com amoreRakariFranču kinokoncertsDaugavpils cālisDaugavas perle
Jaunumi

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ 2015

KINOPROGRAMMA

6.08. / 21.00 - Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja pagalmā

Francijas institūts Latvijā piedāvā:
Comme un air” („Dziesmai līdzīgā”) Francija, 2006, režisors: Yohann Gloaguen (Joans Gloaguens). Ilgums 9 min. / „Dip n dance” („Neparastā deja”), Francija, 2013, režisors: Hugo Cierzniak (Igo Sirznjaks). Animācijas filma, ilgums 6 min. / „Je sens le beat qui monte en moi” („Atsaucoties ritmam!”), Francija, 2012,  režisors: Yann Le Quellec (Jans Lekeleks). Komēdija, ilgums 33 min.

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ 2015

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ – 2015

6.08 / 19.30 – Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja pagalmā
JAZZ ISLAND (Viļņa)

Artūra Novika Džeza skolas vokālā grupa „Jazz Island” tika dibināta 1991.gadā. Grupa izpilda džeza mūzikas standartus, smalki aranžētas lietuviešu tautasdziesmas, un pasaules populāro mūziku a-cappella.  Jazz Island atšķiras ar savu īpatnējo skaņu, lielisko unisonu, balss polifoniju, smalku izjūtu un muzikalitāti. Vokālās grupas dalībniekiem ļoti patīk dziedāt un viņu azartiskā izpildījuma maniere neatstāj nevienu skatītāju vienaldzīgu. Dziesmu aranžējumus veic vokālās grupas vadītājs Artūras Novikas.

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ – 2015

6.08 / 18.00 – Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja pagalmā
Bērnu vokālais ansamblis DZEGUZĪTE aicina uz koncertu!

Pavasarī, ligzdošanas laikā uz savu „perēklīti” lielus un mazus ielūdza Dzeguzīte – Latvijas radio bērnu vokālais ansamblis, kurš svinēja savu 45. gadu jubileju. Atceroties, un, vēl joprojām dzīvojot jubilejas gadā, Dzeguzīte aicina uz koncertu, kurā skanēs tikai un vienīgi komponista Raimonda Paula dziesmas, to vidū būs labi pazīstami un iemīļoti, kā arī vairāki jauni skaņdarbi un popuriji. Klausītāju iemīļotās Dzeguzītes koncertgrupas 13 dalībnieku vidū tagad jau ir kādreizējo dzeguzēnu bērni, un visu šo laiku, kopš 1972. gada, ansambli vada Daila Martinsone.

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ – 2015

13.08 / 18.00 – Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja pagalmā
LANA FRANČESKA un AMBER SOUNDS QUARTET (Rīga)

Dziedātāja Lana Frančeska kopā ar savu “Amber Sounds Quartet” viesosies Daugavpilī ar koncertprogrammu „Klasika un Jaunais Labākais”. Programmā skanēs mūzika latviešu, angļu un krievu valodās. Labākās dziesmas no Amerikas retro klasikas, kā arī mūsu pašu Maestro Raimonda Paula jau labi zināmas un pavisam jaunas melodijas. Būs arī muzikāli pārsteigumi - viss tikai dzīvas mūzikas pavadībā no lieliskā “Amber Sounds Quartet” pie klavierēm - Edgars Jass, saksofons, balss, taustiņi - Jānis Lemežis, basģitāra, chapman stick, balss - Devika Evsikova, kā arī perkusiju ģēnijs - Dmitrijs Evsikovs.

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ – 2015

13.08 / 19.30 – Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja pagalmā
SUBTILU-Z (Viļņa)

«Subtilu-Z» – kameransamblis, kura sastāvā ir četri profesionāli mūziķi no Lietuvas galvaspilsētas – Viļņas. Izceļas ar savu unikālo sastāvu un interpretējošu mūzikas stilu, kas tiek izpildīts atraktīvā, netradicionālā veidā. Divi akordeoni (Povilas Velykis, Dmitrijs Mihailovs), perkusijas (Vytautas Švažas) un lietuviešu pūšamais instruments - tenora birbine (Laurynas Vaitkus).

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ – 2015

20.08. / 17.30 - Daugavpils teātrī
Vokālās grupas LATVIAN VOICES (Rīga) koncerts „Pāri robežām”

Koncerta nosaukums „Pāri robežām” pauž vokālās grupas Latvian Voices iecerēto izaicinājumu paplašināt repertuāra stilistiskās, ģeogrāfiskās un tehniskās robežas. No latviešu tautasdziesmas, ko vokālā grupa izjūt kā savu aicinājumu, ar jauno programmu tiks sperti soļi pretī inovatīvai popmūzikai. Koncerts būs spēle ar a capella žanra iespējām, izmantojot mutesbungas, ķermeņa perkusiju un citus interesantus muzikālos risinājumus.

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ – 2015

20.08. / 19.30 - Daugavpils teātrī
Grupa TORBA NA KRUCHE (Sanktpēterburga)

Grupas „Torba na Kruče” («Торба-на-Круче») pirmsākumi ir datējami sākot ar 1998.gadu, kad mūzikas klubā „Moloko” Sanktpēterburgā notika grupas debija. Pirmais koncerts izrādījās veiksmīgs, tam sekoja mūzikas kritiķu pozitīvas atsauksmes un novērtējums preses materiālos, kas arī iedvesmoja jaunos mūziķus plašākai koncertdarbībai Krievijā un citās pasaules valstīs. Baltijas reģionā tā uzstājusies Stokholmā, Helsinkos, Turku, Tallinā, Rīgā, Ventspilī, Liepājā, Narvā, un 27.augustā „Torba na Kruče” spēlēs Muzikālajā augustā Daugavpilī.

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ – 2015

27.08. / 17.30 Daugavpils teātrī
ILONA KUDINA QUINTET (Rīga)

Pēc 14 muzicēšanas gadiem Amerikā Ilona Kudiņa ir atkal Latvijā un izveidojusi „Ilona Kudina Quintet”.

Kvinteta sastāvā ir progresīvi domājoši instrumentālisti, kas ar savu savdabīgo skanējumu ir unikāli uz mūsdienu improvizācijas skatuves.

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ – 2015

27.08. / 19.30 Daugavpils teātrī
Grupa BIG AL & THE JOKERS (Rīga)

Grupa „Big Al & The Jokers” (Rīga) dibināta 2013.gada 8.aprīlī populārās Rīgas grupas „Keksi” transformācijas rezultātā. Kolektīvs principā ir saglabājusi ne tikai visu savu sastāvu, bet arī labākās tradīcijas, stilu, repertuāru, kas ir nokomplektēts ilgu kopīgo darba gadu laikā.


Kalendārs