Aicinām pieteikties mājražotājus

Forštates svētki

1. jūnijā plkst. 17.00-20.00
Pie Forštates kultūras nama (Vidzemes ielā 41a)
Forštates svētki

Ieskandinot Daugavpils pilsētas svētkus, Forštates kultūras nams aicina uz Forštates svētkiem! Daugavpiliešus un pilsētas viesus sagaida skanīgs koncerts, jautras atrakcijas, konkursi un, protams, balvas.

Koncertā ar savām skanīgajām balsīm un skaistajiem priekšnesumiem skatītājus iepriecinās vokālā studija “Wonderland”, DVPI “Vienības nams” bērnu vokālā studija “Pērlītes”, Tatjanas Basovas vokālā studija, biedrība deju šova grupa “Elegance”, Velta Loce, austrumu deju studija “Juventa”, kā arī vakara noslēgumā savu muzikālo pārsteigumu skatītājiem dāvās Andris Karlsons un Ilona Kiruka.

Foto orientēšanās spēle “Ar Daugavpili sirdī”

Gaidot Daugavpils dzimšanas dienas svinības, Forštates kultūras nams organizē foto orientēšanāsspēli, kurā aicina piedalīties daugavpiliešus un pilsētas viesus, lai izzinātu mūsu pilsētas videsobjektus un ievērojamas vietas.

Lai piedalītos spēlē, izlasi sniegtās norādes, atrodi pareizos vides objektus vai vietas un uzņem foto. Sagatavoto foto kolāžu nosūti uz leonova@vienibasnams.lv līdz 29. maija plkst. 23.59.

1. jūnijā, Forštates svētku ietvaros, tiks apbalvoti trīs ātrākie un precīzākie kolāžu iesūtītāji.

Foto orientēšanās spēles norādes:

Koncerts “Piena ceļš”

27. maijā plkst. 14.00
Vienības nama koncertzālē
Bērnu deju kolektīva “Pienupīte”
koncerts “Piena ceļš”

Aktīvā sezona, kad dejotāji ir bijuši nemitīgā kustībā, izstaigājuši, izskrējuši ceļu ceļus domās, darbos un arī dejojot, tuvojas noslēgumam. Dejas ceļš ir vedis gan līkumlīkumiem, gan pa līniju, gan pa apli, gan pa vienam, gan pāros, gan visus kopā… Bet, izdejojot šos ceļus, ir iegūta patiesa draudzība un radīti deju stāsti gan par priekiem, gan par bēdām.

Bērnu vokālās studijas “Pērlītes” 20 gadu jubilejas koncerts

14. maijā plkst. 14.00
Daugavpils Kultūras pilī (Smilšu ielā 92)
Bērnu vokālās studijas “Pērlītes”
20 gadu jubilejas koncerts
“Iedomājies…”

Vienības nama bērnu vokālā studija “Pērlītes” (vadītāja I. Ustinskova) kopā ar saviem draugiem – Vienības nama bērnu deju kolektīvu “Pienupīte” (vadītāja I. Zuģicka), Vienības nama deju ansambli “Laismeņa” (vadītāja D. Soldāne), Daugavpils Universitātes studentu deju ansambli “Laima” (vadītājs J. Butkevičs), cirka un deju studiju “Vivat” (vadītāja K. Paukšta), bērnu un jauniešu centra “Jaunība” deju studiju „Paradīze” (vadītāja Ž. Trojāne) – sveic visas māmiņas Mātes dienā un svin savu 20 gadu jubileju.

4. MAIJS – LATVIJAS REPUBLIKAS NEATKARĪBAS ATJAUNOŠANAS DIENA

Vienības nams aicina daugavpiliešus un pilsētas viesus uz pasākumu virkni, kas veltīti Latvijas valsts liktenīgākajiem notikumiem.

1990. gada 4. maijs – Latvijas Republikas neatkarības atjaunošana

Svētkus svinēsim kopā ar Daugavpils profesionālās un amatiermākslas kolektīviem, kā arī izcelsim vienu no Latgales kultūras vērtībām – Latgales mālu!

3. MAIJĀ – Vienības nama koncertzālē plkst. 18.00
VELTĪJUMS NEATKARĪBAI
Orķestris “Daugavpils Sinfonietta”

Programmā: Latviešu komponistu mūzika – no Jāņa Ivanova simfonijas līdz Raimonda Paula mūziklam.
Solisti: Katažina Dudareva (soprāns), Maksis Krilovs (baritons), Aivars Broks (klavieres), Natālija Saveļjeva (flauta), Romāns Saikovskis (klarnete), Andris Salenieks (saksofons).
Diriģents Aivars Broks

Ielūgumi: Vienības nama koncertzāles kasē darbdienās plkst. 16.30-18.30 un 2 st. pirms pasākuma.Kalendārs