Tenoru trioMEKLĒJOT ŠŪBERTUSANKTPĒTERBURGAS MŪZIKAS LICEJS

Jazz Joy Spring 2017

XV STARPTAUTISKAIS PAVASARA DŽEZA MŪZIKAS FESTIVĀLS
„Jazz Joy Spring 2017” / Daugavpilī, 26.–28.04.2017.

26. APRĪLĪ
Vienības nama koncertzālē (biļetes cena 3.00 euro).

Plkst. 18.00
ARNOLDA GRĪNBERTA DIKSILENDS (Daugavpils).
Arnolds Grīnberts (klavieres), Jurijs Murņikovs (tenorsaksofons), Marats Zaletilo (trombons), Artūrs Duckis (basģitāra), Mihails Novikovs (sitaminstrumenti), Vitālijs Žilvinskis (trompete), Jevgeņijs Nadels ( trompete), Jurijs Ivanovs (trompete), Georgijs Kācs (klarnete).

Plkst. 18.40
ANDREJA ORLOVA JAZZ-BAND (Rīga).
Andrejs Orlovs (basģitāra), Mareks Logins (sitaminstrumenti), Andris Kauliņš (klavieres).

Plkst. 19.30
GIEDRE & JAZZ MINIATURES (Viļņa).
Giedre (vokāls), Andrejs Polevikovs (klavieres), Vytis Nivinskas (bass), Darius Rudis (sitaminstrumenti).

Daugavpils iesaistās Latvijas pusmaratonu kustībā

Pusmaratonu kustības mērķis ir izbaudīt skriešanas burvību dažādās pilsētās un dažādos gadalaikos. Daugavpilī skries pavasarī. Trešais no pusmaratoniem norisināsies mūsu pilsētā 30. aprīlī.

Skriešanas svētki Latvijā tiek rīkoti jau vairākus gadus, bet Daugavpils iesaistās pirmo reizi. Organizatori ir biedrība “”Skrien Latvija”.

Būs dažādas distances, dažādām vecuma grupām un sagatavotības līmenim, ka arī populārā nūjošana. Iedzīvotāji tiek aicināti aktīvi piedalīties, lai demonstrētu Daugavpili kā sportisku, saliedētu pilsētu.

PIE JESU

Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē
12. aprīlī plkst. 18.00
DAUGAVPILS SINFONIETTA
garīgās mūzikas programmā
PIE JESU

Lieldienu gaidās kamerorķestris DAUGAVPILS SINFONIETTA rīko garīgās mūzikas koncertu, kas ietver sevī dvēseliskās gaismas mirdzumu.

Programmā izskanēs D.B. Pergolēzi, H. Persela, J.S. Baha, G.F. Hendeļa, L. Vinči, T. Albinoni, A. Pērta un E.L.Vēbera mūzika.

Deju ansamblis “Laismeņa” saņēmis lielisku dāvanu

Daugavpils Latviešu kultūras centra deju ansamblis “Laismeņa” (vadītāja Diāna Soldāne) piedalījās A/S “Swedbank” rīkotajā konkursā  "100 Latvijas rotaļas un spēles" un bija to 5 uzvarētāju vidū, kuri saņēma apmaksātu braucienu uz  krāšņākajiem tautas tradīciju, zināšanu un prasmju svētkiem "Satiec savu meistaru" Rīgā 1.aprīlī, kā arī Swedbank dāvinājumu 500 eiro apmērā tautas tērpu vai apavu papildināšanai.

Latvijas Nacionālā baleta izrāde KARLSONS LIDO...

DAUGAVPILS TEĀTRĪ,
13. maijā plkst. 16.00
Latvijas Nacionālā baleta izrāde
KARLSONS LIDO...
 
Vienības nama 80. jubilejas gadā Daugavpils teātrī Latvijas Nacionālā baleta izrāde „Karlsons lido…”

Kurš gan nezina Karlsonu, kas dzīvo uz jumta – vislabāko rotaļu biedru pasaulē? Omulīgais vīriņš ar propelleru uz muguras ir viens no Astridas Lindgrēnes grāmatu pazīstamākajiem varoņiem, kuru iemīļojuši gan bērni, gan pieaugušie. Tagad, pirmo reizi Latvijā, viņa piedzīvojumi skatāmi arī baleta izrādē!

Izskanējis mazo vokālistu konkurss Daugavpils Cālis 2017

Šī gada 19. martā ar pavasarīgām dziesmām Vienības nama koncertzāli pieskandināja mazo vokālistu konkursa „Daugavpils Cālis 2017” dalībnieki.

Mazajiem solistiem bija jāizpilda divas brīvi izvēlētas dziesmas, kas atbilst dziedātāja vecumam un balss spējām. Konkursā piedalījās 23 dalībnieki.

Koncerts “Sanāciet, sadziediet”

26.03. plkst. 16:00
Vienības nama koncertzālē
Tautas mūzikas koncerts
“Sanāciet, sadziediet”

Vienības namu jubilejas gadā sveiks  Latviešu kultūras centra tautas mūzikas ansamblis “RAKARI” (vadītājs Ēvalds Daugulis) kopā ar grupu “KAKTU BALLES MUZIKANTI”  tautas mūzikas koncertā „Sanāciet, sadziediet”, 26. martā plkst. 16.00 Vienības nama koncertzālē.

Vysi muni gosti beja, kas munā ustobā

18.03./17.00
Vienības nama koncertzālē
Jauniešu deju kolektīvu sadancis
“Vysi muni gosti beja, kas munā ustobā”

Jauniešu deju kolektīvi sveic Vienības namu jubilejā

Daugavpils Latviešu kultūras centra Deju ansamblis “Laismeņa” šī gada 18. martā plkst. 17.00, sveicot savu mājvietu – Vienības namu 80 gadu jubilejā, dāvina tam koncertu “Vysi muni gosti beja, kas munā ustobā”, ko izdejos kopā ar draugu deju kolektīviem no Tukuma, Mārupes, Ilūkstes, Jelgavas un Daugavpils.

ĻAUNUMA PUĶES

16.martā plkst. 18.00
Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē
Muzikāli literārs iestudējums „ĻAUNUMA PUĶES”

Francijas institūts Latvijā un Daugavpils Latviešu kultūras centrs ielūdz skatītājus uz franču muzikāli literāru iestudējumu „Ļaunuma puķes”.

Marseļas festivāla Musiques Interdites (Aizliegtās mūzikas) iestudējums „Ļaunuma puķes” ir veltījums franču dzejniekam Šarlam Bodlēram, kurš dzejoļu krājumā ar tādu pašu nosaukumu pievērsies sava laika aizliegtajām tēmām. Savukārt iestudējums veidots kā dialogs starp šveiciešu soprānu Emīliju Piktē un franču aktrisi Fransuāzu Fabiānu. Abas mākslinieces pavadīs pianists Vladiks Poļonovs, dzeju lasīs Katī Debovē.

Roberto Meloni koncerts

Šī gada 10.martā plkst. 18:30 Daugavpils Vienības nama koncertzālē notiks ikgadējais pavasara koncerts „Veltījums sievietēm”, kurā piedalīsies šarmantais itāļu dziedātājs Roberto Meloni.

Koncerta programmā skanēs populārākās itāļu melodijas un pasaules hiti. Kā norāda pats mākslinieks: „Koncertā tiks iekļautas dziesmas plašai klausītāju auditorijai. Ja pirmā daļa būs veidota vairāk romantiskās noskaņās, tad otrā daļa būs aktīvākā un ritmiskākā skanējumā. Izskanēs A. Čelentano, T. Kutunio, F. Sinatras un citu labi zināmu mākslinieku dziesmas.”

Kopā ar Roberto Meloni koncerta skanējumu bagātinās arī mūziķi: Uģis Krūskops (bungas), Norberts Skraucis (bass), Artis Gāga (saksofons) un Anatolijs Livča (klavieres).


Kalendārs