karlsons balete
Jaunumi

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ - 2016

4.08. / 19.30 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja pagalmā
TANGO SIN QUINTO / Rīga

Muzikālais augusts Daugavpilī!
Šī gada Muzikālais augusts sāksies ar tango skaņām.


Grupa „Tango sin quinto”, kuras nosaukums tulkojumā no spāņu valodas nozīmē tango bez piektā, sākotnēji tika izveidota, lai atskaņotu argentīnieša Pjacollas neparastos tango. Četratā spēlējot, klusējot, smaidot un skumstot jeb izdzīvojot tango, šajos gados ansamblis ir izaudzis no kvarteta par sekstetu. Tā dalībnieki: Jānis Stafeckis (kontrabass), Romāns Vendiņš (klavieres), Raimonds Melderis (vijole), Artūrs Noviks (akordeons), Aija Vītoliņa (vokāls) un Ainis Zavackis (perkusijas).

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ - 2016

11.08. / 17.30 Daugavpils teātrī
MIRAGE JAZZ ORCHESTRA un IEVAS KERĒVICAS
džeza mūzikas vakars

Muzikālais augusts Daugavpilī!
11.augustā, ceturtdien, Daugavpils teātrī Muzikālā augusta novakare noritēs džeza mūzikas skaņās. Koncertu sniegs bigbends „Mirage Jazz Orchestra” kopā ar vienu no spilgtākajām Latvijas solistēm, šarmantās balss īpašnieci Ievu Kerēvicu.

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ - 2016

11.08. / 19.30 Daugavpils teātrī
THE MAGIC TIME OCHESTRA (Lietuva)
ARNOLDS GRĪNBERTS (Latvija), JĀNIS GRĪNBERTS (Vācija)

Muzikālais augusts Daugavpilī!
11.augustā, ceturtdien, Daugavpils teātrī Muzikālā augusta novakare aizritēs džeza mūzikas skaņās.

Koncertu sniegs viens no spilgtākajiem jauniešu džeza orķestriem Lietuvā – „The Magic Time Orchestra” (Viļna) kopā ar Daugavpils džeza mūzikas metru, klarnetistu, muzikālo skaņdarbu aranžētāju Arnoldu Grīnbertu un Minhenes (Vācija) jauno džeza mūziķu pārstāvi Jāni Grīnbertu (alta un soprāna saksofons). Orķestra solistes: Kristina Jurevičiūte un Auguste Zickute.

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ - 2016

18.08. / 17.30 Daugavpils teātrī
CANTANDO Y AMANDO

Muzikālais augusts Daugavpilī! Latvijas Nacionālās operas soliste Ilona Bagele un operas orķestra mūziķi aicina uz Argentīnas tango muzikālu iestudējumu CANTANDO Y AMANDO.


Milonga. Pjacolla. Bagele.

Mecosoprāns Ilona Bagele ievērību guvusi ne vien kā LNO soliste, bet arī kā spilgta džeza un populārās mūzikas interprete. Astora Pjacollas fascinējošā mūzika un Ilonas Bageles balss, pavadošo mūziķu azarts un virtuozitāte, kā arī foto projekcijās tvertā sajūta uzbur īsto Argentīnas tango, ko nedejo, bet izdzīvo.

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ - 2016

18.08. / 19.30 Daugavpils teātrī
Ansamblis „MUSETTE kvadrātā” (Sanktpēterburga, Omska)

Muzikālais augusts Daugavpilī!
18.augustā, Daugavpils teātrī daugavpiliešu uzmanībai tiks piedāvāts muzikāls projekts, kurā skatuves galvenais varonis būs akordeons.

Koncertu sniegs „St.Petersburg Musette Ensemble” solisti Svetlana Stavicka un Vladimirs Ušakovs (akordeons, klavieres) kopā ar izciliem mūziķiem no Omskas municipalitātes ansambļa „Musette”. Tā sastāvā: Vladimirs Plužniks, Tatjana Stepanova (akordeons), Anatolijs Tkačenko (klavieres), Jevgeņijs Popovs (basa ģitāra), Staņislavs Sezonovs (sitaminstrumenti), Irina Čenina (vokāls), Ksenija Litvinova (koncerta vadītāja). Par cik vārds „Musette” ir nosaukumā abām muzikālajām grupām, no tā arī izriet koncerta skanīgais nosaukums „Musette kvadrātā” – veiksmes formula! Vārds Musette tulkojumā no franču valodas izskaidrojams kā akordeona mūzikas spēle estrādes žanrā.

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ - 2016

25.08. / 18.00 Vienības nama koncertzālē
ČERŅIGOVAS FILHARMONIJAS (Ukraina)
estrādes mākslinieku koncerts

Muzikālais augusts Daugavpilī!
25.augustā, ceturtdien, Vienības nama koncertzālē Muzikālā augusta izskaņā koncertēs Čerņigovas Filharmonijas (Ukraina) estrādes mākslinieki. Skatītāju uzmanībai tiks piedāvātas skaistākās un liriskākās ukraiņu estrādes un tautas dziesmu apdares, kuras ar ritmiskiem un enerģiskiem deju soļiem papildinās filharmonijas dejotāji.

VASARAS PILNBRIEDĀ



Latviešu kultūras centrs jūlijā daugavpiliešiem un pilsētas viesiem piedāvā kino-muzikālu projektu “Vasaras pilnbreidā”:

Līgosim Stropu estrādē!

Līgo vakarā, 23.jūnijā, visi līgotāji tiek aicināti uz kopīgu līgošanu Stropu estrādē.

Jau no plkst. 19:00 23.jūnijā Stropu estrādē sāks darboties svētku tirdziņš, savukārt no plkst. 19:30 sāksies svētku koncertu virkne, ko uzsāks Daugavpils Latviešu kultūras centra Profesionālais pūšamo instrumentu orķestris "Daugava" (diriģents Arnolds Grinberts). Koncertprogrammas turpinājumā, plkst. 20:00, uz sadziedāšanos visus aicinās Viktors Zemgals, bet plkst. 21:00 sāksies  zaļumballe kopā ar grupu "Sestā Jūdze".

Koncerts „LĪDZ GAIŠĀM ASARĀM”

13.10. / 19.00 Daugavpilī,
Latviešu kultūras centrā
„LĪDZ GAIŠĀM ASARĀM”
Marijas Naumovas solo koncerts

Marijas Naumovas jaunā solo programma „Līdz gaišām asarām” atklās romanču muzikālā stila rašanos un attīstību, ceļojumu laikā un vietā, līdz ar to izmaiņas to skanējumā. Programmā varēs dzirdēt romances no dažādiem gadsimtiem, valstīm un kultūrām. Skanēs daudziem zināmās un iemīļotās, kā arī senās un nezināmās romances.

Koncertā kā ierasts muzicēs Rolands Beļēvičs (taustiņi), Norberts Skraucis (bass), Ingus Feldmanis (ģitāra), Andris Buiķis (bungas). Par pārsteigumu gaidāms arī kāds viesis.

VASARAS SAULGRIEŽI



Kalendārs