orkestris kamerhokkejs 2014restart2014nozimigakie pasakumi 2014
Jaunumi

…augšup pa ciešanu ceļu…

Vienības nama koncertzālē
16.aprīlī plkst.18.00
…augšup pa ciešanu ceļu…

PAHELBELS – Kanons Re mažorā
PERGOLĒZI – Stabat Mater

Vera Taļerko – soprāns
Joana Stanelyte – mecosoprāns
Daugavpils kamerorķestris – diriģents Aivars Broks

Lieldienu klusajā nedēļā aicinām uz klasiskās mūzikas koncertu, kurā izskanēs baroka laikmeta izcilāko komponistu – Johana Pahelbela (1653-1706, vācu komponists, ērģelnieks) un Džovanni Batista Pergolēzi (1710-1736, itāļu komponists, vijolnieks, ērģelnieks) garīgā un laikmetīgā mūzika.

DAUGAVPILS KAMERORĶESTRIS INFORMĒ

Daugavpils Kamerorķestris – viens no Latvijas Orķestru asociācijas (LOA) dibinātājiem, šā gada 5.aprīlī ņems dalību LOA un Valsts izglītības satura centra (VISC) rīkotajā pasākumā, kas tādā mērogā notiks pirmo reizi Latvijā.

LOA sadarbībā ar VISC organizē XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku simfonisko orķestru modelēšanas koncertu 05.04.2014. plkst.16.00 Rīgā, Lielajā Ģildē.

Kalifornijas kora “Main Street Singers” un Daugavpils Mūzikas vidusskolas jauktā kora koncerts

Vienības nama koncertzālē
10. aprīlī plkst. 17.30
Kalifornijas kora “Main Street Singers” un Daugavpils Mūzikas vidusskolas jauktā kora koncerts

Kalifornijas štata koris “Main Street Singers” no Los Altosas, atzīmējot savu 29. dzimšanas dienu, ir sagatavojis koncertprogrammu, kurā izskan skaņdarbi no Renesanses laikmeta līdz mūsdienu autoru un komponistu skaņdarbiem.

DAUGAVPILS KAUSS – 2014

Daugavpilī,
Vienības nama koncertzālē
13.aprīlī
Sporta deju sacensības
„DAUGAVPILS KAUSS – 2014”

Daugavpils Latviešu kultūras centrs 13.aprīlī aicina apmeklēt sporta deju sacensības „DAUGAVPILS KAUSS – 2014” LSDF  Kausa izcīņas posmu.

KORA MŪZIKAS KONCERTS

Daugavpils Mūzikas vidusskolas koncertzālē 5. aprīlī plkst. 16.00
KORA MŪZIKAS KONCERTS
 
Šis gads Latvijas kultūras dzīvē ir īpašs – Rīgā no 9. līdz 19. jūlijam norisināsies pasaulē lielākais koru mūzikas festivāls, Pasaules koru olimpiāde, kas notiek katru otro gadu ikreiz citā kontinentā. Šogad Rīga uzņems ap 20 000 dziedātāju no visas pasaules. Tai gatavojas arī Dienvidlatgales reģiona kori. Vairāki no tiem piedalīsies kopkora koncertā Mežaparkā, bet Daugavpils LKC vīru koris „Forte” startēs Pasaules koru olimpiādes Čempionu konkursā.
Latviešu kultūras centrs (LKC) veic cenu aptauju LKC deju kolektīvu (JDK „Laismeņa” un VPDK „Saime”) braucienam ar pasažieru autobusu (ne mazāk kā 40 sēdvietas katrā autobusā) uz Rīgu laika periodā no 2014. gada 30. maija – 2. jūnijam un no 2014. gada 19. jūnija – 23. jūnijam.

Tautas deju kolektīvu koncerts SAIME DRAUGU LOKĀ

Vienības nama koncertzālē
5. aprīlī plkst. 17.00
Tautas deju kolektīvu koncerts
SAIME DRAUGU LOKĀ

Daugavpils Latviešu kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīvs „Saime”, vadītāja Lilija Graudiņa, kā ierasts, ik pavasari aicina savus draugus un skatītājus uz tautas deju koncertu.

Losandželosas vīru koris UZDZIEDĀSIM, BRĀĻI!

Vienības nama koncertzālē
18.jūnijā plkst.19.00
Losandželosas vīru koris
UZDZIEDĀSIM, BRĀĻI!

Koris dibināts 1997. gada jūnijā, un savā pastāvēšanas laikā tas sniedzis koncertus plašai publikai ASV un Kanādā. Vīri ar panākumiem uzstājušies Losandželosā, Čikāgā, Filadelfijā, Garezerā, Ņujorkā, Sanfrancisko, Sietlā, Toronto, Vašingtonā DC, Kalifornijas štata Fullertonas universitātē, Longbīčas Starptautiskajā koru festivālā, kā arī nenoliedzami aizraujošajā sarīkojumā "Mrs. Globe Pageant" Palm Springs, Kalifornijā un Holivudas "Set Decorators` Society of America" goda banketā.

Daugavpils Kamerorķestris EIROPAS SKAŅU KARTE ITĀLIJAS SAULĒ

Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē
24. martā plkst. 18.00
EIROPAS SKAŅU KARTE
Daugavpils Kamerorķestra koncerts
ITĀLIJAS SAULĒ

Šogad Rīga ir Eiropas Savienības kultūras galvaspilsēta. 2015.gadā Latvija būs Eiropas Savienības prezidējošā valsts. Līdz ar to arī Kamerorķestris kā Daugavpils – Latvijas otrās lielākās pilsētas – mākslinieciskā vienība, piedāvājot daugavpiliešiem un pilsētas viesiem iepazīt Eiropas valstu kultūru, uzsāk koncertciklu Eiropas skaņu karte.

DAUGAVPILS AKORDEONISTU ORĶESTRA KONCERTS „50 5”

Vienības nama koncertzālē
27. martā plkst. 18.00
DAUGAVPILS AKORDEONISTU ORĶESTRA KONCERTS „50 + 5”

Kādreiz izcilais daugavpilietis, akordeona spēles pedagogs Valērijs Hodukins (25.03.1939.-15.07.2009.) ieviesa lielisku tradīciju – savā dzimšanas dienā dāvāja savai pilsētai akordeona mūzikas pārsteigumu. Turpinot šo pavasara koncertu ciklu, Daugavpils akordeonistu orķestris Tatjanas Saratovas vadībā 27. martā aicina uz muzikālu tikšanos, kurā klausītājiem būs iespēja izjust emocionālu pārdzīvojumu kopā ar orķestra māksliniekiem.


Kalendārs