama koncertzālē (Rīgas ielā 22a) būs iespēja redzēt un dzirdēt unikāla Rīgas kolektīva ART–I–SHOCK koncertu „Atraktīvās XX gs. mūzikas programma”.

ART–I–SHOCK ir skaistu, atraktīvu un talantīgu sieviešu trio – GUNA ĀBOLTIŅA / čells, ELĪNA ENDZELE / sitamie instrumenti, AGNESE EGLIŅA / klavieres. Kā norāda pašas mākslinieces: „Art-I-Shock – māksla un šoks, radošais šoks kā izejas punkts jaunām idejām. Turklāt artišoks – dārzenis – garšo samērā neizteiksmīgi, toties ar afrodīzija iedarbību. Sievietes, ja gribat dēlus, ēdiet artišokus – tā runā ticējums.” Tātad – mākslas, šoka un afrodīzija piešprice koncertā ir garantēta.

OLGAS SALNIKOVAS personālizstāde

„IESPAIDI” – fotomākslinieces Olgas SALNIKOVAS (Vitebska, Baltkrievija) personālizstāde

3. starptautiskā mūzikas un mākslu festivāla „Daugavpils – ReStArt 2014” ietvaros 8. oktobrī plkst. 12.00 Latgales Centrālā bibliotēka (LCB) aicina uz fotomākslinieces Olgas Salnikovas personālizstādes  „Iespaidi” atklāšanu bibliotēkas abonementā.

DAUGAVAS PĒRLE

STARPTAUTISKAIS BĒRNU UN JAUNIEŠU MŪZIKAS KONKURSS
“DAUGAVAS PĒRLE”
Daugavpilī, 2015. gada 16. maijā

Aicinām estrādes dziesmu izpildītājus uz starptautisko bērnu un jauniešu mūzikas konkursu “Daugavas pērle”, kas notiks 2015. gada 16. maijā Daugavpilī (Latvija). Konkursa mērķis: jauno estrādes dziesmu izpildītāju talantu atklāsme un popularizēšana, radošā dialoga veicināšana starpvalstu mūzikas kultūrā.

Koncerts "Zelta rudens noskaņās"

16. oktobrī plkst. 18.00
Vienības nama koncertzālē
Latviešu kultūras centra radošo kolektīvu koncerts
“Zelta rudens noskaņās”

Caur krāsainām asterēm, ābolu groziem, putnu spārnu švīkstoņai, tiem aizlidojot, vējiem aiz apkakles, lietavām un kļavu lapām zem kājām mūs sveic rudens.
Šajā laikā Latviešu kultūras centra kolektīvi ar jaunu sparu ķeras pie darba un vēlas aicināt skatītājus uz jaunas radošās darba sezonas atklāšanas koncertu.

Animācijas filma pasaka bērniem “ZELTA ZIRGS”

Daugavpilī, kinoteātrī „Renesanse”
no 26. septembra. – 2. oktobrim
PIRMIZRĀDE!
Animācijas filma pasaka bērniem “ZELTA ZIRGS”

Ar prieku informējam, ka no šī gada 26. septembra līdz 2. oktobrim kinoteātrī „Renesanse” tiks izrādīta jaunākā animācijas filma pasaka bērniem “ZELTA ZIRGS”.

Filmu studijas „Rija” pārstāvji 7. februārī devās uz Berlīni, lai piedalītos Eiropas nozīmīgākajā filmu tirgū EFM (European Film Market). Jau pirmajā dienā vēlmi iegādāties filmu demonstrēšanas tiesības izteikusi Amerikas, Irānas un Krievijas kino industrijas pārstāvji. Liela interese izrādīta par jauno animācijas filmu „Zelta Zirgs”.

LIEPĀJAS SIMFONISKAIS ORĶESTRIS

24. septembrī plkst.18.00,
Vienības nama koncertzālē
LIEPĀJAS SIMFONISKAIS ORĶESTRIS
„Bēthovens un Liepājas koncerts”

Ar unikālu koncertprogrammu, kurā līdztekus Vīnes klasikas un romantisma ģēniju opusiem klausītāju ausis un sirdis skars latviešu komponista – jubilāra Viļņa Šmīdberga jaundarbs “Astotais Liepājas koncerts vijolei un orķestrim”, Liepājas Simfoniskais orķestris (LSO) dodas pie saviem klausītājiem visā Latvijā.

DAUGAVPILS KAMERORĶESTRA KONCERTS

28. septembrī plkst. 16.00 Daugavpilī,
Vienības nama koncertzālē
DAUGAVPILS KAMERORĶESTRA KONCERTS

Austrija – vieglums, jūtīgums un kaisle

III Mūzikas un Mākslas festivāla „Daugavpils ReStArt 2014” ietvaros Daugavpils Kamerorķestris piedāvā koncertprogrammu no cikla „Eiropas skaņu karte”. Šo ciklu orķestris ir aizsācis 2014. gada sākumā un kopš tā laika jau ir izskanējuši koncerti: „Itālijas saulē” un „Anglijas melnbaltās krāsas”, bet šoreiz, savā 7. dzimšanas dienā orķestris aicina klausītājus uz Austrijas komponistu mūziku.

Filma TAPIERIS

Daugavpilī, kinoteātrī „Renesanse”
19. septembrī plkst. 18.00
TAPIERIS

III Mūzikas un Mākslas festivāls „Daugavpils ReStArt 2014” piedāvā saviem skatītājiem stāstu par tango karali Oskaru Stroku Ilonas Brūveres filmā TAPIERIS.

O.Stroks dzimis 1893. gada 6. janvārī Daugavpilī (toreizējā Dinaburgā), mācījies Sanktpēterburgas konservatorijā klavierspēli (nav beidzis). Savu mūziķa karjeru sāka ar mēmā kino muzikālo pavadījumu kinoteātros pagājušā gadsimta sākumā.

SENĀS MŪZIKAS KONCERTS

14. septembrī plkst. 12.00
Daugavpils Mārtiņa Lutera katedrālē
SENĀS MŪZIKAS KONCERTS

Kā izsakās paši mūziķi – kamermūzikas žanrs viņiem ir ļoti svarīgs, bet, savukārt skatītājiem klausoties to, ir iespēja paaugstināt savas personiskās izjūtas.


Kalendārs