muz augusts 2015rudens ritmi
Jaunumi

Rainim 150: ZIRŅA BĒRNI RAIŅA ZĪMĒ

BĒRNI SAVAI PILSĒTAI!
20. aprīlī plkst. 18.00 / Vienības nama koncertzālē
Rainim 150: ZIRŅA BĒRNI RAIŅA ZĪMĒ
  
Šogad, atzīmējot Raiņa 150. dzimšanas dienu un Daugavpils 740. gadskārtu, Latviešu kultūras centrs aicina uz pasākumu ģimenēm ar bērniem „Zirņa bērni” Raiņa zīmē pēc Raiņa bērnu dzejas motīviem.

XVII SPORTA DEJU FESTIVĀLS „DAUGAVPILS KAUSS - 2015”

2015. gada 18. aprīlī, sestdien
Daugavpils Latviešu kultūras centrā (Rīgas ielā 22a)
XVII SPORTA DEJU FESTIVĀLS „DAUGAVPILS KAUSS - 2015”

18. aprīlī Daugavpilī notiks Starptautiskais sporta deju festivāls „Daugavpils kauss - 2015”.
Sporta deju sacensības notiek jau 17. reizi, un, kā vienmēr tās pulcēs lielu pāru skaitu. Šogad dažāda vecuma grupās standartdejās un Latīņamerikas dejās savu meistarību demonstrēs dejotāji no Latvijas un Lietuvas.

Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas KLAVIERU NODAĻAS AUDZĒKŅU KONCERTS

13.04. / 18.00 Vienības nama koncertzālē
Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas
KLAVIERU NODAĻAS AUDZĒKŅU KONCERTS

St. Broka Daugavpils Mūzikas vidusskola uzsāk jaunu tradīciju – muzicēt Daugavpils labākajā akustiskajā zālē, izmantojot arī Daugavpilī vislabākās klavieres. Kā pirmie uzstāsies vidusskolas jaunie pianisti – skolas vecāko klašu un vidusskolas audzēkņi.

Skanēs gan klasika, gan romantika, gan mūsdienu komponistu skaņdarbi.

JAZZ JOY SPRING 2015

XIV Starptautiskais džeza festivāls JAZZ JOY SPRING 2015
22.-24. aprīlī Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē

Džezs ienāk pilsētā…

Daugavpils 740. jubilejas gadā aicinām mūzikas cienītājus uz koncertu virkni, kas norisināsies XIV Starptautiskā džeza festivāla „Jazz Joy Spring 2015” ietvaros.

Filma “Laimes ekonomika”

Daugavpilī
Kinoteātrī  „Renesanse“
9. aprīlī plkst. 18.00

Sociālās kampaņas par atbildīgu pārtikas patēriņu “Beidz spēlēt pārtikas cirku!” ietvaros tiks demonstrēta dokumentālā filma “Laimes ekonomika”, kuru no 20. marta līdz 25. aprīlim vairāk nekā 100 Latvijas novados varēs noskatīties ikviens interesents.

„SAIME” DRAUGU LOKĀ

11.04. / 17.00
Vienības nama koncertzālē
„SAIME” DRAUGU LOKĀ

Latviešu kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīvs SAIME (vadītāja Lilija Graudiņa) aicina uz ikgadējo tautas deju  koncertu, kurā ar savu dejotprasmi dalīsies Baltijas valstu kolektīvi.

Kopā ar SAIMI visspilgtākās sava repertuāra dejas izdejos kolektīvi no Latvijas: Berģu kultūras nama SAIME (vad.Viesturs Virza), Dobeles DIEVERI un Bauskas LĪDUMS (vad. Arvils Noviks), Līksnas kultūras nama DAUGAVEŅA (vad.Vilma Tārauda) un Ilūkstes novada DVIETE (vad. Anita Meikšāne), no Lietuvas: Paņevēžas deju kolektīvs MIESTEĻENAI (vad. Zita Rimkuviene), Traķu kultūras pils deju kolektīvi NAVA un LENDVARIS (vad. Rimute Blikertiene), no Igaunijas Kohtla-Jarve  pilsētas deju kolektīvs VIRULAINE (vad.Taivo Aljaste).

Aicinām svinēt Lieldienas Daugavpilī!

No 2. līdz 8.apīlim Daugavpilī norisināsies Lieldienu pasākumi, kuru laikā varēs apmeklēt dažādas radošās un interaktīvās darbnīcas, koncertus, izšūpoties Lieldienu šūpolēs, kā arī piedalīties Lieldienu olu kaujās u.c. aktivitātēs.

Gatavojoties Lieldienu svinēšanai, jau no 2.aprīļa pilsētā tiek organizētas dažādas radošās darbnīcas. Biedrība „ERFOLG” 2.aprīlī aicina ikvienu interesentu apmeklēt stikla apgleznošanas darbnīcu un iemācīties, kā uz stikla var izveidot skaistas Lieldienu dekorācijas. Lai uzzinātu par senajām Lieldienu tradīcijām, līdz 3.aprīlim skolēni tiek aicināti pieteikties dalībai Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja piedāvātajā interaktīvajā programmā (pieteikšanās pa tālr.: 20203713),  bet 4.aprīlī muzejā ikviens tiek aicināts uz šķīvīšu dekorēšana darbnīcu.

Koncerts „KAD SAPNIS PIEPILDĀS...”

30.03. / 18.00 Daugavpils teātrī
Bērnu baleta studija „Antre” / vadītāja R. Titkova,
Latvijas Nacionālā baleta solisti: Baiba Kokina, Viktors Seiko
koncertā „KAD SAPNIS PIEPILDĀS...”

Daugavpils teātrī notiks bērnu baleta studijas „Antre” radošā darba 30 gadu jubilejas koncerts.

DAUGAVPILS REĢIONA KORU SKATE – KONCERTS

Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē
28. martā plkst. 15.00
DAUGAVPILS REĢIONA KORU SKATE – KONCERTS

Cienījamie daugavpilieši un pilsētas viesi! Uz dziesmu skati – koncertu Vienības nama koncertzālē jūs aicina Daugavpils reģiona kori no Daugavpils pilsētas, Aglonas, Daugavpils, Ilūkstes, Krāslavas, Līvānu, Preiļu novadiem.

GARĪGĀS MŪZIKAS KONCERTS

31.03. / 18.00 Vienības nama koncertzālē
Daugavpils Kamerorķestra /diriģents Aivars Broks
GARĪGĀS MŪZIKAS KONCERTS

Klusajā nedēļā pirms Lieldienām aicinām daugavpiliešus un pilsētas viesus ieskatīties sevī un ļauties dzīves notikumu apcerei garīgās mūzikas koncertā.


Kalendārs