Jaunumi

Koncerts ROTHKO IN JAZZ

15.09. / 18.30 Daugavpils teātrī
MĀRA BRIEŽKALNA KVINTETS koncertā ROTHKO IN JAZZ

15. septembrī plkst. 18.30 Daugavpils teātrī viesosies Māra Briežkalna kvintets ar latviešu komponistu muzikālajām tēmām koncertā „Rothko in Jazz”.

Māksla un mūzika vienuviet – tāds ir latviešu mūzikas audiovizuālais projekts „Rothko in Jazz”, kas tiecas atspoguļot abstraktā ekspresionista Marka Rotko darbu noskaņu. Programma savu pirmatskaņojumu piedzīvoja pagājušā gada 29. aprīlī Kenedija centrā Vašingtonā, ASV (John F. Kennedy Center for the Performing Arts).

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ - 2016

25.08. / 18.00 Vienības nama koncertzālē
ČERŅIGOVAS FILHARMONIJAS (Ukraina)
estrādes mākslinieku koncerts

Muzikālais augusts Daugavpilī!
25.augustā, ceturtdien, Vienības nama koncertzālē Muzikālā augusta izskaņā koncertēs Čerņigovas Filharmonijas (Ukraina) estrādes mākslinieki. Skatītāju uzmanībai tiks piedāvātas skaistākās un liriskākās ukraiņu estrādes un tautas dziesmu apdares, kuras ar ritmiskiem un enerģiskiem deju soļiem papildinās filharmonijas dejotāji.

Salds kā medus, stiprs kā ķiploks!

20. augustā
Pl. 10.00 – 14.00
A. Pumpura skvērā MEDUS UN ĶIPLOKU SVĒTKI
Salds kā medus, stiprs kā ķiploks!

Latviešu kultūras centrs, Latvijas biškopības biedrības Daugavpils nodaļa un ķiploku audzētāji aicina daugavpiliešus un pilsētas viesus apmeklēt Medus un ķiploku svētkus un saņemt veselības eliksīra devu pasākumā Salds kā medus, stiprs kā ķiploks A.Pumpura skvērā 20. augustā no 10.00 – 14.00!

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ - 2016

2.08. / 18.00 Daugavpils Mārtiņa Lutera Katedrālē
GORKA HERMOSA / Spānija
AUTORKONCERTS

Muzikālā augusta ietvaros Daugavpilī koncertēs akordeonists Gorka HERMOSA (Spānija).
 

Gorka Hermosa (1976) ir Basku zemes izcilais akordeonists, par kuru visspilgtākos vārdus teicis Pablo Zingers (Pjacollas ex-pianists): „Gorka pārsteidz ar savu muzikalitāti, spēles oriģinalitāti un īpašo atmosfēru ko rada koncertu laikā….”


Apsveicam kori DAUGAVA un diriģentu Jevgeņiju Ustinskovu ar iegūtajām godalgām Pasaules koru olimpiādē Sočos – zelta medaļu kategorijā mūsdienu mūzika un sudraba medaļu kategorijā sakrālā mūzika.

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ - 2016

Daugavpilī, 4., 11., 18., 25. augustā

Muzikālais augusts Daugavpilī aicina savus skatītājus!
Katru ceturtdienu šī gada vasaras pēdējā mēnesī Daugavpilī skanēs lieliska mūzika. Šoreiz Muzikālā augusta skatītājus iepriecinās mūziķi no Latvijas, Spānijas, Lietuvas, Vācijas, Ukrainas un Krievijas.

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ - 2016

4.08. / 18.00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja pagalmā
DAUGAVPILS AKORDEONISTU ORĶESTRIS / Latvija
Akordeona solo - GORKA HERMOSA / Spānija

Muzikālais augusts Daugavpilī!
Daugavpils akordeonistu orķestris (mākslinieciskā vadītāja Tatjana Saratova) kopā ar izcilo akordeonistu Gorku HERMOSA (Spānija) sniegs koncertu Daugavpilī.

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ - 2016

4.08. / 19.30 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja pagalmā
TANGO SIN QUINTO / Rīga

Muzikālais augusts Daugavpilī!
Šī gada Muzikālais augusts sāksies ar tango skaņām.


Grupa „Tango sin quinto”, kuras nosaukums tulkojumā no spāņu valodas nozīmē tango bez piektā, sākotnēji tika izveidota, lai atskaņotu argentīnieša Pjacollas neparastos tango. Četratā spēlējot, klusējot, smaidot un skumstot jeb izdzīvojot tango, šajos gados ansamblis ir izaudzis no kvarteta par sekstetu. Tā dalībnieki: Jānis Stafeckis (kontrabass), Romāns Vendiņš (klavieres), Raimonds Melderis (vijole), Artūrs Noviks (akordeons), Aija Vītoliņa (vokāls) un Ainis Zavackis (perkusijas).

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ - 2016

11.08. / 17.30 Daugavpils teātrī
MIRAGE JAZZ ORCHESTRA un IEVAS KERĒVICAS
džeza mūzikas vakars

Muzikālais augusts Daugavpilī!
11.augustā, ceturtdien, Daugavpils teātrī Muzikālā augusta novakare noritēs džeza mūzikas skaņās. Koncertu sniegs bigbends „Mirage Jazz Orchestra” kopā ar vienu no spilgtākajām Latvijas solistēm, šarmantās balss īpašnieci Ievu Kerēvicu.

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ - 2016

11.08. / 19.30 Daugavpils teātrī
THE MAGIC TIME OCHESTRA (Lietuva)
ARNOLDS GRĪNBERTS (Latvija), JĀNIS GRĪNBERTS (Vācija)

Muzikālais augusts Daugavpilī!
11.augustā, ceturtdien, Daugavpils teātrī Muzikālā augusta novakare aizritēs džeza mūzikas skaņās.

Koncertu sniegs viens no spilgtākajiem jauniešu džeza orķestriem Lietuvā – „The Magic Time Orchestra” (Viļna) kopā ar Daugavpils džeza mūzikas metru, klarnetistu, muzikālo skaņdarbu aranžētāju Arnoldu Grīnbertu un Minhenes (Vācija) jauno džeza mūziķu pārstāvi Jāni Grīnbertu (alta un soprāna saksofons). Orķestra solistes: Kristina Jurevičiūte un Auguste Zickute.


Kalendārs