Ingas Kalnas solokoncertsdievi un demoniPleskavas simfoniskais orkestrisMarija Naumova
Jaunumi

PAVASARA DŽEZA KONCERTS

28.04. / 18.00 Vienības nama koncertzālē
PAVASARA DŽEZA KONCERTS

Džezs, džezs, džezs…
Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē skanēs džezs!


Lai arī nākamais džeza festivāls „Jazz Joy Spring” Daugavpilī ienāks tikai 2017.gada pavasarī, uz kuru sabrauks mūziķi no daudzām valstīm, šogad džeza skaņu pavasara sūtņos mums spēlēs muzikālie bigbendi no Viļņas un Daugavpils.

DŽEZA MŪZIKAS SAJŪTĀS…

20.04. / 18.00 Vienības nama koncertzālē
DŽEZA MŪZIKAS SAJŪTĀS…

Šī gada 20. aprīlī pulksten 18.00 Vienības nama koncertzālē notiks interaktīvs pasākums „Džeza mūzikas sajūtās...”

Pasākums sevī ietver koncertu džeza mūzikas ritmos, dažādu mākslas veidu sintēzē un radošās darbnīcas.

Mūzikas ceļojuma skaistumā un krāšņumā izzināsim, bagātināsim savu sajūtu, emociju, jūtu gammu, un to īstenot palīdzēs Daugavpils Universitātes Mūzikas un mākslu fakultātes docētāji un studenti, kā arī Daugavpils mākslinieki.

Nāciet! Būs interesanti!

Ieeja bezmaksas

Koncerts “SAIME” DRAUGU LOKĀ

9.04. / 17.00 Vienības nama koncertzālē
Tautas deju kolektīvu sadraudzības koncerts
“SAIME” DRAUGU LOKĀ

Latviešu kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīvs “Saime” (vadītāja Lilija Graudiņa) laipni aicina uz ikgadējo tautas deju koncertu, kurā ar savu dejotprieku dalīsies kolektīvi no Bauskas – “Līdums”, vadītājs Arvils Noviks, no Jumpravas – “Saime”, vadītāja Aija Ērgle, no Rēzeknes – “Dziga”, vadītājs Ilmārs Dreļs, no Ilūkstes – “Pilskalne”, vadītāja Antonija Stalidzāne, no Dobeles – “Dieveris”, vadītājs Arvils Noviks.

Koncerts NOPIETNI PA JOKAM

31.03. / 18.00 Vienības nama koncertzālē
Daugavpils akordeonistu orķestra koncerts
NOPIETNI PA JOKAM

Šī gada 31.martā plkst. 18.00 Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē Daugavpils akordeonistu orķestris aicina paust prieku un raisīt pozitīvas emocijas sevī, savos draugos un paziņās. Tam viņi ir sagatavojuši lielisku koncertu ar nosaukumu „Nopietni pa jokam”, kas tiks atskaņots joku dienas – 1. aprīļa priekšvakarā.

Priecāties un dāvāt citiem smaidu – tā ir sen pārbaudīta veiksmes un labsajūtas formula, un šoreiz, muzikālā izpausmē šo brīnišķīgo veiksmes un labsajūtas formulu izspēlēs akordeonistu orķestra mūziķi kopā ar solistiem: Martu Bozoviču (vokāls), Kristīni Rusakoviču (akordeons), Alekseju Hodukinu (klavieres), Staņislavu Kozlovski (bass) un koncerta māksliniecisko vadītāju, orķestra diriģenti Tatjanu Saratovu.

Koncerts LIELDIENU GAIDĀS

23.03./18.00
Vienības nama koncertzālē
Daugavpils Kamerorķestris koncertā
LIELDIENU GAIDĀS

Tuvojoties Lieldienām, Vienības nama koncertzālē būs iespēja apmeklēt garīgās mūzikas koncertu Daugavpils Kamerorķestra izpildījumā.

Koncertprogramma LIELDIENU GAIDĀS piedāvā Arkandželo Korelli, Antonio Vivaldi, Henrija Pērsela un Johana Sebastiāna Baha skaistākos instrumentālos un vokālos opusus.

Izskanējis mazo vokālistu konkurss „Daugavpils Cālis 2016”

Šī gada 5. martā ar pavasarīgām dziesmām Latviešu kultūras centra balkonu pieskandināja mazo vokālistu konkursa „Daugavpils Cālis 2016” dalībnieki.

Rossini: MISERERE

20.03. / 13.00 Daugavpils Jaunavas Marijas
Bezvainīgās ieņemšanas Romas katoļu baznīcā
Rossini: MISERERE

Pūpolu svētdienā, Daugavpils Jaunavas Marijas Bezvainīgās ieņemšanas Romas katoļu baznīcā notiks koru garīgās mūzikas koncerts Latviešu kultūras centra vīru kora „Forte” (diriģents Jevgeņijs Ustinskovs) un vīru kora „Ķekava” (diriģents Arvīds Platpers) izpildījumā.

Solisti: Lāsma Sondore, Māris Evalds, Maksis Krilovs. Koncertmeistare Ilze Arne.
Koncerta diriģenti: Arvīds Platpers un Jevgeņijs Ustinskovs.

FRANKOFONIJAS KONCERTS

16.03. / 18.00 Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē
FRANKOFONIJAS KONCERTS / DŽEIMS ŽERMĒNS
(James Germain, Haiti) ar mūziķiem no Francijas

Džeimsa Žermēna īpašā dziedāšanas maniere ir veidojusies dziļā viņa dzimtenes Haiti tradicionālo kreoliešu dziesmu un vudū ceremoniju pavadošās mūzikas, klasiskā un Eiropas džeza skolas, kā arī afrikāņu sarīkojumus pavadošās mūzikas ietekmē. Citādi sakot, Džeimsa Žermēna stils apvieno tradicionālo ar mūsdienīgo, kas ir raksturīgs trijiem kontinentiem. Viņa muzikālā pasaule ir pilna karstu ritmu un vārdu, kas nāk no pašas sirds.

Koncerts VĒSTULE MEITENEI

29.04. / 19.00 Vienības nama koncertzālē
Latvieši un zviedri raksta vēstules turpinājumu.
Normunds Rutulis, Katrīna Cīrule un Hansa Anteheda trio koncertā
VĒSTULE MEITENEI

2016. gadā Normunds Rutulis turpinās iepriecināt sava talanta cienītājus ar jaunāko muzikālo projektu “Vēstule meitenei”.

Pateicoties 2015.gadā izdotajam albumam ar tādu pašu nosaukumu un veiksmīgajiem koncertiem tā paša gada rudenī projekts ieguva jaunu impulsu Latvijas un Zviedrijas mūziķu sadarbības turpinājumam, kā arī jaunā vokālā dueta – Normunds Rutulis un Katrīna Cīrule - mākslinieciskajai attīstībai.

Latvijas Nacionālās operas koncerts CON AMORE

8.03. / 17.00 Vienības nama koncertzālē
Latvijas Nacionālās operas koncerts CON AMORE

8.martā, Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē Latvijas Nacionālās operas koncerts „Con amore” jeb tulkojumā no itāļu valodas „Ar mīlestību”.  Tajā skanēs skaistākās operu, operešu un mūziklu melodijas Latvijas Nacionālās operas solistu un orķestra izpildījumā ar Andri Veismani pie diriģenta pults.


Kalendārs