krievijas korisbalete ŽizeleDAUGAVA 60Daugavas perle
Jaunumi

Profesionālā pūšamo instrumentu orķestra „DAUGAVA” un diriģenta Arnolda GRĪNBERTA jubilejas koncerts

15.10. / 18.00 Vienības nama koncertzālē
Profesionālā pūšamo instrumentu orķestra „DAUGAVA”
un diriģenta Arnolda GRĪNBERTA jubilejas koncerts

Daugavpils Profesionālais pūšamo instrumentu orķestris „Daugava” svin savu 30 gadu jubileju. Orķestris ir dibināts 1985. gadā diriģenta Raimonda Igolnieka vadībā, no 2009.gada kolektīvu vada un koncertprogrammas veido diriģents Arnolds Grīnberts.

Uzsākts darbs pie grāmatas par Terēzi Broku veidošanas

Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvalde, sadarbojoties ar literāti un žurnālisti Annu Rancāni, ir uzsākusi darbu pie pētnieciskā darba veikšanas un materiālu apkopošanas, kas turpmāk tiks izmantots grāmatas par Terēzi Broku veidošanā.

Patiecoties Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas „Latvijas valsts mežu atbalstītā Latgales kultūras programma 2015“ atbalstam Daugavpilī tiek realizēts projekts ”Pētnieciskā darba veikšana un materiāla apkopošana par Terēzi Broku un viņas ieguldījumu Latgales koru mūzikas attīstībā”. Projekta mērķis ir nodrošināt Latgales kultūras mantojuma, vērtību, tradīciju saglabāšanu un attīstību, veicot pētniecisko darbību un materiālu apkopošanu par Terēzi Broku un viņas ieguldījumu Latgales kora mūzikas attīstībā.

Daugavpils Kamerorķestra un pianista Aivara Broka koncerts

9. 10./ 18.00
Vienības nama koncertzālē
Daugavpils Kamerorķestra un pianista Aivara Broka koncerts
  
Šī gada 9.oktobrī plkst. 18:00 Daugavpils Vienības nama koncertzālē IV Mūzikas un Mākslas festivāla Daugavpils ReStArt 2105 ietvaros notiks Daugavpils Kamerorķestra un pianista Aivara Broka koncerts.

DAUMANTA KALNIŅA KVINTETA KONCERTS

14.10. / 19.00
Vienības nama koncertzālē   
DAUMANTA KALNIŅA KVINTETA KONCERTS

Trešdien, 14. oktobrī, plkst. 19.00 Vienības nama koncertzālē viesosies Daumants KALNIŅŠ (balss) un džeza grupa, kurā piedalās Mārcis AUZIŅŠ (ģitāra), Kristaps VANADZIŅŠ (klavieres), Toms POIŠS (kontrabass) un Rūdolfs Dankfelds (sitaminstrumenti).

5. oktobris – Latvijas Radio 3 "Klasika" diena Daugavpilī

Pirmdien, 5. oktobrī, Latvijas Radio 3 "Klasika" ar Valsts Kultūrkapitāla fondu atbalstu rīko vēl nebijušu akciju: par raidīšanas vietu kļūs nevis Latvijas Radio studiju komplekss Doma laukumā, bet gan Daugavpils.

Idejas sākums meklējams vēl pavasarī, kad Latvijas Radio (LR) uzlaboja apraides tīklu Daugavpilī un tās apkārtnē, palielinot LR1 un LR3 "Klasika" programmu pieejamību klausītājiem Latgalē (kopš tā brīža "Klasika" Daugavpilī un tās apkaimē skan FM 88,1 MHz frekvencē). Tieši tobrīd Latvijas Radio 3 "Klasika" direktorei Gundai Vaivodei arī radās ideja šo notikumu akcentēt ar īpaši rīkotu "Klasikas" dienu Daugavpilī, kas kļūtu arī par vienu no "Klasikas" 20. dzimšanas dienas akcentiem.

Džeza grupa JAZZATOMY programmā COLORS OF SUMMER

08.10. / 18.00
Vienības nama koncertzālē
Džeza grupa JAZZATOMY programmā COLORS OF SUMMER

JAZZATOMY džeza mūziķi, klasiskais stīgu kvartets, pūšaminstrumentu sekcija un dīdžeja radītie elektroniskie efekti – šis nav nejaušs mūziķu salikums, bet gan process, kurā skaņas veido īpašu pasauli un katrā skaņdarbā pārveido to no jauna.

Kamermūzikas vakars. PULL DUO

04.10. / 16.00
Vienības nama koncertzālē
Kamermūzikas vakars. PULL DUO

Projekta “Baltic Concert Express” ietvaros Rudens Kamermūzikas festivālā Latvijā viesosies igauņu duets – Mari POLL (vijole), Mihkel POLL (klavieres): 3. oktobrī, sniedzot koncertu Rīgas klausītājiem, un 4. oktobrī, priecējot klausītājus Daugavpilī.
Solisti, brālis un māsa, Mari un Mihkels Polli, abi ir izveidojuši sev veiksmīgu starptautisko karjeru.

FRANČU DŽEZA MŪZIĶU KONCERTS

28.09. / 18.00
Staņislava Broka Daugavpils mūzikas vidusskolā
FRANČU DŽEZA MŪZIĶU
DOMINIQUE PIFARELY UN CLAUDE TCHAMITCHIAN
KONCERTS

28.09. plkst. 18.00 Staņislava Broka Daugavpils mūzikas vidusskolā norisināsies franču džeza mūziķu Dominika PIFARELĪ (vijole) un Kloda ČAMIČJANA (kontrabass) koncerts.

SINFONIETTA RĪGA UN EVA BINDERE

30.09. / 18.00
Vienības nama koncertzālē
SINFONIETTA RĪGA UN EVA BINDERE

SINFONIETTA RĪGA piedāvā izcilu skaistu koncertprogrammu ar spožo latviešu vijolnieci Evu BINDERI solistes ampluā. Programmas centrā ir slavenā latviešu komponista Pētera Vaska vijoļkoncerts „Vox Amoris”, tam līdzās klasiķa Jozefa Haidna dzīvespriecīgā simfonija Remažorā un Fēliksa Mendelsona uvertīra „Mana skaistā Meluzīne”. Mūsdienu mūzikas faniem sarūpēts kaimiņzemes Igaunijas komponista Erki Svena Tīra rokmūzikas atsaucēm pilnais skaņdarbs „Bāka”.

FRANČU DŽEZA DUETS: DOMINIQUE PIFARELY UN CLAUDE TCHAMITCHIAN

28.09. / 18.00
St. Broka Daugavpils mūzikas vidusskolā
FRANČU DŽEZA DUETS: DOMINIQUE PIFARELY UN CLAUDE TCHAMITCHIAN

28.09. plkst. 18.00 Staņislava Broka Daugavpils mūzikas vidusskolā norisināsies franču dueta Dominika PIFARELĪ (vijole) un Kloda ČAMIČJANA (kontrabass) koncerts.


Kalendārs